Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερες!

 

Χαζευα πρωινιατικα διαφορα sites (αυτη ειναι η διασκεδαση σου οταν εχεις παιδια...) και ειδα οτι ξεκινησαν τα Revies για το παιχνιδι, τα οποια μεχρι στιγμης ειναι ιδιαιτερα θετικα, τοσο των Critics οσο και των παικτων.

 

http://www.pcgamer.com/review/wildstar-review/

 

http://www.metacritic.com/game/pc/wildstar

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι το προσεξα και εγω σημερα το πρωι. Βεβαια ακομα ειναι πολυ λιγα τα reviews αλλα αρχισε με το δεξι σιγουρα.. Λογικα τα υπόλοιπα sites περιμενουν να πανε 50 οι reviewers ωστε να πουνε ολοκληρωμενη εικονα.. Αυτο που διαβαζω εγω σχεδον παντου ειναι οτι Ι φακιν love this game, its so much fun κτλπα κτλπα. Μακαρι να συνεχισουν ετσι την προσπαθεια σε καθε patch να βλέπουμε το παιχνίδι ακομα καλυτερο..

Ηδη εχουν πει οτι θα φτιαξουν το θεμα με το afking στο pvp και με το spamming emails απο τους gold sellers.. Για να δουμε λοιπον..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το προσεξα και εγω σημερα το πρωι. Βεβαια ακομα ειναι πολυ λιγα τα reviews αλλα αρχισε με το δεξι σιγουρα.. Λογικα τα υπόλοιπα sites περιμενουν να πανε 50 οι reviewers ωστε να πουνε ολοκληρωμενη εικονα.. Αυτο που διαβαζω εγω σχεδον παντου ειναι οτι Ι φακιν love this game, its so much fun κτλπα κτλπα. Μακαρι να συνεχισουν ετσι την προσπαθεια σε καθε patch να βλέπουμε το παιχνίδι ακομα καλυτερο..

Ηδη εχουν πει οτι θα φτιαξουν το θεμα με το afking στο pvp και με το spamming emails απο τους gold sellers.. Για να δουμε λοιπον..

 

Τσεκαρε τα σημερινα patch notes, εχουν καποια pvp fix

 

https://forums.wildstar-online.com/forums/index.php?/topic/73484-update-notes-build-6731-6132014/

 

*Ασχετο. Χθες στην E3 2014 ψηφιστηκε το καλυτερο mmo. Γενικα καλα παει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λευτεραρε που εισαι αρχοντα μου??

 

το guest pass ειναι για 7 ημερες 20lvl πας, adventure/dungeon δεν μπορεις να μπεις,σε guild επισης δεν μπορεις να μπεις!ειναι απλα μια solo εμπειρία ....που αξιζει να  κανεις το βημα της αγορας!trust me..

 

5 pla απο 40 λβλ και πανω ειναι ευκολα . come to me baby...

 

Eldolil @ Eko Exile!

που εισαι ρε ονειρο !!!! ακομα με κραταει το teso , με την πρωτη ευκαιρια θα σου ερθω  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carbine delivers:) Και με τα 2 zones μόνο, πάλι ευχαριστημένος θα ήμουν :)

 

Καλημερες!

 

Μια χαρα. Σε λιγοτερο απο μηνα patch με 2 50lvl περιοχες και αλλα ωραια πραγματακια. Με το κωλοWoW τοσα χρονια επρεπε να αναβουμε κερι για να βλεπουμε content updates. Εδω κι ενα χρονο SoO κι αγιος ο θεος. Μακαρι να συνεχισει ετσι το WS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω λιώσει λέμε.

 

Τώρα με το guild είμαστε στο μέρος του attunement που πρέπει να ολοκληρώσεις όλα τα Veteran dungeon με silver medal. Μιλάμε για δυσκολία που στο WoW την βλέπεις σε raid. Κάναμε Veteran Stormtalon με το guild και τα είδαμε όλα. Πρέπει να φάγαμε και 4 ώρες στο τελευταίο boss.

 

Τώρα προσπαθούμε να στρώσουμε τους χρόνους μας για silver, μας λείπουν καμια πενταριά λεπτά ακόμα νομίζω. Με λίγο fine tuning θα το βγάλουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...