Προς το περιεχόμενο

Η πιο κουφή ατάκα στο facebook


sarantatessera

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιο είναι το πιο κουφό/απίστευτο/μούφα/ηλίθιο/ψέμα/ό,τι να 'ναι που έχετε γράψει ή διαβάσει στο facebook; Κάποια ατάκα που σας έκανε να κοιτάτε και να ξανακοιτάτε την οθόνη; Κάτι που γράφτηκε από κάποιον που γνωρίζετε και ξέρετε ότι το γράφει μόνο και μόνο για φιγούρα και δεν τον αντιπροσωπεύει καθόλου και θέλατε να σπάσετε την οθόνη βλέποντας το. Οτιδήποτε. Μπορείτε να δημιουργήσετε και top5-top10 κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 346
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

έιχα βγει μ'ενα 2 γνωστούς ένα βράδυ στο venue.τεσπα να μη τα πολυλογώ όλο το βράδυ το βγάλαμε μούγκα στη στρούγκα,μ'ενα ποτό στο χέρι,σα τα καθυστερημένα,να κοιτάμε δεξιά κι αριστερά.δε τα ήξερα κ καλά τα παιδιά οπότε δεν είχαμε πολλά να πούμε.

και γράφει την άλλη μέρα status στο facebook:πααααλι τα κάναμε π%^^να χθες στο venue κλπ κλπ κλπ

χαχαχαχαχαχα :-D :-D :-D

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο το facebook ειναι ηλιθιο. Μου τη δινει που μερικοι γραφουν κατι βαθυστοχαστα,κατι ψαγμενα και καλα.

Σπαστικο επισης ειναι το 'τωρα ειμαι για καφε', 'τωρα χεζω', 'τωρα κανω πιτες...' και αλλα τετοια που γραφουν τι σκεφτονται...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έιχα βγει μ'ενα 2 γνωστούς ένα βράδυ στο venue.τεσπα να μη τα πολυλογώ όλο το βράδυ το βγάλαμε μούγκα στη στρούγκα,μ'ενα ποτό στο χέρι,σα τα καθυστερημένα,να κοιτάμε δεξιά κι αριστερά.δε τα ήξερα κ καλά τα παιδιά οπότε δεν είχαμε πολλά να πούμε.

και γράφει την άλλη μέρα status στο facebook:πααααλι τα κάναμε π%^^να χθες στο venue κλπ κλπ κλπ

χαχαχαχαχαχα :-D :-D :-D

 

να, για κατι τετοια θα ηθελα να εχω fb...:D

και γαμω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτά τα στάτους όλοι θέλουν να δείξουν πόσο ωραία χρησιμοποιούν την ελληνική γλώσσα. Εν τω μεταξύ είναι όλα c(l)opy-paste απο google. Και άμα τους απαντάς λέγοντας ''ΤΙ ΚΟΥΤΑΜΑΡΕΣ ΓΡΑΦΕΙΣ..'' θύγονται. Τραγικοί... Εγώ αυτό που διαβάζω συνέχεια είναι τα 10χρονα και 15χρονα που δεν έχουν καθόλου ενημέρωση γράφουν ''πολιτικές'' απόψεις. Σκάω στα γέλια :D :D :D :D :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχεις απολυτο δικιο,Εμετος στομαχοπονος και τασεις προς αλκοολισμο για να ξεχασω επισης παντα μενω μαλακας και η ρουφαω το τσιγαρο μια τζουρα η μου πεφτει πανω και γινομαι πουτανα απο τις σταχτες.Νομιζω ξεχασες κατι το οποιο συναντησα προσφατα.Φακελος με ονομασια Μυκονος 2009-2010 κλπ με fake φωτογραφιες χαρας εναγκαλισμων με γκευ τραβεστι και βρωμικους ιδρωμενους τουριστες συνοδευομενα ολα αυτα παντα με ακομα πιο ηλιθιες περιγραφες και σχολια....Εμετος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

12.ατομα που γραφουν στο Wall της αδερφης τους/κολλητης τους "ναι τι κανεις? παρε με τηλεφωνο χιχιχι οταν το δεις χοχοχο (η εισαι υπεργυφταριο και δε μπορεις να παρεις τηλεφωνο,η εισαι καθυστερημενο και δε μπορεις να στειλεις μηνημα η mail.προφανως και τα 2 μαζι υψωμενα στο τετραγωνο.)

 

 

χαχαχα ωραιο αυτο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...