Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

UGA Καλο αν και το περιμενα καλυτερο 8/10

Uncharted Fight for Forune ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ 9/10

UMVC3 ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ 9/10

BLAZBLUE EX ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ 9/10

LEGO BATMAN ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ 9/10

LEGO LOTR ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ 10/10

LEGO HARRY POTTER ΨΙΛΟΜΑΠΑ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ 6/10

LITTLE BIG PLANET ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ 10/10

SONIC TRANSFORMED ΚΑΜΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ PS3 5/10

MODNATION RACERS ΚΑΛΟ 6/10

WRC3 M A K P I A 1/10

GRAVITY RUSH ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΛΥΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕ, ΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ ΜΕΣΩ pLUS ΘΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ, βεβαια ειμαι ακομα στην αρχη γιατι δεν εχω προλαβει να πολυασχοληθω μαζι του, θα του εβαζα 6/10

RAYMAN ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ 9/10

TOM BLITZ καλο για να περναει η ωρα

SINE MORA Στην αρχη εντυπωσιαστηκα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΡΑΦΙΚΑ και ΗΧΟΣ ομως το παιχνιδι δυσκολευει ΑΠΟΤΟΜΑ σαν πρωτη εντυπωση θα του εδινα 9/10 ομως αν ασχοληθεις μαζι του παραπανω απο 5/10 δεν το εχει.

HUSTLE KINGS ψιλοκαλο 5/10

EVERYBODYS GOLF καλο 6/10

TOP DARTS μην ασχοληθεις καν 5/10

SUPER STARDUST δεν μου πολυαρεσε 5/10

MUTANT BLOBS ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΛΥΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕ, ΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ ΜΕΣΩ pLUS ΘΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ 3/10

CHRONOVOLT ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΛΥΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕ, ΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ ΜΕΣΩ pLUS ΘΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ 2/10

A-MEN ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΛΥΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕ, 3/10

PURE CHESS ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΛΥΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕ, 2/10

TRAVEL BUG πλακα εχει αλλα μεχρι εκει 2/10

CRASH BANDICOOT ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ το ειχα "λιωσει" στο PS1 10/10

CRASH BANDICOOT 3 ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ το ειχα "λιωσει" στο PS1 10/10

MICKEY WILD ADVENTURE KΑΛΟ 7/10

KULA WORLD ΚΑΛΟ 5/10

PAINT PARK ΚΑΛΟ ωραιο σαν ιδεα 6/10

URBANIX Το ειχα παρει μεσω facedbook αν θυμαμαι ψιλοκαλο mini game ειναι 5/10

FIELDRUNNERS καλο, mini game ειναι 8/10

5IN1 ARCADE HITS mini game ειναι ουτε καν θυμαμαι νομιζω εχει πασιεντζα και κατι αλλα.

SEGA RALLY psp Παιχνιδι ειναι ψιλοκαλο 6/10 Και

T@G (STORE) δεν εχω ασχοληθει ακομα μαζι του οποτε δεν μπορω να σου πω

 

Αχα ωραία. το UC card game είναι τόσο καλό :shock: :shock: :shock: :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

CRASH BANDICOOT ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ το ειχα "λιωσει" στο PS1 10/10

CRASH BANDICOOT 3 ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ το ειχα "λιωσει" στο PS1 10/10

α ρε crash..

ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΗ ΑΞΙΑ

 

δεν μιλάει μάλλον για το fight for fortune αλλα για το golden abyss,το άλλο δεν έχει βγει ακόμα....

στο golden abyss εχει δωσει βαθμολογια (το εχει πρωτο πρωτο στην λιστα ως UGA και του δινει 8).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ακριβως!!!!

 

Εαν σας αρεσουν τα παιχνιδια με καρτες ειναι ΠΑΡΑ πολυ καλο και εξυπνο παιχνιδι, θελει στρατηγικη για να κερδισεις δυσκολους "αντιπαλους", επισης αναλογα με τα saves Και τα trophies απο το UGA και τα 2, 3 του PS3 soy δινει καποιες καρτες μπονους, εχτες κυκλοφορησαν και τα μπουστερακια με καρτες απο το 2 και 3 αλλα στο ευρωπαικο δικτυο ειναι ποοοοολυ ακριβα σε σχεση με το αμερικανικο, δηλ στο αμερικανικο εχουν 1,99 δολ και εδω εχουν 2,99Ε.

 

δεν μιλάει μάλλον για το fight for fortune αλλα για το golden abyss,το άλλο δεν έχει βγει ακόμα....

 

Μαλλον μπερδευεσαι, εχει κυκλοφορησει εδω και μια εβδομαδα.

 

α ρε crash..

ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΗ ΑΞΙΑ

 

Ετσι ακριβως!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα τα στοιχεια μου στο φειςμπουκ στην σελιδα για τον ενα μην φρι μολις πριν μια ωρα αλλ δεν μου εχει ερθει καποιο μειλ με τον κωδικο...οταν μου ερθει πως το ενεργοποιώ?μεσα απο την κονσόλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα τα στοιχεια μου στο φειςμπουκ στην σελιδα για τον ενα μην φρι μολις πριν μια ωρα αλλ δεν μου εχει ερθει καποιο μειλ με τον κωδικο...οταν μου ερθει πως το ενεργοποιώ?μεσα απο την κονσόλα?

 

Θα σου έρθει αύριο ή μεθαύριο. Ναι βάζεις τον κωδικό που θα σου δώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυριο η μεθαυριοοχι ρε γαμωτο κα ειχα συνδεση Modem σήμερα?πω την εκατσα!επιδ μενω σε φοιτητικες εστιες εχουμε vpn συνδεση(μεσω wifi βαζουμε κωδικους πανεπιστημιου) δεν παιζει να το υποστηριζει το βιτα :(:( pff ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ειναι το θεμα :( σημερα ειμαι στις κοπέλας μου και εχει συνδεση Modem απλα τωρα ξαναεχω σε 2-3 ημερεσ :( γκαντεμια ....εκτος και αν μου εχει ερθει μεχρι αυριο στις 2-3 το μεσημερι,....αλλιως σε κανα internet cafe θα παω

 

αν παω σε νετ καφε επειδη μπορει να μην μου δινουν κωδικο wi-fi μπορω να κατσω σε pc να κατεβασω και να εγκαταστησω στιγμιαία το connectify και να μοιράσω συνδεση στο vita?μπας και κανω δουλεια...

 

σε wifi hotspots του δημου και συγκεκριμενα ρέθυμνο λέτε να κανω δουλεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ειναι το θεμα :( σημερα ειμαι στις κοπέλας μου και εχει συνδεση Modem απλα τωρα ξαναεχω σε 2-3 ημερεσ :( γκαντεμια ....εκτος και αν μου εχει ερθει μεχρι αυριο στις 2-3 το μεσημερι,....αλλιως σε κανα internet cafe θα παω

 

αν παω σε νετ καφε επειδη μπορει να μην μου δινουν κωδικο wi-fi μπορω να κατσω σε pc να κατεβασω και να εγκαταστησω στιγμιαία το connectify και να μοιράσω συνδεση στο vita?μπας και κανω δουλεια...

 

σε wifi hotspots του δημου και συγκεκριμενα ρέθυμνο λέτε να κανω δουλεια?

 

Θα κανεις δουλεια,απλα παρε πασατεμπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι με βλέπω να καταλήγω....ελπιζω μεχρι το μεσημερι να λάβω τον κωδικο αλλιώς....σημερα περμενω το βιτα απο εναν φιλο εδω στο ινσομνια...ερωτηση αν συνδεσω σε κανα νετ καφε με usb το βιτα θα μπορω να δώσω συνδεσημε καποιο τροπο στην κονσόλα?

 

αν εχει κανεις κωδικο για ενα μην και δεν τον εχει βαλει ας μου τον δωσει αν μπορει και οταν ερθει ο δικος μου θα τον λάβει αμεσως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα βρηκα κωδικο αλλα το ενα προβλημα ερχεται μετα το αλλο.Στην κοπελα μου για την ακριβεια δεν χρησιμοποιω μοντεμ γιατι δεν εχει αφου συνδέεται wired ωστόσο με το connectify δημιουργώ σύνδεση wifi αλλα παρατηρησα οτι δεν συνδέεται εκει το Vita έλεος δηλαδή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποκλειεται να μην συνδεεται με το connectif y, εγω οταν βρισκομαι σε μερη που το σημα ειναι "αδυναμο" ανοιγω το netbook και με το connectify συνδεω το vita Μου. Μηπως κανεις κατι λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αληθεια?δεν νομιζω νακανωκατι λαθος στο κινητο συνδεομαι κανονικα μεσω αυτου...στο βιτα βαζω κανονικα τονκωδικο δειχνει οτι συνδεθηκε αλλα δεν φορτωνει τιποτα ουτε σελιδα στο ιντερνε ουτε ανοιγει το ps plus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...