Προς το περιεχόμενο

Αμερική: οι κάτοχοι κινητών τηλεφώνων προτιμούν τη συσκευή τους από το σεξ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε καταλαβαινω που ειναι το προβλημα...εγω δε κανω ποτε σχεση αν δε βεβαιωθω πως εχω διπλα μου ενα ATI fangirl

 

Σου έχω κάτι πρόχειρα fatgirls, ένα γράμμα διαφορά. :P

fat_women_in_bikinis.jpg

 

..το γυρνάς μετά σε smartphone lover ή οχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειλικρινα, ποσώς με ενδιαφερει το αν θα εχω κινητο η οχι....

Ειναι τραγελαφικες κατι τετοιες καταστασεις... οπως κατι χαμενενες στο FB που ψαχνουν απεγνωσμενα γα@@@@@σι και ολημερις το φωναζουν.. τη μια τα εχουν με καποιον μετα τα χαλανε και σε 5 λεπτα παλι σε (εικονικη) σχεση....

Αυτη ειναι η ελληνικη βρωμια που τα Αμερικανακια μπροστα στα αισχη μας φανταζουν αγιοι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε καταλαβαινω που ειναι το προβλημα...εγω δε κανω ποτε σχεση αν δε βεβαιωθω πως εχω διπλα μου ενα ATI fangirl -_-

Εγω θα προτιμουσα nvidia fangirl, για να με αφηνει να τρεχω στο μηχανακι της παιχνιδια που δεν τρεχουν καλα στο δικο μου που χει ΑΤΙ.

 

εγω που εχω k750i θα βρω τιποτα ?? :P

Φτιαξτα με κοπελα που ειναι java developer. Οτι και να λεμε, τα sony ericsson εχουν μακραν το καλυτερο java απο ολα τα αλλα feature phones.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού είναι όλοι ΒΟΔΙΑ!!!Μόνα να τρώνε και να βλέπουν TV ξέρουν....και σιγά μην τους κάτσει καμία!!!

 

Ειλικρινα, ποσώς με ενδιαφερει το αν θα εχω κινητο η οχι....

Ειναι τραγελαφικες κατι τετοιες καταστασεις... οπως κατι χαμενενες στο FB που ψαχνουν απεγνωσμενα γα@@@@@σι και ολημερις το φωναζουν.. τη μια τα εχουν με καποιον μετα τα χαλανε και σε 5 λεπτα παλι σε (εικονικη) σχεση....

Αυτη ειναι η ελληνικη βρωμια που τα Αμερικανακια μπροστα στα αισχη μας φανταζουν αγιοι....

 

Σωστός ο παίχτης....για τον π.... έχουν καταντήσει όλες....οπότε προτιμώ το πανέμορφο μου Galaxy SII...ΟΥΣΤ ξεκ....λα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεπώς μάγκες, αν είναι να την πέσετε σε κανένα γκομενάκι τώρα το καλοκαίρι στα νησιά, αποφύφετε τις Αμερικάνες με iPhone! Σοβαρά τώρα : η είδηση είναι ελεινή! Και το στατιστικό δείγμα υπερβολικά μικρό... Πρόκειται για ακόμη μια από τις ηλίθιες ειδήσεις του καλοκαιριού που κυκλοφορούν απλά χάριν 'χαλαρότητας' των πρακτορείων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αστείο πως μερικοί κορόιδευουν αυτούς πού ξημεροβραδιαζόνται στο Facebook αλλά είναι όλη την ώρα στο insomnia. Δυο μετρά και δυο σταθμά.

 

Φυσικά κατανοείς οτι είναι δυο εντελώς διαφορετικά πράγματα, έτσι; :whistle:

 

+1 στο video του timekeeper :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

 

Το παραπάνω αποτελεί το πιο απλό παράδειγμα επίγειων απολαύσεων που θα ήταν διατεθειμένοι οι αμερικάνοι να θυσιάσουν. Σύμφωνα με την ίδια έρευνα, το ένα τρίτο των ερωτηθέντων δήλωσαν ότι θα ήταν πιο πρόθυμοι να μην κάνουν σεξ για μία εβδομάδα από το να μην ασχοληθούν με το κινητό τους τηλέφωνο για το ίδιο χρονικό διάστημα. Από το ποσοστό αυτό το 70% είναι γυναίκες.

 

...

 

Λογικό αφού έτσι και αλλιώς αφενός μεν σεξ (για έρωτα δεν το συζητάμε καθόλου) κάνουν μία φορά τον μήνα αφετέρου δε τα κινητά των κυριών έχουν και δόνηση και η μπαταρία τους κρατάει πάνω από μερικά λεπτά της ώρας...

 

Κατά τα άλλα αν δεν το έχετε δει, αξίζει να το δείτε:

 

http://www.youtube.com/watch?v=h0dUuHo58UE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...