Προς το περιεχόμενο

[BOOKS] - Game of Thrones - Full Spoilers (Books & Series)


AMWN_RA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 702
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

να το ρίξουμε στα βαθιά τότε για trololol σε περίπτωση που μπει κάποιος ανυποψίαστος...

 

 

τι απόδοση δίνουμε στο ότι πέθανε ο Jon Snow και ότι θα φάει res από Melisandre? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω πιστευω οτι ο Snow εχει ρολο να παιξει ακομα και δε θα τον πεθανει.

Εμενα με καιει περισσοτερο τι θα γινει με τον Αιγκον αφου πια αυτος ειναι ο νομιμος διαδοχος - προηγειται της Νταινερυς.

Δεν μας εδωσε πολλα στοιχεια για το χαρακτηρα του ο Martin ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και μια που μιλάμε για (φερόμενους ώς) μακαρίτες: θέλουμε πίσω τον Syrio Forel, με τη δική του φάτσα ή χωρίς!  :devil:

 

 

Syrio Forel

αγαπαμε 

αλλα παει και αυτος...

(btw ελληνικης καταγωγης ο ηθοποιός που τον έπαιζε)

 

να το ρίξουμε στα βαθιά τότε για trololol σε περίπτωση που μπει κάποιος ανυποψίαστος...

 

 

τι απόδοση δίνουμε στο ότι πέθανε ο Jon Snow και ότι θα φάει res από Melisandre? 

 

δεν το ειχα σκεφτει αυτό 

δεν ειναι απιθανο

και να τον σηκωσει να χρειαζεται βασιλικο αιμα απο 2-3 :P

 

παντως πολυ δυσκολο να πεθανει και ο jon snow 

 

ποιος διαολο θα μεινει να αποκαταστησει τους σταρκ 

η αρυα μονη της

 

 

Τον Aygon junior δεν τον βλεπω καλα 

βιαζεται και θα το φαει το κεφαλι του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.oneman.gr/keimena/diaskedash/watchlist/game-of-thrones/game-of-thrones-oi-antidraseis-sto-9o-epeisodio.2282450.html

 

Τροφή για σκέψη σχόλιο από την παραπανω σελίδα.

 

Nikos Chrysohoidis • 8 hours ago −


Εγω ενα πραγμα δεν μπορω να καταλαβω, ειδικα για αυτους που το κανουν στα σχολια...Δηλαδη οταν γραφεται ενα σποιλ τι σκεφτεστε? "χααα, διαβαζω τα βιβλια , ειμαι μαγκας, ας τους δειξω ποσο μαγκας ειμαι γραφοντας τι ξερω, γινεται αυτο, αυτο και αυτο , παρτα καρ...λη για να μαθεις να μην διαβαζεις τα βιβλια και να μην εισαι οσο μαγκας ειμαι εγω" γιατι για σοβαρο λογο σε μερος που ζητανε να μην κανεις σποιλ δεν μπορω να βρω το λογο γιατι να το κανεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης για σπασιμο στους ανυποψιαστους, λετε να δειξουν την ανασταση της κειτλιν στο επομενο επεισοδειο ή να το κρατησουν για την επομενη σεζον? πιστευω οτι για αυτο βαλαν τον αδερφο της στο γαμο για να δειξουν οτι θα εχει καποιο ρολο στη μεταφορα του πτωματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

κι εδώ γκρίνια για spoilers? εδώ υποτίθεται ότι μπορούμε να γράφουμε αν δεν κάνω λάθος...

 

 

 

xavier, το πτώμα το πετάνε αν θυμάμαι καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως έχω την εντύπωση οτι οι περισσότεροι που κάνουν spoil είναι tv viewers που μπήκαν σε wiki, έφαγαν spoiler, ξενέρωσαν και τώρα θέλουν να την χαλάσουν και στους υπόλοιπους.Οι περισσότεροι book readers που ξέρω περίμεναν πως και πως τις αντιδράσεις των tv viewers και για αυτό προσπαθούσαν να τους κρατήσουν ανυποψίαστους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εδώ γκρίνια για spoilers? εδώ υποτίθεται ότι μπορούμε να γράφουμε αν δεν κάνω λάθος...

 

 

 

xavier, το πτώμα το πετάνε αν θυμάμαι καλά...

 

 To πτωμα το πετάνε στο ποταμι θελοντας να ειρωνευτουν τους Ταλι που έχουν λάβαρο ενα ψαρι. Θα δειξουν στανταρ την ανασταση αφού το επεισόδιο ονομάζεται Mysha, το μυαλο μου παει εκει. Εκτος και αν δειξουν και αλλον ενα γαμο, που τον προετοιμαζαν 1 σεζόν αν και χρονικά δεν βλεπω να τους παιρνει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον blackfish έχω φάει κόλλημα που τον έβαλαν να πάει για κατούρημα μην τον αναφέρεται

Εντάξει από το τίτλο του επεισοδίου θα ήταν το τέλειο τέλος η lady stoneheart, αλλά από το preview δεν προκύπτει ασε που θα χρειαστεί αρκετή ώρα να περιγράψουν απαγωγή και τέτοια. Περισσότερο με επικό είσοδο της Ντάνυ φαίνεται εκτός αν κάνουν την έκπληξη στο τέλος και τους αφησουν μαλάκες.Το πέρασμα του τοίχους από τον Σαμ με τον παγωμένο θα υποψιαζόμουνα περισσότερο. Πάλι θα περιμένουν και όλοι μετά να δουν others του χρόνου. Μετά όμως η 4η σεζόν θα κλεισει με την βουτιά της τρελλής που δεν μου καθεται και καλά. Και θα ξεκινάει με τιποτα πρίγκηπα της Dorme να έρχεται για τον γάμο. Αλήθεια αυτόν ποιος θα τον παίξει έχουν βγάλει τίποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να το ρίξουμε στα βαθιά τότε για trololol σε περίπτωση που μπει κάποιος ανυποψίαστος...

 

 

τι απόδοση δίνουμε στο ότι πέθανε ο Jon Snow και ότι θα φάει res από Melisandre? :P

 

Άνετα, αλλα πρώτα θα δούμε κανα POV (ίσως η εισαγωγή) του Jon απο τα μάτια του Summer :P

 

Και εγω πιστευω οτι ο Snow εχει ρολο να παιξει ακομα και δε θα τον πεθανει.

Εμενα με καιει περισσοτερο τι θα γινει με τον Αιγκον αφου πια αυτος ειναι ο νομιμος διαδοχος - προηγειται της Νταινερυς.

Δεν μας εδωσε πολλα στοιχεια για το χαρακτηρα του ο Martin ακομα

 

Δεν παει να την προηγείται, ενα Dracarys είναι και αυτός!

 

 To πτωμα το πετάνε στο ποταμι θελοντας να ειρωνευτουν τους Ταλι που έχουν λάβαρο ενα ψαρι. Θα δειξουν στανταρ την ανασταση αφού το επεισόδιο ονομάζεται Mysha, το μυαλο μου παει εκει. Εκτος και αν δειξουν και αλλον ενα γαμο, που τον προετοιμαζαν 1 σεζόν αν και χρονικά δεν βλεπω να τους παιρνει..

 

Μπα δεν νομίζω να την έχουν την LSH στο τελευταίο. Καλύτερα να νομίζουν όλοι πως πέθανε, να τους κάτσει καλα καλα κανα χρονάκι, και s4 με το καλό κάνουν κανα μπαμ 2ο-3ο επεισόδιο - ίσως και το ίδιο επ με τον γάμο του Joff έτσι για να έρχονται όλα στα ίσια τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού το επεισόδιο ονομάζεται Mysha

Μπα, το Mysha σημαίνει μητέρα στα μέρη της Dainerys. Αν θυμάμαι καλά έτσι την αποκαλούσαν οι απελευθερωμένοι σκλάβοι. Άρα, στην άνοδο της στο θρόνο του Yunkai αναφέρεται.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...