Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Σιγά μην το προτιμήσω στο Vita. Εννοείται σε οικιακή κονσόλα. Βγάλτε ένα αποκλειστικό Rayman για το Vita ρε παναθεμα σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω παντως πλατφορμ σε home console δε μπορω να καθησω να παιξω με τιποτα

ελαχιστες οι εξαιρεσεις.

Ενω σε handheld εχω παιξει αρκετα.

 

Σιγά μην το προτιμήσω στο Vita. Εννοείται σε οικιακή κονσόλα. Βγάλτε ένα αποκλειστικό Rayman για το Vita ρε παναθεμα σας!

Επεξ/σία από mtzs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Flower lands on Vita, viewable at E3's Indiecade exhibit

Flower is coming to Vita after four years as a PS3 exclusive, according to the list of Indiecade games coming to E3. Flower used tilt controls on the PS3, and the Vita version will take advantage of the system's touchscreen and motion-sensing abilities.

 

"Using simple touch or motion controls, the player guides the lead petal and accumulates a swarm of flower petals as he moves at his own pace within the environment, causing the on-screen world to change," the Flower Vita description reads.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γραφικα απτο knack φενοντε πανεμορφα στην φοβερη οθονη του vita.

Αυτο που περιμενω τωρα εγω ειναι ενα καλο bundleακι με ps4+vita και ας εχει λιγα παραπανω χρηματα αποτι σκετο το ps4, ετσι ναι θα ξανααποκτησω vita αλλιως δυσκολα θα το ξανααγορασω...εκτος και αν με τον χρονο δω παιχνιδια που θα με τρελανουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μόνο εμένα ρε παιδιά αυτή η λειτουργία μου φαίνεται παντελώς αδιάφορη? Για ποιο λόγο να παρατήσω το PS4 game μου από την 42αρα και να πάω να το παίξω στην 5αρα του Vita?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μόνο εμένα ρε παιδιά αυτή η λειτουργία μου φαίνεται παντελώς αδιάφορη? Για ποιο λόγο να παρατήσω το PS4 game μου από την 42αρα και να πάω να το παίξω στην 5αρα του Vita?

Γιατι φανταζομαι οτι θα μπορεις να παιξεις ps4 games ,οπου εχεις το vita+internet:P

Εκτος σπιτιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εμένα ρε παιδιά αυτή η λειτουργία μου φαίνεται παντελώς αδιάφορη? Για ποιο λόγο να παρατήσω το PS4 game μου από την 42αρα και να πάω να το παίξω στην 5αρα του Vita?

Γιατι και με κλειστη τηλεοραση ή αν την χρειαζετε καποιος της οικογενειας θα μπορεις να παιζεις ανετα με το φορητο.

+ αυτο που ειπε ο pds13, αν δηλαδη εχεις αφησει ανοιχτο το ps4 σπιτι σου και εχεις μεσα το δισκακι αν θα εισαι εκτος σπιτιου ή σε καποιο φιλαρακι θα μπορεις να εχεις μαζι το φορητο και να παιζετε απο εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι και με κλειστη τηλεοραση ή αν την χρειαζετε καποιος της οικογενειας θα μπορεις να παιζεις ανετα με το φορητο.

+ αυτο που ειπε ο pds13, αν δηλαδη εχεις αφησει ανοιχτο το ps4 σπιτι σου και εχεις μεσα το δισκακι αν θα εισαι εκτος σπιτιου ή σε καποιο φιλαρακι θα μπορεις να εχεις μαζι το φορητο και να παιζετε απο εκει.

το φιλαρακι θα πρεπει να μενει κοντα ομως. 

λογικα θα εχει καποια αποσταση η εμβελεια μεταξυ ps4-psvita.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το φιλαρακι θα πρεπει να μενει κοντα ομως. 

λογικα θα εχει καποια αποσταση η εμβελεια μεταξυ ps4-psvita.

 

Μπα αν ισχύει αυτό θα πρέπει τότε αναγκαστικά να είσαι μέσα στο σπίτι σου. Αν γίνεται όμως μέσω internet το streaming τότε θα είναι καλά. Αλλά θα χρειάζεται να έχουμε και ανοιχτό το PS4 έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αν λειτουργει επαναλαμβανω οπως φανταζομαι και στην Κινα να εισαι με το vita ,θα μπορεις να παιξεις ps4 games.Μεσω ιντερνετ.

Αρκει να ειναι ανοιχτο το Ps4.Ειμαι σχεδον βεβαιος οτι θα μπορεις να το κλεινεις απο το vita.Οχι σιγουρος ομως οτι θα μπορεις να το ανοιγεις.Μακαρι να γινεται και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λειτουργει επαναλαμβανω οπως φανταζομαι και στην Κινα να εισαι με το vita ,θα μπορεις να παιξεις ps4 games.Μεσω ιντερνετ.

Αρκει να ειναι ανοιχτο το Ps4.Ειμαι σχεδον βεβαιος οτι θα μπορεις να το κλεινεις απο το vita.Οχι σιγουρος ομως οτι θα μπορεις να το ανοιγεις.Μακαρι να γινεται και αυτο.

 

Αν δεν μπορείς να έχεις πλήρη έλεγχο μέσω του Vita τότε θεωρώ πως είναι ένα αδιάφορο, τουλάχιστον για μένα, feature. Για να δούμε μήπως μας πουν περισσότερες πληροφορίες στην Ε3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...