Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ! Οπότε ετσι είναι σε όλα να μην ανησυχώ οκ άλλο ερώτημα όχι πολύ σημαντικό αλλά με έκανε εντύπωση σε όσα βίντεο είδα

για το βιτα είδα στο boot up όταν ξεκινάει βγάζει στην αρχή το λογότυπο του play όπως σε όλα αλλά μετά βγάζει το sony.make.believe και αμέσως μετά sony computer entertainment όπως και στο psp

και ύστερα φορτώνει τα μενού, στο δικό μου και σε σας λογικά όταν το ανοίγω βγαίνει το σήμα και μετά οι πληροφορίες για photosensitive epilepsy κλπ και τέλος.
 μήπως σε ορισμένες χώρες έχουνε άλλο boot up πχ Αμερική η στο 3g μοντέλο  ?η αν άλλαξε μετά από τa update.

λεπτομέρεια μικρή πάντως όπως και να έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

thanx man κοίτα το ετσι από περιέργεια, αλλά δεν νομίζω να το έχουμε εμείς το συγκεκριμένο boot up ίσως είναι σε άλλες χώρες η ήτανε στην αρχή όταν κυκλοφόρησε και το βγάλανε με τα update.Για την οθόνη που λες καλά ολόκληρες γραμμές?δεν στο αλλάξανε με την εγγύηση? φτιάχνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι γιατι ειναι ελλατωμα των συγκεκριμενων οled που παραγει η σονυ....

 

*update : οχι εμενα βγαζει το λογοτυπο του ps και μετα το μηνυμα για επιληψια και λοιπα και επειτα φτανει στο xmb, εχω το τελευταιο update και εγινε αγορα απο περσι απο τον κωτσοβολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα πάντως να μην το αλλαζει η σονυ μέσο τις εγγύησης.Άρα το start up που είδα το άλλο μάλλον παίζει να είναι Αμερική γιατί από κει είχα δει πολλά βιντεακια για το βιτα, αλλά νομίζω είχα δει και ευρωπαϊκά να το έχουν τεσπα αφού δεν παίζει κανένα ρόλο μικρο το κακό.

 

Παιδιά τι παιχνίδια προτείνεται σκέφτομαι για το μορταλ κομπατ πρέπει να λέει από ότι έχω διαβάσει το έχω και στο ps3 και με ψήνει θα το τσιμπήσω μάλλον, και το nfs που έχω παίζει πολύ ωραία στο βιτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LBP αβλεπι το καλυτερο game του PSV, πολυ ευχαριστο και για μενα προσωπικα πολυ καλυτερο απο του PS3. Οτι πρεπει για handheld

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το fifa 13,Ninja gaiden και το assassins creed .Αξιζουν?το φιφα εχει online?career mode εστω?



Και κατι αλλο τι θα γινει με το Plus?θα μας δωσει κανα game της προκοπης?ενταξει μετα το Uncharted και το Gravity rush αντε και το wipeout δεν εχει δωσει κατι αξιολογο...:/...ξερουμε τιποτα τι θα ακολουθησει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το fifa 13,Ninja gaiden και το assassins creed .Αξιζουν?το φιφα εχει online?career mode εστω?

 

Και κατι αλλο τι θα γινει με το Plus?θα μας δωσει κανα game της προκοπης?ενταξει μετα το Uncharted και το Gravity rush αντε και το wipeout δεν εχει δωσει κατι αξιολογο...:/...ξερουμε τιποτα τι θα ακολουθησει?

To assassin's creed Liberation δεν εχει σχεση με αυτο του ΠΣ3. εντελως διαφορετικο και με διαφορετικο concept. 1 σκαλοπατι πιο κατω απο το AC3 το οποιο ειναι το χειροτερο AC για μενα.

Το φιφα εχει και ονλαιν και career και tournaments. Ειναι ιδιο με αυτο του ΠΣ3

Προσεξε τωρα. Το δινουν δωρεαν με αγορα απο amazon.co.uk ενος απο τα παρακατω στο λινκ που παραθετω

http://www.amazon.co.uk/gp/feature.html/ref=amb_link_174788767_3?ie=UTF8&docId=1000718483&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=hero-quick-promo&pf_rd_r=1DAWRFA5Q6Q1QZ8X1A3R&pf_rd_t=201&pf_rd_p=401683687&pf_rd_i=B007NUSD7M

Αγοραζεις Allstars Battle royal, η Sly Cooper, η Soul Sacrifice η PSN+ (3 η 12 μηνων) και σου δινουν code για κατεβασμα FIFA13

καλο;

 

Τωρα εισαι σοβαρος  ως προς τα παιχνιδια; :P

το MGS HD τι ειναι; το Mortal Kombat ; το Last Reward? Sine Mora σημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To assassin's creed Liberation δεν εχει σχεση με αυτο του ΠΣ3. εντελως διαφορετικο και με διαφορετικο concept. 1 σκαλοπατι πιο κατω απο το AC3 το οποιο ειναι το χειροτερο AC για μενα.

Το φιφα εχει και ονλαιν και career και tournaments. Ειναι ιδιο με αυτο του ΠΣ3

Προσεξε τωρα. Το δινουν δωρεαν με αγορα απο amazon.co.uk ενος απο τα παρακατω στο λινκ που παραθετω

http://www.amazon.co.uk/gp/feature.html/ref=amb_link_174788767_3?ie=UTF8&docId=1000718483&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=hero-quick-promo&pf_rd_r=1DAWRFA5Q6Q1QZ8X1A3R&pf_rd_t=201&pf_rd_p=401683687&pf_rd_i=B007NUSD7M

Αγοραζεις Allstars Battle royal, η Sly Cooper, η Soul Sacrifice η PSN+ (3 η 12 μηνων) και σου δινουν code για κατεβασμα FIFA13

καλο;

 

Τωρα εισαι σοβαρος  ως προς τα παιχνιδια; :P

το MGS HD τι ειναι; το Mortal Kombat ; το Last Reward? Sine Mora σημερα

Με κανένα από αυτά δεν ασχολήθηκα εγώ πάντως. Το Sine Mora το δοκίμασα σήμερα κ δν με εντυπωσίασε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα ειχα ps1 και δεν επεαιξα MGS ,μετα πξηγα σε xbox και επειτα σε xbox360 Το mgs το κατεβασα και τ εχω περασει αλλα ακομα δεν ασχοληθηκα ομως θα ασχοληθω...οντως και το mortal kombat το ξεχασα...φοβερο ηταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάτι δωροεπιταγες και πήρα σήμερα μια καρτουλα 8γιγα+το μοτορστορμ ψηφιακό προφορά μαζί με την κάρτα ήτανε, τα 4 γιγα που είχα είναι πολύ λίγα με τα 8 είμαι πιο άνετα τσίμπησα και το reisastance burning skies το οποίο δεν το περίμενα τόσο ωραίο! τελεία γραφικά και gameplay ήθελα το μορταλ κομπατ αλλά δεν το βρήκα οπότε αργότερα σειρά έχει το μορταλ.. παιδιά για assasin και call of duty δεν ξέρω κατάντησαν πια σούπα άσε που τα βαρέθηκα από της κονσόλες όχι και στο βιτα έλεος τσάμπα λεφτά !!!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...