Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καπου πηρε το ματι μου οτι θα φτιαξουν αλλα 100μικροfixes για adventures στο επομενο weekly patch..

 

Επιπλεον στο Twitch που εχουν αυτη τη στιγμη τους ρωτησα για optimization και μου απαντησαν Keep an eye for the optimization patch notes coming later this week

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Performance optimization ;

 

Ναι.

 

Ενδιαφερον επισης ειναι η απαντηση που εδωσαν μολις τωρα για τα professions, τα οποια ειπαν οτι για να μην γινονται αχρηστα μετα απο καποιο patch, θα αναβαθμιζονται κι αυτα ωστε να εχουν παντα αξια, τοσο τα crafting items οσο και σαν economy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως με αυτά που διαβάζω στο reddit, φτιάχνουν ένα χαλάνε δέκα, πολλά προβλήματα, μεγάλοι χρόνοι αναμονής στο support, κάθε μέρα πέφτει ο eu auth server, adventures δεν τελειώνουν ποτέ, χάνονται items, buggαρουν stats, ένας server δεν είχε items στο auction house, credd ενεργοποιούνται μόνα τους, πρόχειρα φτιαγμένα fixes και πάρα πολλά άλλα που γεμίζω σελίδα εύκολα. Ειλικρινά ακούω για patch και τρομάζω, τι άλλο θα χαλάσει. Για optimization δεν έχω ελπίδες πλέον.<br><br>

Πρέπει να βιαστούν, έχουν μισό μήνα να το φέρουν στη φάση που ήταν στο τέλος της beta, διαφορετικά θα μείνουμε εμείς και εμείς. Ελπίζω να κάνουν υπομονή και οι παίχτες. <br><br>

Νομίζω οι περισσότεροι εδώ είμαστε από την πλειοψηφία που απλώς συναντάμε τα πιο διαδεδομένα bugs που και που, τίποτα φοβερό ευτυχώς.<br><br>

 

Στις νέες level 50 περιοχές τι υποτίθεται ότι πρέπει κάνει όποιος πάει; τι προσφέρουν;

Αποστολή από το GT-I8190 με τη χρήση Insomnia App You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικα πρεπει να ειμαι απ τους πολυ τυχερους. Bug σε quest μπορει στ αληθεια να μην εχω συναντησει κανενα ακομα, οπως και γενικα δεν εχω θεμα με κατι συγκεκριμενο, εκτος απ οταν ηταν κατω οι EU Auth Servers. Αν επιθυμω κατι, αυτο ειναι καλυτερο optimization αλλα δεν βιαζομαι ιδιαιτερα, παρολο που εχω παλιο pc και παιζω στα medium.

Οσον αφορα το Reddit κλπ sites, εχε πιστη σ αυτα που βλεπεις εσυ στο καθε παιχνιδι που παιζεις, διοτι απο trolls και whiners ειναι γεματος ο τοπος. Οχι μονο οσον αφορα το WS αλλα και καθε νεο παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Official Flick Video για το νεο Patch:

https://www.youtube.com/watch?v=uGr27imHXmU&feature=share&list=PL4Yt7jkWoyvkoaU6imUUolBSP5ftqUA4E

 

Preview Αρθρο για το patch:

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/632/feature/8617/The-Strain-Has-Infected-Me.html/page/1

 

Preview Video του νεου Patch:

https://www.youtube.com/watch?v=UhOtFqd4Nfg&feature=youtu.be

 

E3 2014: WildStar Strain Update Preview:

http://www.craveonline.com/gaming/previews/708983-e3-2014-wildstar-strain-update-preview-elder-game-mutated#/slide/1

 

Ημ/νια που μπαινει το patch 02/07 :)

Επεξ/σία από Pimis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα gear δεν μπορούσαν να τα φτιάξουν λίγο καλύτερα ; Λίγο φαντασία δεν έχουν τα παιδιά ; Επίσης μου την σπάει να μπορείς να αλλάξεις την εμφάνιση του gear, έπρεπε να 'ναι όπως το WoW παλιά, αν θες γαμάτο gear εμφανησιακά, να καείς να το πάρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια. Ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιο guest pass διαθεσιμο για το game γιατι με ενδιαφερει να το αγορασω αλλα θα ηθελα να το δοκιμασω πρωτα να δω κατα ποσο μπορει αν με κρατησει. Δυστυχως δεν προλαβα να παιξω ενα weekend beta που ηταν ανοικτο και ετσι δεν εχω αποψη. Ευχαριστω εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα gear δεν μπορούσαν να τα φτιάξουν λίγο καλύτερα ; Λίγο φαντασία δεν έχουν τα παιδιά ; Επίσης μου την σπάει να μπορείς να αλλάξεις την εμφάνιση του gear, έπρεπε να 'ναι όπως το WoW παλιά, αν θες γαμάτο gear εμφανησιακά, να καείς να το πάρεις.

 

Και πάλι πρέπει να καείς για να πάρεις το gear που θα χρησιμοποιήσεις για το costume, που είναι η ένσταση σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Costume βρίσκεις εύκολα..Σε 15 μερούλες περίπου ξεκινάμε το πρώτο 20άρι στους Elysium αν όλα πάνε κατ' ευχήν, έχουμε καεί στα Adventures(Gold Runs) για gear και στο μεταξύ γίνονται και τα Attunements.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με τον Spythe (youtube name) από Enigma -οι οποίοι ρίχνουν ήδη bosses, έχουν και κάτι world first- για το gear up και να τι μου είπε:

 

 

There is a lot of different ways to get gear in this game so don't worry. Using Elder gems for gear is probably the worse idea you can have. Once you hit 50 hit all the rep vendors which is Malgrave and Grimvault. Then SSM normal and Veteran Adventures. Once you get a decent amount of gear from those goto Veteran Dungeons for challenge loot and that is pretty much it.

If you can gold/silver any of these you get more loot, for Adventures its just getting gold gets you access to epics. For Veteran Dungeons doing the boss challenges/challenges gives you a change to get epics from the challenge loot and just doing Veteran SC and SSM has a chance of dropping epics from the last boss.

You can also craft solid gear as well but it really depends on the special that rolls.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με τον Spythe (youtube name) από Enigma -οι οποίοι ρίχνουν ήδη bosses, έχουν και κάτι world first- για το gear up και να τι μου είπε:

 

Thx για το info, θα χρειαστει σε λιγες μερες που θα παω 50 :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...