Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το assasin το τσιμπας ανετα. το Co D ειναι μλκια αν και το πηρα 15€ , δεν αξιζει και πολυ...μονο το online αλλα και παλι 5 vs 5 τι να το κανω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια,

Metal Gear Solid HD Collection ή assassin's creed III Liberation

(δεν εχω παιξει ποτε mgs και εχω παιξει λιγο ACIII)

πιο να επιλεξω

Δεν υπαρχει καν διλημα εκει περα. MGS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ειδα κατι βιντεο και μου φαινεται λιγο δυσκολο και λιγο αλλοκοτο

ειναι επειδη δεν εχω ξαναπαιξει mgs ή ειναι οντως ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες αλλη μια απορια, εβλεπα χθες κατι βιντεο του killzone mercenary και μου δημιουργηθηκε η εξης απορια. Πως συνδεουν το πσ βιτα στην τηλεοραση, αν γινεται να μου δωσετε το λινκ να το αγορασω και εγω το καλωδιο που χρειαζεται( αν χρειαζεται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

η επιστροφή των 2d sidescroller beat em up? απίστευτο παιχνίδι φαίνεται και στην οθόνη του vita θα είναι φοβερό, αλλα στην οθόνη του ps3 μου θα είναι ακόμα καλύτερο... give us a fucking reason to buy the freaking console!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες αλλη μια απορια, εβλεπα χθες κατι βιντεο του killzone mercenary και μου δημιουργηθηκε η εξης απορια. Πως συνδεουν το πσ βιτα στην τηλεοραση, αν γινεται να μου δωσετε το λινκ να το αγορασω και εγω το καλωδιο που χρειαζεται( αν χρειαζεται)

 

Είναι τα dev consoles που έχουν τέτοια θύρα. Εμείς δεν μπορούμε να το κάνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

η επιστροφή των 2d sidescroller beat em up? απίστευτο παιχνίδι φαίνεται και στην οθόνη του vita θα είναι φοβερό, αλλα στην οθόνη του ps3 μου θα είναι ακόμα καλύτερο... give us a fucking reason to buy the freaking console!!!

Στο vita θα ειναι φοβερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο vita θα ειναι φοβερο.

για την ακρίβεια πιστέυω τέτοια games ταιριάζουν καλύτερα στο vita παρά στο ps3,αλλα και μόνο που θα το βλέπω με αυτό το artwork στην full hd tv μου χαίρομαι.είναι ένα απο τα παιχνίδια που περιμένω. Btw τι μεγάλο κρίμα που δεν έχει hdmi output το vita. φήμες λέγαν για νέο μοντέλο που θα έχει και θα είναι και 4g για να δούμε στην ε3 μήπως ανακοινωθεί κάτι,θα ήταν ευχάριστο addition πάντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αν εχεις δοκιμασει vita σε τετοια παιχνιδια,θα εχεις δει οτι δειχνουν πανεμορφα εκει,λογο oled(χρωματων).Απο την αλλη σιγουρα σε HD και με καλο ηχο(αν εχεις) ειναι ενα καλο κινητρο για να το παιξεις στην μεγαλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το εχω το vita γιατι δεν εχω βρει ουτε ενα παιχνιδι να με τραβαει.Παντως το killzone μου κλεινει ματι και μαλλον τοτε θα προβω στην αγορα του.Στανταρ θα χτυπησω και το beat em up στο vita παρ'ολο που εχω και ps3.Τα γουσταρω πολυ αυτα τα παιχνιδια σε φορητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...