Προς το περιεχόμενο

Πολυ φτηνή Kατασκευή ιστοσελίδων,Banners και λοιπά


Traveler1975

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ναι για να κάνεις σύσταση εταιρίας ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ (Α.Ε - Ο.Ε ) ζητάνε κάποια ιστοσελίδα στο internet , επειδή δε ψάχτηκα για εμένα δε μπορω να ξερω αν ειναι επιχορηγούμενο ή κανόνας απο το ΤΕΕ.

Για μεμονομένους μηχανικους δε χρειάζεται κάτι τέτοιο, εγω την έκανα για εμένα να υπάρχω στο διαδικτυο,ποτέ δε ξέρεις.

 

Σωστά! Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγειρεύουν.

Με παρουσία στο internet έχεις πολύ περισσότερες πιθανότητες να βρεις συνεργάτες και να αυξήσεις τον κύκλο εργασιών της μελλοντικής εταιρείας σου. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον ο topic starter ειναι καποιος απο την ομαδα των φοιτητων ή καποιος γνωστος τους...

Απο την σελιδα τους καταλαβαινεις πως μιλαμε για κατι εντελως ερασιτεχνικο. Οταν ειδα και στο portfolio τους :X το banner, εκει καπου σταματησα...

Δεν πιστευω πως καποιος σοβαρος επαγγελματιας θα εκανε μια τετοια ιστοσελιδα για την προβολη της εταιρειας του.

Αν εγω εβλεπα τετοια ιστοσελιδα ως πελατης, θα αντιλαμβανομουν πως αναλογης προχειροτητας θα ειναι και οι υπηρεσιες που θα μου παρεχει ο συγκεκριμενος επαγγελματιας...

Ειμαστε σε μια εποχη που το marketing ειναι το σημαντικοτερο κομματι για μια επιχειρηση.

Περασαν οι εποχες που ανοιγες ενα μαγαζι και κοτσαρες μια ταμπελα, που εφτιαξε ο ανιψιος του μπατζανακη σου με λαδομπογια επειδη ηταν καλος στα καλλιτεχνικα στο σχολειο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...