Προς το περιεχόμενο

Τι σας ξενερώνει σε μια γυναίκα..


QQTilt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:P Πόσο τυχεροί είστε που είμαστε λίγες οι γυναίκες εδώ και δεν μπορούμε να ανοίξουμε τόπικ του στιλ τι σας ξενερώνει σε έναν άντρα, βέβαια θα είχαμε μεταμόρφωση του ινσόμνια μπλα μπλα σε κοσμοπολιταν φορουμ :mellow:

Από την άλλη ναι τελικά εξαρτάται καθαρά από τα προσωπικά γούστα του καθενός/καθεμιάς

Ευχαριστώ για την σοβαρή αντιμετώπιση λούσι ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 327
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ε φτιάξτε και εσείς ένα thread, να δούμε και τις δικές σας απόψεις.

 

και να συμετεχουμε κιολας οπως κανουν αυτες στο δικο μας!!!

μουαχαχαχαχα! αντε ανοίξτε...!

 

:devil: :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την σοβαρή αντιμετώπιση λούσι ^_^

 

Τι γλυκό που είναι όταν κάνει νάζια μωρέ.

 

Εκτός αν σοβαρολογείς, οπότε μάλλον πρέπει να πέσει μια επανεκτίμηση εκ μέρους μου περί του τι μπορεί να σημαίνει για σένα η θεώρηση αυτού του thread ως "σοβαρού".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρος για αυτό που λες?Λέτε δηλαδή πως είμαστε γκρινιάρες κτλ, φαντάσου να φτιάχναμε και αντίστοιχο θέμα τι θα μας λέγατε, ενώ δεν σχολίασε καμία γυναίκα εδώ μέσα ότι οι άντρες γκρινιάζουν (δεν μου αρέσουν οι γυναίκες που κάνουν αυτό, εκείνο και πάει λέγοντας) :P

Εδιτ:Λούσι σοβαρό στα πλαίσια του θρεντ, άρα... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρος για αυτό που λες?Λέτε δηλαδή πως είμαστε γκρινιάρες κτλ, φαντάσου να φτιάχναμε και αντίστοιχο θέμα τι θα μας λέγατε, ενώ δεν σχολίασε καμία γυναίκα εδώ μέσα ότι οι άντρες γκρινιάζουν (δεν μου αρέσουν οι γυναίκες που κάνουν αυτό, εκείνο και πάει λέγοντας) :P

θα πάει για λουκετο αν ανοιξουμε-το βλέπω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πάει για λουκετο αν ανοιξουμε-το βλέπω!

The official off topic thread -women only- μου φαίνεται καλύτερη ιδέα από το τι σας ξενερώνει στους άντρες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

slipknot, μην επεμβαίνεις, μιλάμε για διαμάντι στρατηγικής σκέψης. Ντρέπομαι που δε το 'χα σκεφτεί.

 

Κορίτσια, ανοίξτε το, σοβαρά. Έχετε την καθολική μου υποστήριξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...