Προς το περιεχόμενο

The official off topic thread -women only-


Traumatias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμενα με ξενερωνει να ειναι ο ανδρας πιο κοντος απο εμενα (ειμαι 1,75) και να σκυβω να τον φιλαω.. ναι ειχα βγει καποτε με καποιον ετσι και ενοιωθα λες και ηταν το παιδακι μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με ξενερωνει να ειναι ο ανδρας πιο κοντος απο εμενα (ειμαι 1,75) και να σκυβω να τον φιλαω.. ναι ειχα βγει καποτε με καποιον ετσι και ενοιωθα λες και ηταν το παιδακι μου :P

συμφωνω. κι εγω 1.75 ειμαι και ζοριζομαι αν θελω να φορεσω τακουνια. τους περναω ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με ξενερωνει να ειναι ο ανδρας πιο κοντος απο εμενα (ειμαι 1,75) και να σκυβω να τον φιλαω.. ναι ειχα βγει καποτε με καποιον ετσι και ενοιωθα λες και ηταν το παιδακι μου :P

 

Εγώ είμαι 1.69 αλλά δε πολυφοράω φλατ οπότε θέλω απαραιτήτως να είναι 1.80 και πάνω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με ξενερωνει να ειναι ο ανδρας πιο κοντος απο εμενα (ειμαι 1,75) και να σκυβω να τον φιλαω.. ναι ειχα βγει καποτε με καποιον ετσι και ενοιωθα λες και ηταν το παιδακι μου :P

Ειχες βαλει και δεκαποντο ;χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω. κι εγω 1.75 ειμαι και ζοριζομαι αν θελω να φορεσω τακουνια. τους περναω ολους

 

Νταξει, εγω δεν πολυφοραω και τακουνια, αν και ο συγκεκριμενος με ειχε προειδοποιησει να μην φορεσω χαχαχαχα κατι θα ηξερε μαλλον :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δηλωσω και γω το παρον ,χαιρετω τις συνφορμιτισες ^_^ ....Αληθεια τι ανλογια υπαρχει εδω μεσα αντρες γυναικες?Να μαντεψω 95%-5%?

Γεια σου.Εε δεν ξέρω ,σίγουρα είμαστε ισχνή μειοψηφία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με αυτοκινητα, οδηγηση κτλ ειμαι ασχετη και βαριεμαι ελεεινα να μπω στη διαδικασια του διπλωματος(αν και πρεπει καποια στιγμη)....Σχετικα με το υψος παντα ειναι ωραιο να ειναι ο αντρας ψηλοτερος οχι τρελη διαφορα βεβαια( τυπου Κοκκινου-Μπογρης, στον κωλο του ειναι το κεφαλι της χαχα :rolleyes:, κακιουλα).Εγω ειμαι 1,70 αλλα με τα τακουνια δε τα παω καλα...μαλλον λογο υψους(το 1,70 για Ελληνιδα ειναι too much) δε τα πολυχρειαστηκα και οποτε πρεπει να τα φορεσω υποφερω...εκτος απο τις πλατφορμες βεβαια που ειναι μακραν πιο ανετες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίπλωμα έχω,αυτοκίνητο δικό μου δεν έχω. :mad:

Οι άντρες έχουν μια περίεργη σχέση με το αμάξι,μια γρατσουνίτσα τόση δα και κάνουν σαν μανιακοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίπλωμα έχω,αυτοκίνητο δικό μου δεν έχω. :mad:

Οι άντρες έχουν μια περίεργη σχέση με το αμάξι,μια γρατσουνίτσα τόση δα και κάνουν σαν μανιακοί.

 

αμα τη γρατσουνιτσα τη προκαλεσεις εσυ ή αμα την κανουν οι ιδιοι ??? :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάω να φάω το μπιφτέκι μου βλέποντας γαύρο.... τί χαρα... :-(

Κολοκυθοκεφτέδες και ντομάτα σαλάτα.Μπύρα παγωμένη.

 

αμα τη γρατσουνιτσα τη προκαλεσεις εσυ ή αμα την κανουν οι ιδιοι ??? :P :P :P

Εγώ την προκάλεσα.Αυτοί γεννήθηκαν Σουμαχερ,όλοι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...