Προς το περιεχόμενο

The official off topic thread -women only-


Traumatias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ το πιστεύω αυτό, γιατί άλλο να κάνεις αποτρίχωση πόδια-μασχάλες (ή και μουστάκι αν έχεις έντονη τριχοφυΐα, δεν αισθάνεσαι άνετα) ή να βγάζεις τα φρύδια αν είναι μεγάλα ή ενώνονται, να τα σχηματίζεις κ.τ.λ πράγματα που τα θέλει η γυναίκα από μόνη της, όπως και την αποτρίχωση στο μπικίνι φυσικά, που αρκετές γυναίκες κάνουν προχωρημένη αποτρίχωση(όχι απαραίτητα ολική) και για λόγους υγιεινής, και άλλο να απαιτείς ο άλλος ολική αποτρίχωση επειδή του αρέσει καλύτερα, λες και είναι καμιά απλή διαδικασία, έλεος μερικοί δεν έχουν όρια πραγματικά...

εδιτ: τοξοβόλε you are free to join us ^_^

 

τι να σου πω. Δεν έχω ακούσει περίπτωση που να ζητάει κάποιος ολική αποτρίχωση. Και που να το ζητήσει δηλαδή, αν η άλλη δεν θέλει για μένα καλύτερα να μην το κάνει.

 

 

κατά τα άλλα αυτά που γράφεις πιστεύω είναι μια χαρά και λογικά.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οπου αισθανεται ανετα ο καθενας .Στους ωμους μας θα τον κουβαλησουμε;Σιγα..

 

Το βλέπω πως θα πάει με τον τόξο, θα ψάχνεται στο ΟΟΤ και μετά θα μπαίνει εδώ για συμβουλές :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραυματιας, επειδη ειπες κατι πριν, ο αντρας με την γκομενα γλαστρα δεν θα λεει ομως οτι κοιταει τον χαρακτηρα, θα λεει οτι θελει η κοπελα να ειναι ετσι εμφανισιακα και δεν θα πει αχ ειναι καλη κοπελα και τετοια. Το να λετε οι πιο πολλες αλλο απο αυτο που θελετε ειναι τραγικο, γιατι στην τελικη το οτι δεν ξερετε τι θελετε ουτε οι ιδιες περναει σαν μυνημα.

Εχω συζητησει για παρα πολλες ωρες με ανθρωπους. Φυσικα και οι ανδρες πολλες φορες δεν ξερουν τι θελουν, αλλα ξερουν τι δεν θελουν σχεδον παντα. Στις γυναικες δεν συμβαινει αυτο, παρα ξερουν οτι θελουν να κανουν τις αλλες να ζηλεψουν. Γενικα πολυ ανταγωνιστικες μεταξυ σας και χωρις κανενα λογο.

 

Και sorry για τις γενικευσεις, τις συχαινομαι παρα πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...