Προς το περιεχόμενο

ΓκομενοΠαγιδες...-Men only.....


nikosgia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το τι θεωρεις σωστο

και τι αντιλαμβανεται η αλλη

ειναι πραγματικα διαφορετικα τα πραγματα

 

εξου και ατακες

η μετριοφροσυνη ειναι για τους μετριους

που διατυμπανιζουν πολλες ελληνιδες

θεωρώ τον πρώτο, μεγαλύτερη γκομενοπαγίδα από τον δεύτερο ή τουλάχιστον πιο εκλεκτική. Ο δεύτερος είναι σαν την συρτή στο ψάρεμα, αμολάμε κι ό,τι πιάσουμε.

Μια γκόμενα μπορεί να εντυπωσιαστεί από κάποιον που διαβάζει Καρυωτάκη πχ και κάποια άλλη από κάποιον που λέει ότι διαβάζει Καρυωτάκη.

Μια άλλη μπορεί να εντυπωσιαστεί από κάποιον που έχει πάρει τη μισή Ελλάδα πχ και κάποια άλλη από κάποιον που λέει ότι έχει πάρει τη μισή Ελλάδα.

 

Ο ένας το περνάει, το κάνει να φαίνεται χωρίς καν να το πει, ο άλλος δεν έχει τον αέρα και χρειάζεται ενίσχυση. Κι εδώ αρχίζουν οι επιλογές που κάνει ο καθένας, εκατέρωθεν.

 

 

benign το αφήνω εδώ. ΑΝ δεν ήθελες να κριθεί κάτι, υπάρχουν και τα pm.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 883
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Η καλύτερη γκομενοπαγίδα είναι ένα άγριο, βαθύ, συνοφρυωμένο, κουκουβαγίσιο βλέμμα κατευθείαν στα μάτια του θηλυκού.

 

5113740378_6b4fb42bd5.jpg1131748-medium.jpg

 

Ακόμα κι αν δεν γουστάρει (χεστήκαμε), το ΄πιασε το νόημα.

 

wisdom... :shifty:

αμα δεν το επιασε και τωρα

δεν αξιζει

 

συναγωνιστές μην ξεχνιέστε!

μην αλληλοσφάζεστε σε γυναικείες ποδιές, μην πέφτετε στην παγίδα του divide et empera, του μοναδικού όπλου που διαθέτει το γυναικείο φύλο για να μας αφανίσει

 

bros before h%$#

 

50256_18570876082_4762882_n.jpg

 

1537282-media_preview_1.php_super.jpeg

 

Bros_before_hoes_house.gif

 

3310998522_ddb92159a9.jpg

 

 

in other news

 

inbeforethelock-1.gif

 

Μια γκόμενα μπορεί να εντυπωσιαστεί από κάποιον που διαβάζει Καρυωτάκη πχ και κάποια άλλη από κάποιον που λέει ότι διαβάζει Καρυωτάκη.

Μια άλλη μπορεί να εντυπωσιαστεί από κάποιον που έχει πάρει τη μισή Ελλάδα πχ και κάποια άλλη από κάποιον που λέει ότι έχει πάρει τη μισή Ελλάδα.

 

οταν αρχισεις να μιλας με κυνικες γυναικες

τα ξαναλεμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλύτερη γκομενοπαγίδα είναι ένα άγριο, βαθύ, συνοφρυωμένο, κουκουβαγίσιο βλέμμα κατευθείαν στα μάτια του θηλυκού.

 

5113740378_6b4fb42bd5.jpg1131748-medium.jpg

 

Ακόμα κι αν δεν γουστάρει (χεστήκαμε), το ΄πιασε το νόημα.

Όχι,αυτό:

 

blood-voodoo-doll_480x360.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συναγωνιστές μην ξεχνιέστε!

μην αλληλοσφάζεστε σε γυναικείες ποδιές, μην πέφτετε στην παγίδα του divide et empera, του μοναδικού όπλου που διαθέτει το γυναικείο φύλο για να μας αφανίσει

 

μμμμ ειναι τοσο διασκεδαστικο οταν μας θελουν 2-3 αντρες ταυτοχρονα και τους τρωει απο μεσα η ιδεα οτι μπορει να μην επιλεγουν. :devil: :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μμμμ ειναι τοσο διασκεδαστικο οταν μας θελουν 2-3 αντρες ταυτοχρονα και τους τρωει απο μεσα η ιδεα οτι μπορει να μην επιλεγουν. :devil: :devil: :devil:

 

απ το τπτ κατι ειναι και αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιείστε τονισμό goddamn it.

 

Αν δε μπορείτε σε όλες τις λέξεις, τουλάχιστον σε αυτές που καθορίζουν/αλλάζουν την έννοια μιας πρότασης.

 

Θέλετε και γκόμενο/α πανάθεμά σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αν και δεν βλεπω την black widow να πολυενδιαφερεται :devil:

 

Ποιό καμάκι , που , πότε ; Στον κόσμο μου είμαι...

 

Με τόσο ανελέητο σεξ από την κυβέρνηση κάθε μέρα , έχεις καιρό και διάθεση για τους υπόλοιπους ; :devil:

 

μμμμ ειναι τοσο διασκεδαστικο οταν μας θελουν 2-3 αντρες ταυτοχρονα και τους τρωει απο μεσα η ιδεα οτι μπορει να μην επιλεγουν. :devil: :devil: :devil:

 

Μα εννοείται ότι εμείς επιλέγουμε. Ακόμα να το καταλάβουν ;

 

Η μεγαλύτερη γκομενοπαγίδα και στα δύο φύλα πρέπει να είναι πάντως ότι έχεις σχέση ( ή ότι γενικά είσαι σε φάση που δε ψάχνεσαι ). Όλοι / ες τότε πλακώνουν ( σε συζητήσεις μου με άντρες , γυναίκες πάντα σε αυτό καταλήγουμε ). Εσείς τι λέτε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιό καμάκι , που , πότε ; Στον κόσμο μου είμαι...

 

Με τόσο ανελέητο σεξ από την κυβέρνηση κάθε μέρα , έχεις καιρό και διάθεση για τους υπόλοιπους ; :devil:

 

Κοιμησου εσυ και η τυχη σου δουλευει ... :P

 

Αν και παντα εχουμε διαθεση για αλλους , μεχρι να το φορολογησει και αυτο η κυβερνηση βεβαια :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα εννοείται ότι εμείς επιλέγουμε. Ακόμα να το καταλάβουν ;

 

Η μεγαλύτερη γκομενοπαγίδα και στα δύο φύλα πρέπει να είναι πάντως ότι έχεις σχέση ( ή ότι γενικά είσαι σε φάση που δε ψάχνεσαι ). Όλοι / ες τότε πλακώνουν ( σε συζητήσεις μου με άντρες , γυναίκες πάντα σε αυτό καταλήγουμε ). Εσείς τι λέτε ;

εγω συμφωνω.... ισχυει κ μου εχει συμβει πολλες φορες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σκυλιά και γατιά μου λέτε τώρα...

υπάρχουν και χάπια...

 

απλά φώναξε την φίλη σου για ένα ποτό στο σπίτι σου, ας πιει και λίγο... στο τέλος και το χάπι και βουαλα......

 

ΥΓ: τι καμάκι λέτε τώρα, σήμερα σου αρέσει μια ρε παιδί μου, την πλησιάζεις της κολλάς και σου το λέει μόνη της απο το 1ο-2ο βράδυ, πάμε να πηδηχτούμε... δεν υπάρχει το παλιό, η μαγιά του κυνηγιού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...