Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το λάθος είναι δικό τους νομίζω

μου εκτυπώθηκε εισιτήριο στα ελληνικά...κεφαλαία με τόνους

και το όνομα μου το έβγαλε στα αγγλικά.. να λείπουν τα γράμματα με τους τόνους.. μπέρδεμα

οπα το οτι ειναι στα ελληνικά δε πειράζει... Και εμενα στα ελληνικά ειναι τον τελευταίο μήνα όλες οι καρτες ειβιβασης με την ryanair. αρκει το ονομα σου να ειναι σωστό... Είναι στα Αγγλικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

όταν πήγα να επιλέξω κυρια, κυριος, δεσποινίς ήταν στα ελληνικά. έτσι έβαλα και το όνομα μου στα ελληνικά

και όταν βγήκε το pdf είδα ότι μου το έβγαλε στα αγγλικά χωρίς να αναγνωρίζει τα γράμματα που είχα βάλει τους τόνους

χώρια του ότι το v(βε) μου το έβγαλε y

 

(έχω σβήσει το όνομα στη φώτο)

 

καλά πώς είναι έτσι;κεφαλαία με τόνους; από πότε τα εισιτήρια της ryan είναι στα ελληνικά;

post-162297-0-09722200-1403124908_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το όνομα σου έπρεπε να το έχεις βάλει στα Λατινικά. Δε ξέρω τι θα κανουν... Δεν έλεγε στην κράτηση το όνομα να μπει στα Λατινικά;

 

Το εισητηριο είναι στα ελληνικά απο τότε που μετέφρασαν και τη σελίδα τους 1-2 μήνες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με μπέρδεψε το ότι οι επιλογές δίπλα στο όνομα ήταν κύριος ,κυρία ,δεσποινίς

και όχι mr, mrs, miss..ε πώς θα ήταν μετά ;   κύριος Papadopoulos Giannis?

 

δεν είδα να έγραφε ότι πρέπει να είναι στα ελληνικά

αλλά η ταυτότητα μου έχει και ελληνικά γιατί να μην το δεχτούν;;


κι αφού δεν αναγνωρίζει τα ελληνικά γιατί τα δέχεται το σύστημα και δεν τα διορθώνει αυτόματα όπως η airfast?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι αφού δεν αναγνωρίζει τα ελληνικά γιατί τα δέχεται το σύστημα και δεν τα διορθώνει αυτόματα όπως η airfast?

 

 

Υπάρχει ένα κουτάκι δίπλα από το όνομα που αν το τικάρεις τα διορθώνει αυτόματα όπως η airfast, με χρέωση μόνο 2€

 

trollface_hd.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με μπέρδεψε το ότι οι επιλογές δίπλα στο όνομα ήταν κύριος ,κυρία ,δεσποινίς

και όχι mr, mrs, miss..ε πώς θα ήταν μετά ;   κύριος Papadopoulos Giannis?

 

δεν είδα να έγραφε ότι πρέπει να είναι στα ελληνικά

αλλά η ταυτότητα μου έχει και ελληνικά γιατί να μην το δεχτούν;;

κι αφού δεν αναγνωρίζει τα ελληνικά γιατί τα δέχεται το σύστημα και δεν τα διορθώνει αυτόματα όπως η airfast?

 

θα δείξει... αυτό με τα ελληνικά πάντως ειναι απο τα ανηκουστα... Επίσημη γλώσσα της αεροπλοίας εδω και 20+ χρόνια ειναι τα αγγλικά, αναρωτιέμαι πραγματικά πως λειτουργουν τα συστήματα τους με ελληνικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τελικα ολα καλα. Ευχαριστούμε την Ryan air που εχει gay άντρες αεροσυνοδους.ιρλανδους.ξανθους.

(Τι ηταν αυτη η ντουντούκα στην προσγείωση; )

fixed...

 

Το τζινγκλακι on time ειναι για πολλα γελια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν είχατε καθυστέρηση (λες και είναι κάτι που πρέπει να πανηγυρίζουν)

 

 

fixed...

 

Το τζινγκλακι on time ειναι για πολλα γελια...

 

Και μετά απορείτε γιατί δε θέλω να πετάω με RyanAir :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά απορείτε γιατί δε θέλω να πετάω με RyanAir :P

 

χμμμ ναι μονο που ειναι πανευρωπαικά η εταιρεία με τις λιγότερες καθυστερήσεις... >95 ή 99% on time απο οτι θυμαμαι...

 

Το προσωπικό καμπίνας ειναι όντως γτπ αλλα δεν το παντρευεσαι κιολας (εκτος αν εισαι πιλότος)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται ότι δεν έχετε ταξιδέψει με κρουαζιερόπλοιο. Εκεί να δείτε τι χαρές και πανηγύρια κάνουν όταν φτάνουν στον τελικό προορισμό. Το καράβι βουίζει 3 ώρες πριν καλά-καλά αρχίσει να αχνοφαίνεται το λιμάνι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ ναι μονο που ειναι πανευρωπαικά η εταιρεία με τις λιγότερες καθυστερήσεις... >95 ή 99% on time απο οτι θυμαμαι...

 

Το προσωπικό καμπίνας ειναι όντως γτπ αλλα δεν το παντρευεσαι κιολας (εκτος αν εισαι πιλότος)...

Καλά αυτό δεν ισχύει, εικονικό είναι. Πάντα δηλώνουν τουλάχιστον μισάωρο περισσότερο ότι διαρκεί η πτήση και έτσι "φροντίζουν" να φτάνουν πάντα "νωρίτερα" στον προορισμό τους.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι αεροσυνοδοί αντρες γυναικες της ryan ειναι οκ σε εμφάνιση (και αυτό γιατί δεν έχει πολλές ιρλανδές). για μπειτε στην ερλινγκους που προχτές μου είχε μια τύπισα που αν ήταν επιβάτης θα της χρέωναν διπλή θέση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...