Προς το περιεχόμενο

Το "Ποντίκι Χωρίς Σύνορα" παρουσίασε η Microsoft


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν νομίζω να είναι πιο εξελιγμένο από το synergy..

 

κατά τα άλλα.. το synergy υπάρχει από το 2003.. εγώ προσωπικά το είχα χρησιμοποιήσει για λίγο στα τέλη του 2005..

και έρχεται το 2011 η MS να μας πει ότι ξόδεψε δισεκατομμύρια για αυτήν την ... "καινοτομία"; χαχαχα πρωτοπόροι! εύγε ms! λολ

Που και πότε μας είπε η ms ότι ξόδεψε δισεκατομμύρια για αυτήν την καινοτομία; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούστε που σας λέω, θα αρχίσει τα reinvented και η microsoft

Μαγεία βέβαια δε μπορεί να βάλει "ακόμα":P

 

Ενας απο την bangkok ειναι που ξοδευσε την ωρα του μαλλον οχι Δις που λες εσυ.Εκτος αμα εχεις κανα λινκ τοτε αλλαζει! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@aris1986 δεν έβγαλα νόημα:(

 

Eιπα ενας απο την Μπανγκοκ ειναι ο ''δημιουργος'' του εν λογω software.Δεν νομιζω να κοστισε Δις το προτζεκτ.Εκτος αμα εχει κανα λινκ ή πληροφοριες οτι ξοδευσαν Δις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιπα ενας απο την Μπανγκοκ ειναι ο ''δημιουργος'' του εν λογω software.Δεν νομιζω να κοστισε Δις το προτζεκτ.Εκτος αμα εχει κανα λινκ ή πληροφοριες οτι ξοδευσαν Δις.

Δε σχολίασα το πόσο κόστισε, αλλά ότι το παρουσιάζει σα πρωτότυπο ενώ υπάρχει εδώ και χρόνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε σχολίασα το πόσο κόστισε, αλλά ότι το παρουσιάζει σα πρωτότυπο ενώ υπάρχει εδώ και χρόνια...

τα ιδια κάνει κ η apple μόνο που τα πατεντάρει κιόλας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βόλεψε απίστευτα. Όταν φέρνω το laptop της δουλειάς το συνδέω μόνο με vga στην monitor του home-pc

και έτσι έχω ποντίκι-πληκτρολόγιο. Το home-pc είναι ούτως η άλλως 24/7 ανοιχτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομίζω να είναι πιο εξελιγμένο από το synergy..

 

κατά τα άλλα.. το synergy υπάρχει από το 2003.. εγώ προσωπικά το είχα χρησιμοποιήσει για λίγο στα τέλη του 2005..

και έρχεται το 2011 η MS να μας πει ότι ξόδεψε δισεκατομμύρια για αυτήν την ... "καινοτομία"; χαχαχα πρωτοπόροι! εύγε ms! λολ

 

 

βασικά το λέω ποιο εξελιγμένο μόνο και μόνο για της ++ δυνατότητες που προφέρει που για μένα ειναι ότι πρέπει και της έκανα με ένα κάρο τρίτα προγράμματα

 

Θα λαγκαρει ομως. Τα ξερουμε αυτα.

 

 

το δοκίμασα σήμερα μαμαει και copy paste και screenshots και file transfer κάνει.......... τώρα για το lag για κανονική χρίση μια χαρά είναι τώρα αν θέλεις να παίξεις κανένα css λείπαμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο εγώ δεν έχω καταλάβει πως συνδέονται οι υπολογιστές?

δηλαδή τι?

απλα συνδέεις το ποντίκι σε έναν υπολογιστή,

βάζεις την εφαρμογη σε όλους

και τέλος???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο (και πληκτρολόγιο κοινό + κι άλλες λειτουργίες) έχω ήδη κάνει πριν χρόνια με χρήση τρίτης εφαρμογής (όχι δωρεάν): _http://www.maxivista.com (κι αυτό από το 2003 υπάρχει...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...