Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ωραιο!!!!Παιζει πουθενα στο ελλαντα η πρεπει να κοιταξω εξωτερικο...?

 

The Wolf among Us. Πολυ δυνατο..

 

Το πηρα τελικα απο καναδα 18 ευρω και το εχω ξεκινησει κανα αλλο στο ιδιο στυλ παιχνηδακι..? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Persona 4 Golden εχει πεσει στα 9.99 στο PSN (3.800+ Ratings με μεσο ορο 4.89 / 5.00)

μια καλη ευκαιρια για τους φιλους των RPG.

 

5.99€ τώρα επειδή τρέχει η Big in Japan sale.

 

Σκέφτομαι να πάρω ένα vita, πείτε κάτι και σεις να με πείσετε, να μην έχω τύψεις στο καιρό κρίσης που διανύουμε :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

5.99€ τώρα επειδή τρέχει η Big in Japan sale.

 

Σκέφτομαι να πάρω ένα vita, πείτε κάτι και σεις να με πείσετε, να μην έχω τύψεις στο καιρό κρίσης που διανύουμε :-D

Παρτο!!!!!

 

Έχει και sales, θα φτιάξεις ένα τέλειο backlog!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περίμενα καν μέχρι να μου απαντήσει κάποιος, το πήρα :whistle:

 

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/ps-vita/konsola-ps-vita/145458-sony-ps-vita-%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CF%83%CF%8C%CE%BB%CE%B1-2004-&-adventure-mega-pack-ps-vita-game-&-%CE%BA%CE%AC%CF%81%CF%84%CE%B1-%CE%BC%CE%BD%CE%AE%CE%BC%CE%B7%CF%82-8gb

 

Κρίμα μόνο γιατί το είχε σε έκπτωση λίγες μέρες πριν (και όχι, δεν ήθελα μεταχειρισμένο)

 

Καλώς σας ήρθα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δεν περίμενα καν μέχρι να μου απαντήσει κάποιος, το πήρα :whistle:

 

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/ps-vita/konsola-ps-vita/145458-sony-ps-vita-%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CF%83%CF%8C%CE%BB%CE%B1-2004-&-adventure-mega-pack-ps-vita-game-&-%CE%BA%CE%AC%CF%81%CF%84%CE%B1-%CE%BC%CE%BD%CE%AE%CE%BC%CE%B7%CF%82-8gb

 

Κρίμα μόνο γιατί το είχε σε έκπτωση λίγες μέρες πριν (και όχι, δεν ήθελα μεταχειρισμένο)

 

Καλώς σας ήρθα

 

Με γεια! Καλό λιώσιμο :D

 

Ό,τι θες ρώτα εδώ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γεια! Καλό λιώσιμο :D

 

Ό,τι θες ρώτα εδώ ;)

Ευχαριστώ!

Έχω μια ερωτηση. Με τις memory cards τι κάνετε? Η κάρτα που θα μου ρθει με το bundle λένε ότι γεμίζει με τα παιχνίδια που δίνει και βρήκα μια 16αρα στα 59,90(!) από ελληνικό μαγαζί. Σκέφτηκα μηπως πάρω 2-3 με 8 GB στα 18€, αλλά μήπως θα βαρεθώ να αλλάζω κάρτα κάθε φορά που θέλω να παίξω διαφορετικά παιχνίδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ευχαριστώ!

Έχω μια ερωτηση. Με τις memory cards τι κάνετε? Η κάρτα που θα μου ρθει με το bundle λένε ότι γεμίζει με τα παιχνίδια που δίνει και βρήκα μια 16αρα στα 59,90(!) από ελληνικό μαγαζί. Σκέφτηκα μηπως πάρω 2-3 με 8 GB στα 18€, αλλά μήπως θα βαρεθώ να αλλάζω κάρτα κάθε φορά που θέλω να παίξω διαφορετικά παιχνίδια..

Εγώ είμαι του physical αλλά παρ όλα αυτά πήρα μια 32 άρα.

 

Αν θες να πας digital πρέπει να παρεις μια 64άρα.

 

Βέβαια θα πρέπει να την πάρεις από το εξωτερικό και προετοιμασου για τσουχτερη τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι του physical αλλά παρ όλα αυτά πήρα μια 32 άρα.

 

Αν θες να πας digital πρέπει να παρεις μια 64άρα.

 

Βέβαια θα πρέπει να την πάρεις από το εξωτερικό και προετοιμασου για τσουχτερη τιμή.

Δυστυχώς ναι, το βλέπω ότι είναι πανάκριβες.. Το public είχε σχετικά φθηνές τις 16αρες και 32αρες αλλά είναι εξαντλημένες.

Μάλλον θα ξεκινήσω με 8αρες και θα δούμε πως θα πάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δυστυχώς ναι, το βλέπω ότι είναι πανάκριβες.. Το public είχε σχετικά φθηνές τις 16αρες και 32αρες αλλά είναι εξαντλημένες.

Μάλλον θα ξεκινήσω με 8αρες και θα δούμε πως θα πάει

 

Αν πας σε physical και τα 16 πολλά είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δεν υπάρχει δυνατότητα χρήσης SD με αντάπτορα; Νομίζω είχε πάρει το μάτι μου κάτι τέτοιο.

Όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...