Προς το περιεχόμενο

Δείξε μου το κατοικίδιο σου, να σου πω πώς είσαι!


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το γατάκι αυτό είναι απ το thread "γατάκι ημερών" το οποίο είχα βρει στο δρόμο. Απ ότι φαίνεται δε του αρέσουν οι φωτογραφίες! Σωστό διαολι πάντως!

post-41704-0-27517400-1455569481_thumb.jpg

  • Like 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα πες την αλήθεια, το ζουλάς με δύναμη το γατί ε? :P

During this experiment no animal was hurt :P

 

Πέρα απ την πλάκα το γατάκι μεγάλωσε ως ορφανό και δεν είχε αδερφάκια ώστε να μάθει να δαγκώνει λιγότερο οπότε είναι λίγο επιθετικό. Δε θέλει με τίποτα να της χαϊδεύεις το κεφάλι, αμέσως κάνει αυτή τη γκριμάτσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γατάκι αυτό είναι απ το thread "γατάκι ημερών" το οποίο είχα βρει στο δρόμο. Απ ότι φαίνεται δε του αρέσουν οι φωτογραφίες! Σωστό διαολι πάντως!

χαχα! ίδια είναι η γάτα σου με τον παρακάτω

post-324559-0-42979100-1455629416_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

During this experiment no animal was hurt :P

 

Πέρα απ την πλάκα το γατάκι μεγάλωσε ως ορφανό και δεν είχε αδερφάκια ώστε να μάθει να δαγκώνει λιγότερο οπότε είναι λίγο επιθετικό. Δε θέλει με τίποτα να της χαϊδεύεις το κεφάλι, αμέσως κάνει αυτή τη γκριμάτσα!

σαν ένα γάτο που είχα , είχε εγκατασταθεί μόνος του σπίτι μου , απαιτούσε φαγητό όταν πείναγε (νιαααααααααααααααααααααρ νιαααααααααααααααρ μέχρι να σου σπάσει τα νεύρα) , καθόταν στο κρεβάτι μου μπάστακας στο κέντρο κ αν έμπαινα κάτω απ τα σκεπάσματα θα ανέβαινε να με πατάει μέχρι να του κάνω χώρο κ να ξαπλώσω σαν σίγμα τελικό. 

 

αυτός ο γάτος 2 χρόνια και δεν με άφηνε να τον χαϊδέψω, κανέναν δεν άφηνε βασικά, μόνο στην πλάτη και πεταχτά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...