Προς το περιεχόμενο

Κλιμακώνεται η δικαστική διαμάχη Apple και Samsung


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτοί που τα έβαλαν σαν mod,πιάνονται? :rolleyes:

 

Δεν γνωρίζω, αλλά αυτός που συνέταξε αυτές της απαιτήσεις σίγουρα είναι για πιάσιμο και δέσιμο.

 

 

Να μην σου πω και κλύσμα, αλλά φοβάμαι ότι θα του αρέσει, σίγουρα έχει λάβει τόσες ευχές από όσους διάβασαν αυτό το κείμενο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλά κάνει η Apple, μπας και σταματήσουν να βγάζουν iPhone κλώνους με Android.

Την HTC γιατί δεν την πειράζει κανείς? Γιατί βγάζει σοβαρά κινητά και με δικό της σχεδιασμό! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε ειναι "ζηλιαρηδες" χαχαχαχαχα οταν μαθετε να διαβαζετε specs συσκευων και να μην κανετε ερευνα αγορας απο το cosmopolitan τοτε τα ξαναλεμε.

 

http://www.pcworld.c...ringements.html η htc που δεν την πειραζει κανενας. τι να κανουμε δε φταιμε εμεις που εκτος που διαλεγουμε καλα προιοντα δεν εχουμε κι ενα καραγκιοζη φαταουλα jobs να γουσταρει μονοπωλιο...η apple εχει γινει ρομπα παρτε το χαμπαρι

 

η apple εχει πατενταρει τα εξης:

 

Automated Response To And Sensing Of User Activity In Portable Devices

ος...θα σου ριχνα μια μουντζα στη μαπα σου γιατι τη θελει ο οργανισμος σου. εχεις ξεχασει τις εποχες οταν εκανες phone phreaking αληταμπουρα...τρεχα τωρα να παιρνεις τα ματς "στα χαρτια" εκει εχεις καταντησει εσυ κι η fashion design εταιρια σου βλακα

 

 

Σε λιγο θα φτιαξω ενα λογαριασμο με ονομα " =Ozymandias=. "και θα βαλω και την φωτο σου. Δεν θα σε πειραξει? Ελπιζω να καταλαβαινεις τι λεω...

 

Αφιερωμενο apple3_jealous_jealous_jealous_jealous_speckcase-p176172576073754085vu1e1_152.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Apple Hater τα δίνουν ολα βλέπω...

 

Παντός... Το sgs 1 και το Tab είναι αντιγράφει τουλάχιστον εμφανισιακα...

 

Και βλέπω, πάλη ανδροιδακιαδες, να κραζουν την απλε, και όσους έχουν τέτοια συστηματα!

Γιατί βλέπω και ακούω ποιο πολλούς να λένε: κοιτά τη μπορει το Android μου, δες πόσο ποιο καλο είναι απο το iPhone κλπ.... Παρα Apple Fan Boys να συγκρίνουν με Android;

 

Έχει καταντισει βαρετό... Ο κάθε ένας περνει αυτο π γουστάρει... ( αν ήμουν κακός θα έλεγα: περνει iPhone, κ αν δεν φτάνουν τα λεφτά, περνει Android, και παει να πισει όλο το κόσμο πως είναι καλητερο γι αυτο κ το πείρε ;) πλακιτσα )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Έχει καταντισει βαρετό... Ο κάθε ένας περνει αυτο π γουστάρει..

το προβλημα αρχιζει οταν ο καθενας δεν μπορει να παρει αυτο που γουσταρει γιατι το αποσυρουν απο τα καταστηματα :P

 

αν ήμουν κακός θα έλεγα: περνει iPhone, κ αν δεν φτάνουν τα λεφτά, περνει Android

καλυτερα να μην γινεις τοτε κακος γιατι μπορει να κανεις λαθος ;)

 

πολύ θα ήθελες εσυ και όμοιοί σου, να σέρνονται. Αλλά ούτε το ένα ούτε το άλλο λογισμικό, σας έκαναν την χάρη, γι 'αυτό τρέχεται στα δικαστήρια με ηλίθιες απετησεις!

δες την υπογραφη του

δραμα ο q με τον ssd... δεν παει βημα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Apple Hater τα δίνουν ολα βλέπω...

 

Παντός... Το sgs 1 και το Tab είναι αντιγράφει τουλάχιστον εμφανισιακα...

 

Και βλέπω, πάλη ανδροιδακιαδες, να κραζουν την απλε, και όσους έχουν τέτοια συστηματα!

Γιατί βλέπω και ακούω ποιο πολλούς να λένε: κοιτά τη μπορει το Android μου, δες πόσο ποιο καλο είναι απο το iPhone κλπ.... Παρα Apple Fan Boys να συγκρίνουν με Android;

 

Έχει καταντισει βαρετό... Ο κάθε ένας περνει αυτο π γουστάρει... ( αν ήμουν κακός θα έλεγα: περνει iPhone, κ αν δεν φτάνουν τα λεφτά, περνει Android, και παει να πισει όλο το κόσμο πως είναι καλητερο γι αυτο κ το πείρε ;) πλακιτσα )

Αν κατάλαβα καλά το θέμα μας δεν είναι τα προϊόντα της Apple, αλλά η ίδια η ξυπασμενη Apple κ η απαράδεκτη συμπεριφορά της!

Και για να λήξη το θέμα της ζηλιας, αν θελήσουμε να πάρουμε ένα προϊόν της, θα το περνάμε!Το θέμα όμως είναι ότι δε τα θέλουμε, έχουμε τα Windows κ android and we are VERY Happy!

 

Αυτοί που πήραν το SGS2, πιστεύεις ότι δε διαθέτου τα λεφτά για το iPhone? Σοβαρεύτητε λίγο, σοβαρευτητε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κατάλαβα καλά το θέμα μας δεν είναι τα προϊόντα της Apple, αλλά η ίδια η ξυπασμενη Apple κ η απαράδεκτη συμπεριφορά της!

Και για να λήξη το θέμα της ζηλιας, αν θελήσουμε να πάρουμε ένα προϊόν της, θα το περνάμε!Το θέμα όμως είναι ότι δε τα θέλουμε, έχουμε τα Windows κ android and we are VERY Happy!

 

Αυτοί που πήραν το SGS2, πιστεύεις ότι δε διαθέτου τα λεφτά για το iPhone? Σοβαρεύτητε λίγο, σοβαρευτητε!

 

Σύμφωνο φίλε... Πλάκα έκανα ;)

 

Δεν ξέρω γιατί είναι στο στόχο έτσι η απλ. Και η google κάνει βλακείες, και άλλες εταιρίες έχουν τα στραβά τους... Η γνώμη μου είναι απλά DPC (Digital Penis Comparison)

 

Αν Έχει δίκαιο η απλ η όχι, αν κανει καλα η όχι... Θα δείξει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει περίπτωση να κάνει κακό η apple στη Samsung.

http://www.engadget.com/2011/02/12/ibm-and-samsung-announce-patent-cross-license-agreement-we-pray/

Για όσους δεν κατάλαβαν και θέλουν επιπλέον καθοδήγηση

http://gigaom.com/apple/heres-whats-behind-the-samsungapple-patent-showdown/

Δεν νομίζω ότι έχει ανάγκη η apple να κάνει περισσότερες πωλήσεις,αλλα τις πατεντες των εταιρείων σίγουρα τις έχει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χώστους στα αυτια apple μην μασας.αντε να το κλεινουν τα μαγαζάκι τους η μεγαλύτεροι clopyrights.Η apple φτιάχνει την αγορά και όλοι οι άλλοι απλος ακολουθούν.

Αντε γειά τώρα δίοτι ´εχουμε και δουλειές :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χώστους στα αυτια apple μην μασας.αντε να το κλεινουν τα μαγαζάκι τους η μεγαλύτεροι clopyrights.Η apple φτιάχνει την αγορά και όλοι οι άλλοι απλος ακολουθούν.

Αντε γειά τώρα δίοτι ´εχουμε και δουλειές :P

Aντε να δουλέψεις και η apple εχει ανάγκη το μισθό σου! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει περίπτωση να κάνει κακό η apple στη Samsung.

http://www.engadget.com/2011/02/12/ibm-and-samsung-announce-patent-cross-license-agreement-we-pray/

Για όσους δεν κατάλαβαν και θέλουν επιπλέον καθοδήγηση

http://gigaom.com/apple/heres-whats-behind-the-samsungapple-patent-showdown/

Δεν νομίζω ότι έχει ανάγκη η apple να κάνει περισσότερες πωλήσεις,αλλα τις πατεντες των εταιρείων σίγουρα τις έχει....

 

Φιλε μου αυτα ειναι αρχαια αρθρα... Απο τοτε, (την συμφωνια κατω απο το τραπεζι δηλαδη) εχει σταματησει η πωληση των GS2 σε καποιες χωρες, και αυτο δειχνει επιθετικη πολιτικη και οχι πολιτικη μεγαλων συμφωνιων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...