Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita, ο διάδοχος του PSP τα Χριστούγεννα με αρχική τιμή €249


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θέλω να δω πόση μπαταρία θα "τρώει" ο τετραπύρηνος επεξεργαστής του..! Πάντως θα τρέχουν τα παιχνίδια γ@μ@τα, τούμπανο είναι..!

 

Ο επεξεργαστής σαφέστατα και είναι το λιγότερο πρόβλημα.... Η οθόνη είναι το χειρότερο γενικά και σε όλες τις συσεκευές....Και το 3g εννοείται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό, αλλά αν σκεφτεί κανείς ότι στην ίδια τιμή κυμαίνεται το PS3, για εμένα δεν αξίζει..

 

 

 

ναι κουβαλα μαζι σου εσυ το ps3, δεν μπορεις να συγκρινεις δυο τελειως διαφορετικες συσκευες..

 

----------

 

tv out θα εχεις? κανα hdmi? το 3000 ειχε, τους βλεπω να βγαζουν καμια 4-5 κονσολες , psvitam slim, psvita3000....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό, αλλά αν σκεφτεί κανείς ότι στην ίδια τιμή κυμαίνεται το PS3, για εμένα δεν αξίζει..

 

 

Συγκρίνεις εντελώς διαφορετικά πράγματα όμως.

 

 

Αυτό εδώ είναι παιχνιδομηχανή-gps-κινητό και το άλλο είναι μια τυπική παιχνιδομηχανή.

 

 

 

Android τελικά δεν έχει ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η εκδοση 3g θα εχει τιποτα android πανω?

 

Την ίδια απορία με μένα..

 

Αν έχει ΚΑΙ Android, μιλάμε για ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ. Αλλά δε βλέπω να το διαφημίζουν ( εκτός κι αν έχουν θέμα με τον τετραπύρηνο ακόμα και το χουν στα σκαριά )

 

 

Υ.Γ. Μπα...δε βλέπω τίποτα για Android...δυστυχώς..ΔΕΝ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιχνίδια παίζονται και χωρίς να χρησιμοποιηθεί Καθόλου η οθόνη αφής,επιλέγεις εσυ πως θες να παίξεις.

Επίσης σε 5" οθόνη αν είχε 720p δεν νομίζω να έβλεπες διάφορα,το ανθρώπινο μάτι βλέπει μέχρι την ανάλυση που έχει τώρα το ps vita,δεν μπορει να δει παραπάνω σε 5" οθόνη.

 

Edit:Σε 5" οθόνη το έψαξα τελικά μπορούσαν να βάλουν παραπάνω ανάλυση,τώρα έχει την ανάλυση του iPhone 4 με την διάφορα ότι στο iPhone 4 είναι 3.5 ιντσες η οθόνη, στο iPhone 4 δεν παίρνει παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

android τρεχει το psphone.. οποτε δεν νωμιζω να τρεχει και αυτο..

μπορει οπος ειπα που λογικα θα βγαλουν και αλλες εκδωσεις, σε καπoια να βαλουν και adnroid..

 

γιατι Δεκεμβριο του 2007?

 

Δεκεμβριο του 2004 βγηκε το PSP.

 

οντος εχεις δικιο, το 2007 βγικε το 2000 , το fat τι εγεινε? δεν λεγετε πια psp? :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε αμα του εχουν ακομα αυτην την καταραμενη 64mb ραμ που σου πεταγε σφαλμα σε καθε σελιδα που εμπενες θα παω να πηδηξω απο κανα παραθυρο..

πιστευω να εχει 128-256ραμ δεν νομιζω να χρειαζετε παραπανω μια φορητη κοσολα.. ακομα και για την προσβαση στο internet..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...