Προς το περιεχόμενο

Αμερική: οι κάτοχοι κινητών τηλεφώνων προτιμούν τη συσκευή τους από το σεξ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...

Γινόμαστε καθημερινά δέκτες δεκάδων ερευνών, οι οποίες άμεσα γίνονται πιστευτές και έγκυρες ενώ ταυτόχρονα μεταδίδουν διάφορες στερεότυπες ιδέες στην κοινωνία για το τι ισχύει και τι όχι.

 

Έτσι ακριβώς.. Δημιουργία αναγκών και εμφύτευση ιδεών με κομψό τρόπο.. Ήδη εδω σε μερικές δεκάδες posts έχει δημιουργηθεί η ιδέα για την ηλιθιότητα της ανθρωπότητας(!!!!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χωρίς σχόλια...

 

http://www.youtube.com/watch?v=fJuNgBkloFE

 

Στο part 1 (το βίντεο που "πόσταρες" δηλαδή) γέλαγα, είδα και το δεύτερο, επίσης γέλαγα.

Στο part 3 όμως μου φάνηκε λυπηρό το πως αντιμετοπίζουν οι αμερικανοί τις υπόλοιπες χώρες (αν το βιντεάκι δεν είναι στημένο, που αμφιβάλω ότι είναι στημένο) και γενικά τις απόψεις που έχουνε... no wonder που σκοτώνονται στα σχολεία... έλεος δηλαδή.

Βέβαια πιστεύω ότι δεν είναι όλοι έτσι, παρόλα αυτά το brainwashing πάει σύνεφο, όχι μόνο εκεί δηλαδή, παντού.

Όσο για την έρευνα θέλω να πιστεύω ότι δεν ισχύει. Αν πάλι ισχύει, απάντησα παραπάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητείται iphone (και μούφα, δεν με πειράζει).

Έχω μπανίσει ξανθό γκομενάκι, έχω μάθει ζώδιο(με τι πάει ο κριός, να λέω ότι είμαι; ), μην χαλαστώ από το τηλέφωνο τώρα, δεν λέει.

Δανεικό το θέλω, για λίγο. (αναλόγως επιδόσεων το λίγο)

Το βρήκα. Θα πάω να πάρω από αυτές τα πλαστικά που έχουν τα τσιποκαταστήματα και θα λέω ότι το έχω κλειστό γιατί δεν θέλω να μας ενοχλεί κανείς.

Ευχαριστώ την έρευνα αυτή για την πολύτιμη συνδρομή της στο κυνήγι της ξανθιάς. Και το insomnia που την αναμεταδίδει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού διάβασα το άρθρο, αυτό που κατάλαβα είναι ότι αν θες να μ@μήσεις πρέπει να έχεις τουλάχιστον ένα iphone,ένα android και ένα Blackberry κινητό για να είσαι συμβατός με όλες το γκόμενες... Τρέχω στον Γερμανό!!!

 

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι γιατί πρέπει να είσαι συμβατός; Μηπώς τελικά θα μ@μήσει το κινητό την γκόμενα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...