Προς το περιεχόμενο

Τι σας ξενερώνει σε μια γυναίκα..


QQTilt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαίρομαι που σας διασκέδασε, διότι *ΓΚΟΥΧΟΥ!*όμουνα για πάνω από 1 ώρα για να το φτιάξω...

 

Είσαι καλλιτέχνης τύπε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 327
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγω αν πω οτι η κυταριτιδα καπως μαρεσει θα με πειτε οχι νορμαλ? Δεν εννοω να εχει μεχρι και στον αστραγαλο αλλα ετσι λιγο μεταξυ κωλομαγουλου και μπουτιου εγω προσωπικα γουσταρω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αν πω οτι η κυταριτιδα καπως μαρεσει θα με πειτε οχι νορμαλ? Δεν εννοω να εχει μεχρι και στον αστραγαλο αλλα ετσι λιγο μεταξυ κωλομαγουλου και μπουτιου εγω προσωπικα γουσταρω πολυ.

 

καλα και αλλοι γουστάρουν στο σεχ να τους κατουράνε η να τους χε...

γουστα ειναι αυτα :eek:

 

 

αμ τζόουκινγκ :lol: :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αν πω οτι η κυταριτιδα καπως μαρεσει θα με πειτε οχι νορμαλ? Δεν εννοω να εχει μεχρι και στον αστραγαλο αλλα ετσι λιγο μεταξυ κωλομαγουλου και μπουτιου εγω προσωπικα γουσταρω πολυ.

 

Μλκα μου είσαι το έλεος το ίδιο :lol:

 

Και εγώ μπαζώνω αραιά και που αλλά δεν θα βγάλω και την μπαζόλα, top model για τα δικά μου γούστα!!!!!

 

Για να συστήσω το τιρμπουσόν μου σε γυναίκα με κυτταρίτιδα, σίγουρα πρέπει να ανοίξω και 2ο μπουκάλι...... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μλκα μου είσαι το έλεος το ίδιο :lol:

 

Και εγώ μπαζώνω αραιά και που αλλά δεν θα βγάλω και την μπαζόλα, top model για τα δικά μου γούστα!!!!!

 

Για να συστήσω το τιρμπουσόν μου σε γυναίκα με κυτταρίτιδα, σίγουρα πρέπει να ανοίξω και 2ο μπουκάλι...... :P

what???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηδάει μπάζα.

 

 

Anyway, δε ξέρω αν το είπε κάποιος(λογικά ναι), αλλά αυτό που με ξενερώνει αφάνταστα σε μια γυναίκα(εκτός από ορισμένες εμφανισιακές λεπτομέρειες) είναι το να βρίζει(σε συνδυασμό με το να το παίζει "μαγκάκι"). Αηδία τρελή όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηδάει μπάζα.

 

 

Anyway, δε ξέρω αν το είπε κάποιος(λογικά ναι), αλλά αυτό που με ξενερώνει αφάνταστα σε μια γυναίκα(εκτός από ορισμένες εμφανισιακές λεπτομέρειες) είναι το να βρίζει(σε συνδυασμό με το να το παίζει "μαγκάκι"). Αηδία τρελή όμως.

 

Εγω γουσταρω τις γκομενες-αλανια γενικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι πουλι μου με μπαζα?

 

Αν δεν μπαζώσεις δεν χτίζεις, λέει μια σοφή αντρική παροιμία.

 

Κατά τα λοιπά εξαρτάται πως κρίνεις την ομορφιά μιας γυναίκας. Εγώ πλέον τις βαθμολογώ όλες σε σχέση με ένα συγκεκριμένο θηλυκό, με το οποίο όποτε κυκλοφορώ γίνεται σεισμός. Συγκριτικά με αυτήν :wub: λοιπόν......μπαζώνω συχνά πυκνά :devil:

 

Επίσης τοξοβόλος approves με τα χίλια την συγκεκριμένη οπότε αυτό λέει πολλά :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν μπαζώσεις δεν χτίζεις, λέει μια σοφή αντρική παροιμία.

 

Κατά τα λοιπά εξαρτάται πως κρίνεις την ομορφιά μιας γυναίκας. Εγώ πλέον τις βαθμολογώ όλες σε σχέση με ένα συγκεκριμένο θηλυκό, με το οποίο όποτε κυκλοφορώ γίνεται σεισμός. Συγκριτικά με αυτήν :wub: λοιπόν......μπαζώνω συχνά πυκνά :devil:

 

Επίσης τοξοβόλος approves με τα χίλια την συγκεκριμένη οπότε αυτό λέει πολλά :-D

1)τι παιζει με αυτον τον τοξοβολο???

2)κυκλοφορεις ενα μωρο και παραλληλα μπαζωνεις?

3)το αν μπαζωσεις δεν χτιζεις ισχυει και για τις γυναικες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...