Προς το περιεχόμενο

Τι σας ξενερώνει σε μια γυναίκα..


QQTilt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς ακόμα όχι, γιατί το μαλακίσαμε. Αλλά τον βλέπω να με παραλαμβάνει από το Χίθροου το προσεχές διάστημα που θα πάει δεν την γλιτώνει ο κουμπάρος :-)

 

Ωστόσο είμαι ο μόνος ο οποίος τον έχει δει από msn και δηλώνω απερίφραστα ότι όταν νιώσει έτοιμος να postάρει την τοξόφατσα πολλές θα μισήσουν τους gay που παίρνουν τέτοια κομμάτια από την "αγορά"

Μην μας το λες;Ειναι τοσο θεος ο τοξοβολος;Οκ.. B) :cool:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 327
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Νομίζω ότι ο ψυχολόγος κάνει (και ψυχανάλυση)

 

 

Ψυχιατρος εννοεις? Γιατι ο ψυχιατρος μπορει να γραψει φαρμακα ενω ο ψυχολογος οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι ο ψυχολόγος κάνει (και ψυχανάλυση)

 

Όχι, δεν κάνει "αυτόματα", είναι άλλο πράγμα. Εκτός φυσικά αν επεκτείνει τις σπουδές του προς τα εκεί και εκπαιδευτεί (και) σε αυτό ξεχωριστά. Στην Ελλάδα φυσικά ο καθένας κάνει ό,τι νομίζει, μπορεί και η Μίριαμ με το κληρονομικό χάρισμα να σου κάνει ψυχανάλυση.

 

edit ο ψυχίατρος είναι εντελώς άλλο, ψυχολόγος/ψυχαναλυτής έχουν μεγάλη σύνδεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς ακόμα όχι, γιατί το μαλακίσαμε. Αλλά τον βλέπω να με παραλαμβάνει από το Χίθροου το προσεχές διάστημα που θα πάει δεν την γλιτώνει ο κουμπάρος :-)

 

Ωστόσο είμαι ο μόνος ο οποίος τον έχει δει από msn και δηλώνω απερίφραστα ότι όταν νιώσει έτοιμος να postάρει την τοξόφατσα πολλές θα μισήσουν τους gay που παίρνουν τέτοια κομμάτια από την "αγορά"

Και εγω θα ειμαι στο heathrow να σε μπατσωσω αν ειναι:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μας το λες;Ειναι τοσο θεος ο τοξοβολος;Οκ.. B) :cool:

 

Είναι, είναι :-)

 

Είναι αλήθεια ότι οι μαύρες δεν έχουν κυτταρίτιδα;

 

Ναι!!! Τις μαύρες ούτε η κυτταρίτιδα τις θέλει :devil:

 

Πλάκα πλάκα κάτι τέτοιες σαν τη Moss έχουν πολύυυ κυτταρίτιδα.

 

Θέμα διατροφής είναι αλλά και γονιδίων ( άτιμο DNA )...

 

Έχει ένα προσωπάκι όμως η Καιτούλα άλλο πράγμα.

 

Θέμα γονιδίων πιστεύω περισσότερο. Έχω υπάρξει με μια υπέρ του δέοντος φαγανή κοπέλα. Μιλάμε έτρωγε τα κέρατα της, καθαρά αντρικά γεύματα και κυτταρίτιδα μηδέν.

 

Και τώρα που το θυμήθηκα με ξενερώνει η γυναίκα να μετράει θερμίδες συνέχεια :mad: Γουστάρω να βλέπω γυναίκα να τρώει χωρίς ενοχές και να το απολαμβάνει όσο και εγώ :-)

 

Για τα της ψυχολογίας τα αφήνω για τον τόξο. που θα πάει θα το πάρει χαμπάρι και θα μας αναπτύξει τι και πως

 

Και εγω θα ειμαι στο heathrow να σε μπατσωσω αν ειναι:P

 

Άσε εσύ καλό @@δακι είσαι, που δεν μπορούσες την ημέρα που σε πήρα ffs. Για εξιλέωση την επόμενη φορά που θα κατέβεις, τραπέζι όπως και δήποτε :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Άσε εσύ καλό @@δακι είσαι, που δεν μπορούσες την ημέρα που σε πήρα ffs. Για εξιλέωση την επόμενη φορά που θα κατέβεις, τραπέζι όπως και δήποτε :devil:

αη μωρη, που μου θελες και μποντζοβι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

...μερσί μποκού ματμαζελίτσα για τα κιμπάρικα λόγια και την έκφραση εκτίμησης - αλλά η γνωθισαυτοσύνη μου μου λέει πως μάλλον είμαι "τύπου καλλιτέχνης"...

 

(Συνεχίζω παρ' όλ' αυτά να χαίρομαι, όταν τυχόν την βρίσκει ο κόσμος...)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Δεν μ' έπιασες και στεναχωριέμαι :

 

 

Το "traumatiσμένο" χέρι είναι το κερασάκι που τραβάει το μάτι (..."κλείνοντας το μάτι") και δένει το γλυκό. Η υπερ-περιφέρεια ήταν η βάση του (το ίδιο ισχύει και για τον πτωτικό πάνω όροφο) όμως. Ψιλοαυθάδες μεν, αλλά χιούμορ πάντα, που υποννοούσε πως κάτω από το τραπέζι (και κάτω από το frame), ίσως και να παίζουν πολλά... (χάρηκα που η traumatias αποδείχθηκε μεγαλόθυμη - όχι σαν κάτι άλλες μυγιάγγιχτες κατά καιρούς :ρ).

 

Για τα παραπάνω λοιπόν, δεν θα άλλαζα κάτι αφού δεν ήταν ο σκοπός να φτιάξω κάτι του οποίου η θηλυκότητα να αρέσει. Τουναντίον.

 

 

...επειδή όμως δε θέλω να μείνεις παραπονεμένος, χίερ γιου αρ :

 

 

 

 

trauma1.jpg

 

 

Αν μη τι άλλο wash πέτυχες ένα πράγμα, ο κόσμος γύρω καίγεται, και εγώ στην κοσμάρα μου :lol:

Πιστεύω πως την εναλλακτική του μπανταρισμένου χεριού δεν την είχε σκεφτεί ποτέ κανένας αρχαιολόγους, και το παίζουν ιστορία μετά, ότι βρίσκουν το βαφτίζουν ''λατρευτικό αντικείμενο''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μη τι άλλο wash πέτυχες ένα πράγμα, ο κόσμος γύρω καίγεται, και εγώ στην κοσμάρα μου :lol:

 

...ε ναι, αυτό ήταν ένα ακόμα από τα contrast στοιχεία τονισμού του "ο κόσμος αλλιώς πέρα από το frame".

 

 

(...κι όσον αφορά, την συγκεκριμένη traumatioεκδοχή, ταιριάζει ΚΑΙ το "ο κόσμος γύρω καίγεται, κι εγώ στην κοΡμάρα μου" :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπό μία έννοια, ο καθένας μας τον γνωρίζει. Όλοι έχουμε έναν τόξο μέσα μας.

 

Μεταφορά ή κυριολεξία, I wonder..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις σχετικά με την κυτταρίτιδα μια γνωστή μου παλιότερα μου είχε πει ότι παίζουν ρόλο (και) τα γονίδια.

πχ μπορεί κάποια να είναι 50 κιλά, να γυμνάζεται, να ακολουθεί υγιεινή διατροφή και τα σχετικά αλλά παρόλα αυτά να έχει κυτταρίτιδα! Λίγο πολύ όλες οι γυναίκες έχουν \ και δεν είναι εύκολη η αντιμετώπιση της πλην της εγχείρησης που δεν ξέρω κιόλας αν υφίσταται τέτοιο πράγμα...

 

Απλά αυτές που τρώνε σαν νταλικιέρισες και περπατάνε 10 λεπτά το χρόνο ε λογικό να είναι γεμάτες από κυτταρίτιδα.

 

Να είναι ωραίες γκόμενες [sic] και μόλις ανοίξουν το στόμα τους (να μιλήσουν) να κόβεσαι από την στοκιά και την έλλειψη καλλιέργειας. Πέρα από τα σωματικά εννοείται (μπόχες, δάχτυλα, κλπ)

 

 

Aυτό είναι άκρως ξενερωτικό. Αν και πλέον βλέπω τις γυναίκες πιο ώριμα δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα αυτή που έχεις απεναντυ σου να είναι ένα ψωνισμένο τούβλο μηδενικής προσωπικότητας που την έχει δει και celebrity. Τέτοιες μακάρι όλοι οι άντρες να τις προσπερνούσανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...