Προς το περιεχόμενο

[BOOKS] - Game of Thrones - Full Spoilers (Books & Series)


AMWN_RA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι Targaryens παλιά ήταν πολυγαμικοί οπότε ίσως να θεωρησε ο Rhaegar οτι είναι ΟΚ και για αυτόν να παντρευτεί και τη Lyanna.

 

Οι νομοι της διαδοχής λένε οτι τα μπάσταρδα δεν είναι στη σειρά για το θρόνο.

 

Το μυστικό υποθέτω οτι ήταν να μη πει o Νed στο Robert οτι ο Snow είναι παιδί του Rhaegar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 702
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Sorry παιδιά αλλά αυτά τα Son(g)...... δεν έχουν καμμία απολύτως σχέση με τα βιβλία. Δεν είναι Lost, δεν έχει κρυπτόλεξα και γρίφους ή τέτοια παιχνίδια με τις λέξεις

 

Σας το λέω για να μη σας έρθει απότομο το and now his watch is ended στο πρώτο κεφάλαιο του wind of winters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry παιδιά αλλά αυτά τα Son(g)...... δεν έχουν καμμία απολύτως σχέση με τα βιβλία. Δεν είναι Lost, δεν έχει κρυπτόλεξα και γρίφους ή τέτοια παιχνίδια με τις λέξεις

 

Σας το λέω για να μη σας έρθει απότομο το and now his watch is ended στο πρώτο κεφάλαιο του wind of winters

 

Ε μην .. ορκίζεσαι και όλας :P

 

 

Μια χαρά γρίφους/προφητείες και εκπλήξεις κρύβει ο Martin. Εξάλλου δεν νομίζω να είναι τυχαίο που απο 'μπάσταρδος' ανέβηκε να διοικεί την NW.

 

Αντί για his watch has ended σου στοιχιματίζω πως θα δούμε το Castle Black απο τα μάτια του Jon/Ghost στο WoW

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τον Azor ahai το ψάχουμε ακόμα?Δεν είναι η Dany?Νομιζα οτι πληρούσε όλες τις προυποθέσεις της προφητίας και οτι την έχει εκπληρώσει κιόλας με τους δράκους της (δρακοι=σπαθί).

 

Λέτε η Meli να αναστήσει το Jon Snow και να γίνει Jon Rambo με φλεγόμενο σπαθί? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Κατι μου λέει πως η ανάσταση της Κατ θα είναι το κλείσιμο της 3ης σεζόν για να μείνει το wow effect όπως εγινε στις 2 πρώτες σεζόν. 

 

Παραήταν νωρίς γιαυτό τελικά, θα αφήσουν να κάτσει καλά καλά ο θάνατος/η σφαγή πριν το κάνουν αυτό.

 

 Εν τω μεταξυ τρελο φιλερ το 4ο βιβλίο, 900 σελιδες που δεν γίνεται απολύτως τίποτα. 

 

Γιαυτό λένε πως την 4η σεζόν θα δούμε ότι έμεινε απο το 3ο + ένα mix 4 και 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εν τω μεταξυ τρελο φιλερ το 4ο βιβλίο, 900 σελιδες που δεν γίνεται απολύτως τίποτα. 

 

Οι περισσότεροι αυτό λένε.Μάλλον γιατί περίμεναν καιρό να βγει και δεν είχε μέσα Jon,Dany κτλ.Εμένα μου άρεσε πάντως.Μετα το χαμό που έγινε στο 3 ήθελα να πέσει λίγο ο ρυθμός.Συν οτι μας έδειξε Ironborn, Dorne που άνοιξαν νέες προοπτικές.Και τα κεφάλαια του Jaime ήταν κορυφαία.

 

 

καλα η θεωρια με το τζον ειναι τοσο τρελη που παιζει να ειναι και αληθεια. :P

που τα βρισκετε??χαχαχα!!

 

Έχω διαβάσει και κάτι άλλες θεωρίες με γοργόνες και μονόκερους :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...