Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οσο εχεις το psn δεν χανονται τα παιχνιδια ετσι?αυτα που δινει free καθε μηνα ειναι κορυφαίοι τίτλοι?πχ υπάρχει περιπτωση να δώσει assasins creed?αν αγορασεις παιχνιδι μεσα απο εκει ειανι πολυ πιο φτηνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οσο εχεις το psn δεν χανονται τα παιχνιδια ετσι?αυτα που δινει free καθε μηνα ειναι κορυφαίοι τίτλοι?πχ υπάρχει περιπτωση να δώσει assasins creed?αν αγορασεις παιχνιδι μεσα απο εκει ειανι πολυ πιο φτηνο?

 

Οσο εχεις plus εννοεις.Ναι.

 

Δινει καλα παιχνιδια.Τα ενα με δυο απο τα τρια του μηνα ειναι επιπεδου assasins creed.

Οχι δεν ειναι πολυ πιο φθηνα τα παιχνιδια που υπαρχουν σε προσφορα απο το Plus.Απο 1 εως 10 ευρω περιπου πιο φθηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Θα προστεθει.

Εγω αυτο εκανα.Εβαλα εναν χρονο + ακομα.Ο ενας χρονος βγαινει στα 22 και κατι νομιζω.

Ειναι πολυ καλη προσφορα και για καποιον λογο η προσφορα σε ολη την Ευρωπη ειναι 9.99 απο 15.Μονο σε εμας ειναι 5.62.

 

Δηλαδή μπορούμε να αγοράσουμε την 3μηνη προσφορά 4 φορές και να μαζέψουμε 1 χρόνο σύνολο με 22€ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συνδρομη 50 το μηνα?τιτλοι οπως το god of war,gta κανα resident evil παιζει να κυκλοφορησουν?γενικα καμια αποκλειστηκότητα

 

50 τον χρονο ειναι κανονικα,αλλα παιζει να ισχυει ακομα η προσφορα με τα 5.62 το τριμηνο που σου βγαινει 22 και κατι τον χρονο.4 τριμηνες.

Δινει και exclusives,οποτε δεν αποκλειεται να δωσει και αυτα παιχνιδια.

14 παιχνιδια ειναι διαθεσιμα την πρωτη μερα(4 vita,10 ps3) και εχει 6 exclusives(vita +ps3) μεσα στα 14(μπορει και παραπανω δεν θυμαμαι).

vfragos απανταει και σε σενα αυτο το ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το παρω ξερω εγω τωρα εχω ακουσει οτι δινουν δοκιμαστικα δωρο εναν μηνα?αν ναι μπορω να κατεβασω τα παιχνιδια αυτα και μετα να το ανανεωσω παλι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι μπορεις.

 

Παντως δεν ειναι πλεον στα 5.62 oποτε παιζει να εκαναν λαθος στο Ελληνικο store.Οποιος προλαβε προλαβε.:P

Ισχυει βεβαια η προσφορα για τριμηνη απο 15 σε 10 ευρω.Οποτε βγαινει 40e το ετος απο 50.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως με αυτο τους το "λαθος" ο επομενος χρονος, μου βγηκε στα 22.48!!!!! αντι για 49.99, naruto ισχυε μεχρι σημερα γυρω στις 5 το απογευμα, εγω σημερα το πρωι που εβαλα ακομα μια 20αρα καρτα "αγορασα" τα αλλα 2 τριμηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λιγο ειδα τα παιχνιδια που διακριθηκαν και φετος σε καθε κατηγορια.

Ενα παιχνιδι που κερδισε στην κατηγορια best handheld/mobile game ειναι το sound sapes και ειναι για το ps vita αποτι καταλαβα.

http://www.youtube.com/watch?v=7crLHNumrYs

πολυ καλο παιχνιδι, αξιζει να το παιξει καποιος, πιστευω σε καποια σημεια θα ειναι αρκετα δυσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λιγο ειδα τα παιχνιδια που διακριθηκαν και φετος σε καθε κατηγορια.

Ενα παιχνιδι που κερδισε στην κατηγορια best handheld/mobile game ειναι το sound sapes και ειναι για το ps vita αποτι καταλαβα.

http://www.youtube.com/watch?v=7crLHNumrYs

πολυ καλο παιχνιδι, αξιζει να το παιξει καποιος, πιστευω σε καποια σημεια θα ειναι αρκετα δυσκολο.

 

Είναι από τα καλύτερα που έχουν βγει στο Vita.

 

Στη σελίδα στο Facebook διάβασα ότι συμπληρώνεις μια φόρμα και σου δίνει ένα μήνα για δοκιμή.

Αξίζει?

Σου δίνει όλα τα προνόμια?

 

Από όσο ξέρω, αν και δεν την έχω βάλει ακόμα, ναι. Έχεις κανονικά ένα μήνα συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...