Προς το περιεχόμενο

The official off topic thread -women only-


Traumatias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ουτε καν ενα δειπνο με την φορουμιτισσα της επιλογης του ? Πφφφ..και πανω που θα δηλωνα συμμετοχη :lol:

 

Οχι οχι.. αλλα φαντασου να βγεις ο Μιστερ Ινσομνια 2011.. προσδιδει τιτλο και αυτο :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα ειμαι σε τριλημα,να παρω το μερος των αντρων,των γυναικων η της καυλας μου?

 

Λοιπον, για τις νεες να πω οτι το πιο τρελο μωρο εδωμεσα (αντικειμενικα) ειναι ο κουμπαρος μου :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Λοιπον, για τις νεες να πω οτι το πιο τρελο μωρο εδωμεσα (αντικειμενικα) ειναι ο κουμπαρος μου :mrgreen:

 

Θελουμε φωτογραφια :lol: (..του κουμπαρου :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κολοποδόσφαιρά τους μέσα και τις χαλασμένες τηλεόρασεις :mad:

Εχει λέει φιλικό ο Γαύρος και η άλλη τηλεόραση έχει χαλάσει και εγώ πάλι κάθομαι στην κολοσάουνα που είναι το pc.... :mad:

Και δεν μπορώ να βγω και έξω γιατί δεν έχει ταξι :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το κόλλημα με το τόπι δεν θα το καταλάβω ποτέ.Ένα πράγμα ίδιο μου φαίνεται.Άσε που σε κοψοχολιάζουν,ακούς ξαφνικά -όχι ρε φούστη μου-και λες τι έγινε ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε παιδί μου δεν λέω να μην βλέπει μπάλα ο άνθρωπος αλλά ΟΛΑ;;;; και με την Κολοπετινίτσα να παίζουν πρέπει να το δει...

ασε που όπως λέει και η Μαφάλντα πραγματικά έχω χεστεί μερικές φορές ... κάθομαι και διαβάζω και ακούω ξαφνικά ουρλιαχτά... πηγαίνω κι έρχομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορυ παιδες αλλα σαφως κ υπαρχουν πολλοι αντρες που δεν γουσταρουν το ποδοσφαιρο.Τραγικο παραδειγμα ο κολλητος μου.Δεν το παει μια ,δεν ξερει ουτε τα βασικα,δεν φανατιζεται κ δεν ασχολητε,το αντιθετο με μενα φαση (κ ομως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...