Προς το περιεχόμενο

Τι σας ξενερώνει σε μια γυναίκα..


QQTilt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1)τι παιζει με αυτον τον τοξοβολο???

2)κυκλοφορεις ενα μωρο και παραλληλα μπαζωνεις?

3)το αν μπαζωσεις δεν χτιζεις ισχυει και για τις γυναικες?

 

1) Ο τοξο προτιμάει άνδρες. Όταν λοιπόν παθαίνει πλάκα με μια γυναίκα λέμε "τόξο aprroves" γιατί σημαίνει πως η γυναίκα φυσάει

2) Μας χωρίζουν 504 km για την ώρα. Δεν ξέρω τι επιφυλάσσει το μέλλον για την ώρα είμαι single οπότε είμαι ελεύθερος να κάνω ότι θέλω.

3) ΔΞ/ΔΑ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 327
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μλκα μου είσαι το έλεος το ίδιο :lol:

 

Και εγώ μπαζώνω αραιά και που αλλά δεν θα βγάλω και την μπαζόλα, top model για τα δικά μου γούστα!!!!!

 

Για να συστήσω το τιρμπουσόν μου σε γυναίκα με κυτταρίτιδα, σίγουρα πρέπει να ανοίξω και 2ο μπουκάλι...... :P

 

Να σε δειξω γυναικαρες που εχουν τετοια κυταριτιδα που λεω να παθεις πλακα. Μαρεσει ετσι, με φτιαχνει. Καλος και ο γυμνοσαλιαγκας αλλα το κωλαρακι και το μπουτακι με κυταριτιδα εχει αλλη χαρη στο πιασιμο.

 

Τσκ τσκ τσκ

 

το μπαζώνω δεν το πιάσαμε, το τιρμπουσόν όμως στο γνωστό λεξιλόγιο ε....

 

:-D

 

Ειπαμε μπορει να μην ξερουν τα αθωα κοριτσακια μας που παν τα 4 αλλα τα 3 μια χαρα ξερουν :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι καλλιτέχνης τύπε..

 

...μερσί μποκού ματμαζελίτσα για τα κιμπάρικα λόγια και την έκφραση εκτίμησης - αλλά η γνωθισαυτοσύνη μου μου λέει πως μάλλον είμαι "τύπου καλλιτέχνης"...

 

(Συνεχίζω παρ' όλ' αυτά να χαίρομαι, όταν τυχόν την βρίσκει ο κόσμος...)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Καλο για το τραυματισμενο χερι αλλα γιατι τοση μεγαλη περιφερεια? και φαντασου οτι μαρεσουν οι γεματουλες

:shifty:

 

Παρε τον ογκο απο τη μεση και τοποθετηση τον πιο πανω :P

 

Δεν μ' έπιασες και στεναχωριέμαι :

 

 

Το "traumatiσμένο" χέρι είναι το κερασάκι που τραβάει το μάτι (..."κλείνοντας το μάτι") και δένει το γλυκό. Η υπερ-περιφέρεια ήταν η βάση του (το ίδιο ισχύει και για τον πτωτικό πάνω όροφο) όμως. Ψιλοαυθάδες μεν, αλλά χιούμορ πάντα, που υποννοούσε πως κάτω από το τραπέζι (και κάτω από το frame), ίσως και να παίζουν πολλά... (χάρηκα που η traumatias αποδείχθηκε μεγαλόθυμη - όχι σαν κάτι άλλες μυγιάγγιχτες κατά καιρούς :ρ).

 

Για τα παραπάνω λοιπόν, δεν θα άλλαζα κάτι αφού δεν ήταν ο σκοπός να φτιάξω κάτι του οποίου η θηλυκότητα να αρέσει. Τουναντίον.

 

 

...επειδή όμως δε θέλω να μείνεις παραπονεμένος, χίερ γιου αρ :

 

 

 

 

trauma1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Ο τοξο προτιμάει άνδρες. Όταν λοιπόν παθαίνει πλάκα με μια γυναίκα λέμε "τόξο aprroves" γιατί σημαίνει πως η γυναίκα φυσάει

2) Μας χωρίζουν 504 km για την ώρα. Δεν ξέρω τι επιφυλάσσει το μέλλον για την ώρα είμαι single οπότε είμαι ελεύθερος να κάνω ότι θέλω.

3) ΔΞ/ΔΑ :P

το καταλαβα.εννοω μεταξυ σας,γνωριζεστε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε δειξω γυναικαρες που εχουν τετοια κυταριτιδα που λεω να παθεις πλακα. Μαρεσει ετσι, με φτιαχνει. Καλος και ο γυμνοσαλιαγκας αλλα το κωλαρακι και το μπουτακι με κυταριτιδα εχει αλλη χαρη στο πιασιμο.

 

Δεν είμαι φίλος και δεδομένα δεν πρόκειται να γίνω :P

 

Ειπαμε μπορει να μην ξερουν τα αθωα κοριτσακια μας που παν τα 4 αλλα τα 3 μια χαρα ξερουν :mrgreen:

 

Αλίμονο

 

Αν κάτσω να γράψω ιστορίες σχετικά με την ονομασία του συγκεκριμένου σημείου θα γελάμε για μέρες :lol:

 

Τα nicks στιλ "γιαννούκος" είναι τόσο πασέ!!!!!

 

 

Η γνωστη αγγλιδα τοπμοντελα ;Πως την λενε μωρε,,..αυτη ειναι καπως ετσι..

 

Kate Moss.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

...μερσί μποκού ματμαζελίτσα για τα κιμπάρικα λόγια και την έκφραση εκτίμησης - αλλά η γνωθισαυτοσύνη μου μου λέει πως μάλλον είμαι "τύπου καλλιτέχνης"...

 

(Συνεχίζω παρ' όλ' αυτά να χαίρομαι, όταν τυχόν την βρίσκει ο κόσμος...)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Δεν μ' έπιασες και στεναχωριέμαι :

 

 

Το "traumatiσμένο" χέρι είναι το κερασάκι που τραβάει το μάτι (..."κλείνοντας το μάτι") και δένει το γλυκό. Η υπερ-περιφέρεια ήταν η βάση του (το ίδιο ισχύει και για τον πτωτικό πάνω όροφο) όμως. Ψιλοαυθάδες μεν, αλλά χιούμορ πάντα, που υποννοούσε πως κάτω από το τραπέζι (και κάτω από το frame), ίσως και να παίζουν πολλά... (χάρηκα που η traumatias αποδείχθηκε μεγαλόθυμη - όχι σαν κάτι άλλες μυγιάγγιχτες κατά καιρούς :ρ).

 

Για τα παραπάνω λοιπόν, δεν θα άλλαζα κάτι αφού δεν ήταν ο σκοπός να φτιάξω κάτι του οποίου η θηλυκότητα να αρέσει. Τουναντίον.

 

 

...επειδή όμως δε θέλω να μείνεις παραπονεμένος, χίερ γιου αρ :

 

 

 

 

trauma1.jpg

 

 

 

O Dali θα ήταν περήφανος :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καταλαβα.εννοω μεταξυ σας,γνωριζεστε?

 

Δυστυχώς ακόμα όχι, γιατί το μαλακίσαμε. Αλλά τον βλέπω να με παραλαμβάνει από το Χίθροου το προσεχές διάστημα που θα πάει δεν την γλιτώνει ο κουμπάρος :-)

 

Ωστόσο είμαι ο μόνος ο οποίος τον έχει δει από msn και δηλώνω απερίφραστα ότι όταν νιώσει έτοιμος να postάρει την τοξόφατσα πολλές θα μισήσουν τους gay που παίρνουν τέτοια κομμάτια από την "αγορά"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς ακόμα όχι, γιατί το μαλακίσαμε. Αλλά τον βλέπω να με παραλαμβάνει από το Χίθροου το προσεχές διάστημα που θα πάει δεν την γλιτώνει ο κουμπάρος :-)

 

Ωστόσο είμαι ο μόνος ο οποίος τον έχει δει από msn και δηλώνω απερίφραστα ότι όταν νιώσει έτοιμος να postάρει την τοξόφατσα πολλές θα μισήσουν τους gay που παίρνουν τέτοια κομμάτια από την "αγορά"

εγω τον εχω δει σε μια στιγμιαια φωτογραφια του. παντως απο οτι βλεπω μονο καλα λογια λετε ο ενας για τον αλλο... :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τον εχω δει σε μια στιγμιαια φωτογραφια του. παντως απο οτι βλεπω μονο καλα λογια λετε ο ενας για τον αλλο... :wub:

 

Είθισται στα αρσενικά.....δεν είμαστε γυναίκες να βγάζουμε ο ένας το μάτι του άλλου. Οι συμπάθειες δεν κρύβονται :-)

 

Μαλακίες λέω τον καλοπιάνω για την δωρεάν ψυχανάλυση muhahahahah

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψυχολόγος είναι ή ψυχαναλυτής; Νομίζω το πρώτο.

 

Νομίζω ότι ο ψυχολόγος κάνει (και ψυχανάλυση)

 

Ο τόξο σίγουρα κάνει, εδώ κοντεύει να πάρει PhD στα μετεωρολογικά, στα του οίκου του θα κολλήσει :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...