Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2012


Tilemaxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαιρετω.....καρφι στο ψητο λοιπον.εχω κολησει με το μανατζερ 12 και εχω την αεκ ειμαι στη σεζον 18-19 και ολα πανε πολλυ καλα εχω πολλυ δυνατη ομαδα παιρνω σχετικα ευκολα πρωταθληματα και κυπελλα και ευρωπη μεχρι τους 4 τσ λ και τελικο ουεφα.λοιπον μετα απο τοσες επυτιχιες ο συλλογος πλεον εχει ξεχρεωσει και το financial status ειναι rich και ο διακαης μου ποθος ειναι να χτισω γηπεδο...λοιπον εφοσον ο συλλογος εχει καποια χρηματα γιατι οποτε το ζηταω μου λεν οτι συμφωνουν στη κατασκευη γηπεδου αλλα δν μπορουν αν βρουν χρηματα??? μπορω να κανω καποιο τρικ??? οχι τυπου προπονητης στη man city και αγορα παικτη της αεκ κ ετσι... ουτε εντιτορ παρακαλω τα φωτα σας

 

με την συγκεκριμένη ομάδα που διάλεξες, όχι... ακόμα και το παιχνίδι καταλαβαίνει ότι αυτό είναι εξωπραγματικό και αρνείται πεισματικά :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 202
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μου λεν οτι συμφωνουν στη κατασκευη γηπεδου αλλα δν μπορουν αν βρουν χρηματα

Δικέφαλος αετός -> άλλα λέει το ένα κεφάλι και άλλα το άλλο. Απολύτως φυσιολογικό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το editor κοστιζει. Ειπα να κανω μερικες λαμογιες,ποτε αλλωστε θα ξαναδω την Δοξα με ibra,neymar,messi,fabregas,pepe,adler & bale. Συμφωνω παντως οτι χανει τη μαγεια του. Την πρωτη φορα που επαιξα ποτε μανατζερ χωρις πολλες γνωσεις εφτασα την Νυρεμβεργη στους 4 του europa μετα απο κει αποκλεισμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα παιδιά,

 

Έχω κατεβάσει αυτό το patch

 

Έβαλα το αρχείο κανονικά στο φάκελο editor data όπως λέει, πηγαίνω μέσα από το παιχνίδι για να επιλέξω database, επιλέγω κανονικά αυτά που πρέπει κανονικά.

 

Το πρόβλημα είναι όταν κάνω την επιλογή της βάσης και πατάω confirm, μετά μου εμφανίζει το ελληνικό πρωτάθλημα ως προεπιλεγμένο και δεν μπορώ να πατήσω start new game. Πρέπει να επιλέξω ακόμα ένα πρωτάθλημα για να προχωρήσω παρακάτω πχ το αγγλικό. Μετά μου βγάζει την επιλογή για start new game αλλά μπορώ να επιλέξω να γίνω προπονητής σε ομάδα της Αγγλίας μόνο και όχι στο ελληνικό πρωτάθλημα.

 

Γιατί συμβαίνει αυτό; Κάνω κάτι λάθος;

 

Please αν γνωρίζει κάποιος ας μου πει. Σας ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο αλλά πόσες φορές έχω σκεφτεί να κάνω το ίδιο στο Manager, με τους σάπιους που έχω μπλέξει...

 

http://www.contra.gr...ra.1690506.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες μετα απο 8 in game χρονια βρισκομαι επιτελους στην premier league με την ερασιτεχνικη Forest Green Rovers με την οποια ξεκινησα απο την conference αγγλιας!!! απιστευτο συναισθημα!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι, μπράβο!!! :D

 

Σ' αυτές τις κατηγορίες παίζεται το πραγματικό ποδόσφαιρο και αυτή είναι η μεγάλη δυσκολία, να ξεκινήσεις από πολύ χαμηλά και να ανέβεις κάμποσες κατηγορίες (πόσο μάλλον να φτάσεις και στην πρώτη).

 

Και εις ανώτερα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks ειναι οτι καλυτερο εχω νιωσει απο το 2001 που παιζω manager και πραγματικα το καταευχαριστηθηκα γιατι δουλεψα την ομαδα με πολυ υπομονη,ξεχωριστες τακτικες για καθε κατηγορια-αντιπαλους κτλ.

 

Οσοι δεν εχετε δοκιμασει κατι παρομοι προτεινω να αρχισετε ενα νεο game το συντομοτερο..

 

 

Υ.Γ το reputation μου βεβαια μιας και ειχα βαλει πρων εραστιχνης ποδοσφαιριστης και οχι automatic και παρολο την πορεια μου παραμενει στο ναδιρ δλδ καμια ωρα θα με διωξουν και δεν θα μπορω να παω ουτε στην κολοπετεινιτσα της αγγλιας που λεει ο λογος!! ξινοι αγγλοι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks ειναι οτι καλυτερο εχω νιωσει απο το 2001 που παιζω manager και πραγματικα το καταευχαριστηθηκα γιατι δουλεψα την ομαδα με πολυ υπομονη' date='ξεχωριστες τακτικες για καθε κατηγορια-αντιπαλους κτλ.

 

Οσοι δεν εχετε δοκιμασει κατι παρομοι προτεινω να αρχισετε ενα νεο game το συντομοτερο..

 

Υ.Γ το reputation μου βεβαια μιας και ειχα βαλει πρων εραστιχνης ποδοσφαιριστης και οχι automatic και παρολο την πορεια μου παραμενει στο ναδιρ δλδ καμια ωρα θα με διωξουν και δεν θα μπορω να παω ουτε στην κολοπετεινιτσα της αγγλιας που λεει ο λογος!! ξινοι αγγλοι!![/quote']

 

αν εχεις βαλει το patch για τις μικροτερες ελληνικες κατηγοριες,παρε καποια ειτε οου συμπαθεις ειτε ειναι του νομου/περιοχης σου (λ.χ) κερατσινι και κανε το ιδιο...απ το να εισαι in game jobless... ;-)

 

Αποστολή από το GT-I9000 με τη χρήση Insomnia App 2.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Version 4.06 of our FM2012 Cut Out Faces Megapack is available for download, so check the link below to update your game with even more player faces.

 

Over 90,000 new faces to update Football Manager

 

http://fmdownloads.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες μετα απο 8 in game χρονια βρισκομαι επιτελους στην premier league με την ερασιτεχνικη Forest Green Rovers με την οποια ξεκινησα απο την conference αγγλιας!!! απιστευτο συναισθημα!!!!

Το είχα δοκιμάσει γύρω στον Νοέμβρη. Ξεκίνησα με τη Woking FC και είχα ως στόχο σε 4-5 χρόνια να είμαι προπονητής στην Premier League, είτε με τη Woking αν πάω τρένο είτε με άλλη. Το άφησα κάπου τα Χριστούγεννα αλλά με βλέπω να το ξαναρχίζω. Είμαι στη μέση της 3ης season και είμαι στην Bury (npower league 2).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειάζεται κωδικό , τρέχεις το FMRTE, κάνεις load το save σου και είσαι έτοιμος

 

 

για να κανεις save ομως ζηταει κωδικο εκτος αν εχεις παλιοτερη η beta εκδοση ... paypal για donation δεν εχω ... αν μπορει κανενας να μου ανεβασει καμια παλιοτερη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...