Προς το περιεχόμενο

Νομιμότητα/Ασφάλεια πηγών CD keys για Steam και όχι μόνο [CD key stores]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βρηκα το dead rising 3 στα 19 ευρω αν θυμαμαι σε gift και λεω να το παρω μιας και μου εχουν πει καλα λογια.κανεις ποθ να το χει παιξει?αξιζει? επισης μια ακομη ερωτηση.προσφοτα τελειωσα το batman origins. αν παρω το season pass περα απο skins τι θα εχω παραπανω?ειναι και τα dlc μεσα?

 

Τζάμπα πράγμα! Εγώ πήρα το Witcher 3 στα 18 ευρώ από εκεί.

 

Το season pass από ότι βλέπω τα έχει όλα (skins + dlcs)

http://store.steampowered.com/app/257070/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά να κάνω και εγώ μια ερώτηση. Έκανα έναν λογαριασμό steam, κατέβασα το πρώτο μου παιχνίδι το οποίο πλήρωσα μέσω paypal. Όλα καλά μέχρι εδώ. Στην δεύτερη αγορά μου την οποία πλήρωσα πάλι μέσω paypal δεν με πήγε σε καμία σελίδα για να βάλω το password του paypal μου αλλά με το που το επέλεξα έγινε κατευθείαν η χρέωση και κατέβηκε το παιχνίδι. Η χρέωση στο paypal φαίνεται κανονικά και ήρθε και το σχετικό e-mail. Δηλαδή το steam κρατάει τους κωδικούς του paypal μου; Είναι φυσιολογικό αυτό;

 

Άκυρο. Το βρήκα τι γίνεται. Είναι λίγο "επικίνδυνο" πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να κάνω και εγώ μια ερώτηση. Έκανα έναν λογαριασμό steam, κατέβασα το πρώτο μου παιχνίδι το οποίο πλήρωσα μέσω paypal. Όλα καλά μέχρι εδώ. Στην δεύτερη αγορά μου την οποία πλήρωσα πάλι μέσω paypal δεν με πήγε σε καμία σελίδα για να βάλω το password του paypal μου αλλά με το που το επέλεξα έγινε κατευθείαν η χρέωση και κατέβηκε το παιχνίδι. Η χρέωση στο paypal φαίνεται κανονικά και ήρθε και το σχετικό e-mail. Δηλαδή το steam κρατάει τους κωδικούς του paypal μου; Είναι φυσιολογικό αυτό;

 

Άκυρο. Το βρήκα τι γίνεται. Είναι λίγο "επικίνδυνο" πάντως.

φυσιολογικότατο είναι,κοιτάμε λίγο πιο προσεκτικά τί κάνουμε..!

Επέλεξες να θυμάται τα στοιχεία σου,γιαυτό και παρέλειψε το σημείο που λες.Μπορείς να τα σβήσεις τα στοιχεία εννοείται,μέσα από το account σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έχει αγοράσει ποτέ κανείς από Gk4.me; Έχει πολύ καλές τιμές αλλά μου κάνει εντύπωση που δεν έχει καθόλου steam gifts, με την έννοια ότι ίσως τελικά δίνει gifts αλλά δεν στο λέει από πριν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αγοράσει ποτέ κανείς από Gk4.me; Έχει πολύ καλές τιμές αλλά μου κάνει εντύπωση που δεν έχει καθόλου steam gifts, με την έννοια ότι ίσως τελικά δίνει gifts αλλά δεν στο λέει από πριν. 

ναι 4 αγορές,χώσου άφοβα!

Όλα είναι gifts στο μαγαζί αυτό και χωρίς να το λέει!

Μέχρι και από humble bundle gifting links δίνει xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...