Προς το περιεχόμενο

Δείξε μου το κατοικίδιο σου, να σου πω πώς είσαι!


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχα παει βολτιτσα την μικρη μου και σε ενα παγκακι ηταν μια κυρια  με ενα αλλο θηλυκο πανεμορφο μαλτεζακι !
παει κοντα το δικο μου και αρχιζουν να μυριζοντε , οποτε με ρωταει η μανταμ
''αρσενικο ειναι?'' και της λεω'' οχι θηλυκο !''
με το που το ακουει τραβαει αποτομα το σκυλακι της απο το λουρι , μιλαμε πηγε να το πνιξει , και φωναζει σαν τρελλη
''και τοτε γιατι την μυριζει την δικια μου , ε ? μονο αν ηταν αρσενικο θα επρεπε να την μυρισει !
της απανταω ''τι να σας πω κυρια μου δε ξερω , μπορει να  ειναι λεσβια το κοριτσακι μου'' κ εφυγα ..
ε ρε τρελλα που κουβαλαει ο κοσμος ..

 

Εδω κοιταχτε υφος η ντιβα :-)

 

10460609_791944717525141_918895369450694

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γουτου-γουτου is NOT amused, άνοιξε το ένα μάτι την ώρα που τον έβγαζα φωτογραφία και το έκλεισε ξανά :-D
post-212651-0-07704900-1404968648_thumb.jpg
10+ χρονών και πατέρας του τσίπουρου .

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ειχα παει βολτιτσα την μικρη μου και σε ενα παγκακι ηταν μια κυρια  με ενα αλλο θηλυκο πανεμορφο μαλτεζακι !

παει κοντα το δικο μου και αρχιζουν να μυριζοντε , οποτε με ρωταει η μανταμ

''αρσενικο ειναι?'' και της λεω'' οχι θηλυκο !''

με το που το ακουει τραβαει αποτομα το σκυλακι της απο το λουρι , μιλαμε πηγε να το πνιξει , και φωναζει σαν τρελλη

''και τοτε γιατι την μυριζει την δικια μου , ε ? μονο αν ηταν αρσενικο θα επρεπε να την μυρισει !

της απανταω ''τι να σας πω κυρια μου δε ξερω , μπορει να  ειναι λεσβια το κοριτσακι μου'' κ εφυγα ..

ε ρε τρελλα που κουβαλαει ο κοσμος ..

 

Εδω κοιταχτε υφος η ντιβα :-)

 

10460609_791944717525141_918895369450694

 

 

η τυπισα πρεπει να ειναι αγαμητη εδω και μια δεκαετια και ξεσπαει στα ζωα.

 

κατα τ αλλα πολυ κουταβι το παιδι σου  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ειχα παει βολτιτσα την μικρη μου και σε ενα παγκακι ηταν μια κυρια  με ενα αλλο θηλυκο πανεμορφο μαλτεζακι !

παει κοντα το δικο μου και αρχιζουν να μυριζοντε , οποτε με ρωταει η μανταμ

''αρσενικο ειναι?'' και της λεω'' οχι θηλυκο !''

με το που το ακουει τραβαει αποτομα το σκυλακι της απο το λουρι , μιλαμε πηγε να το πνιξει , και φωναζει σαν τρελλη

''και τοτε γιατι την μυριζει την δικια μου , ε ? μονο αν ηταν αρσενικο θα επρεπε να την μυρισει !

της απανταω ''τι να σας πω κυρια μου δε ξερω , μπορει να  ειναι λεσβια το κοριτσακι μου'' κ εφυγα ..

ε ρε τρελλα που κουβαλαει ο κοσμος ..

 

Εδω κοιταχτε υφος η ντιβα :-)

 

10460609_791944717525141_918895369450694

 

 

Δεν παίζει! ΧΑΧΑΧ! Καλά η απάντηση σου ήταν επική!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασε επίσκεψη ο Σόνικ απ'το κτήμα...

 

 

post-61034-0-02858100-1405358957_thumb.jpg

 

 

Τον ταΐσαμε, τον ποτίσαμε αλλά δεν μας ήθελε οπότε τον αφήσαμε πίσω στη φύση, μπας και φάει και κανά φίδι.

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ χρησιμο πινακακι για να βρουμε την ηλικια του σκυλου μας ανάλογα το μέγεθος του , μιας και το ότι 7 ανθρώπινα χρόνια, αντιστοιχούν σε ένα χρόνο για τον σκύλο ,   ειναι μονο μια παρανοηση!  αυτο που εχει σημασια ειναι το μεγεθος του σκυλου και το οτι η διαδικασία γήρανσης είναι πολύ ταχύτερη κατά τα πρώτα 2 χρόνια της ζωής ενός σκυλιού.

1313956982.png

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω τι έχει γίνει με το σκύλο .... αλλά από "ευαίσθητους" πολίτες περί διακιωμάτων κλπ θα περίμενα να μη βιάζονται να μεταφέρουν κείμενα που ευκολα χαρκτηρίζουν κάποιον "βάρβαρο", αλκοολικό και να κουτσομπολέυουν το τι προβλήματα έχει η οικογένειά του.

 

Η είδηση θα μπορούσε να είχε σταματήσει εκεί που είναι το θέμα.

 

 

εγώ πάλι περίμενα οτι κάποιος θα τον σάπιζε στο ξύλο την ώρα που το έκανε , όπως θα έκανα εγώ γιατι ειναι αυτοματη αντιδραση σε κάποιες καταστάσεις, δεν το σκέφτεσαι για να το κάνεις. Αλλα οι άνθρωποι έχουν γίνει τόσο χέστες στις μέρες μας που ακόμα κ ενα παιδάκι να σκότωναν μπροστά τους οι περισότεροι θα ειχαν κάτσει να κοιτάζουν η θα έπαιρναν μπάτσους/.

 

το αλκοολικος με προβληματική οικογένεια ισα ισα που του δίνει άλλοθι, δεν μου λένε κάτι αυτά και όντως δεν βλέπω το λόγο να τα αναφέρουν.

 

σιγουρα υπάρχουν άλλοι με περισότερα προβλήματα και δεν βγαίνουν να σκοτώνουν σκύλους επειδή τους χαλάνε τη μόστρα του μαγαζιού. Θα μπορούσε απλά να μπουγελώσει το σκύλο κ δεν θα ξαναπάταγε. Εχω καταφέρει με αυτό τον τρόπο να διώξω αγέλη 15 σκύλων απο τη γειτονιά μου οταν ημουν μικρός γιατι άκουσα το γείτονα οτι θα τους ρίξει φόλες. Οπότε τα έδιωξα κ ολα οκ, αυτό ηταν το καλύτερο που μπορούσα να κάνω στην ηλικία μου τότε.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γουτου γουτου
έχει ξεφύγει ..ειπα να το αφήσω να κοιμάται στο κάτω μέρος του κρεβατιού κ μου ήρθε δίπλα. Σηκώνομαι να πάω για την νυχτερινή βόλτα απ την τουαλέτα κ το βρήκα έτσι

post-212651-0-02250600-1406112571_thumb.jpg


και αυτή η κυρία δεν έχει ακόμα όνομα , την βρήκα πριν μισή ώρα έξω απ την πόρτα μου , έσκυψα να την χαιδέψω κ έκατσε χαλαρή λες και με ήξερε να την πάρω μες το σπίτι

το σκηνικό μου θυμήζει τη φάση με το τσιπουρο ... και ειμαι σίγουρος οτι η ίδια γάτα το έφερε κ αυτό , ξέρει οτι θα το ταίσω κ κάθε φορά που γεννάει μου κάνει delivery :lol: :lol: :lol:
 
post-212651-0-64304500-1406112962_thumb.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...