Προς το περιεχόμενο

ΟΤΕ TV δορυφορικά στις αρχές Οκτωβρίου


djtheofanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 351
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άντε να πέσουν και οι τιμές της NOVA.

 

Ρώτησα κάποια άτομα που είναι στο Forthnet Group (σε καλές θέσεις) και ανεπίσημα μου είπαν πως δεν έχουν σκοπό να μεταβάλλουν τις τιμές... Βέβαια ο ανταγωνισμός (μερικές φορές) είναι αυτός που καθορίζει τις τιμές, οπότε πιστεύω πώς αν τα πάει καλά ο ΟΤΕ, είναι επακόλουθη η μείωση τιμών από τη NOVA

 

Ενδιαφέρον..!

 

Θα έχει καμια διαφορά απ το FX που δείχνει η nova..?

 

Κατά 99% (για να μην βάλω τελείως το χέρι μου στη φωτιά) δεν θα έχει διαφορά. Υπενθυμίζω πως προβάλλεται και στο Conn-X TV

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Sky Italia και το SKY UK απ' όσο έχω ακούσει από φίλους μπορεί να παίξει και με άλλους δέκτες ή με κάρτα dvb στο pc!

(Πάντα μιλάμε για νόμιμες συνδρομές με κάρτες φυσικά)

 

Επισημα αυτες οι καρτες ειναι "παντρεμένες". Αλλα υπάρχουν τρόπποι για ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά έχω βαρεθεί να ακούω για τα πακέτα του ΟΤΕ ΣΑΤ, τις τιμές που θα έχει και τα κανάλια που θα έχει. Από μάρτη καλοκαίρι και από αύγουστο χειμώνα έχει πάει το όλο project. Μόνοι τους τρέχουν οι γερμανοί και πάλι αργούνε...αν το κανάλι δουλεύει τόσο ρολόι όσο και ο σχεδιασμός του έργου, σωθήκαμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά έχω βαρεθεί να ακούω για τα πακέτα του ΟΤΕ ΣΑΤ, τις τιμές που θα έχει και τα κανάλια που θα έχει. Από μάρτη καλοκαίρι και από αύγουστο χειμώνα έχει πάει το όλο project. Μόνοι τους τρέχουν οι γερμανοί και πάλι αργούνε...αν το κανάλι δουλεύει τόσο ρολόι όσο και ο σχεδιασμός του έργου, σωθήκαμε!

 

 

Έχω τη πεποίθηση πως δεν θα υπάρχει άλλη αναβολή. Τώρα το πόσο ρολόι θα δουλεύει το όλο project θα το δούμε σε λίγες μέρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλτε κάθε μπουκέτο σε άλλο δορυφόρο μ*****ς. Έχω γεμίσει τη σκεπή πιάτα και έχω δώσει ένα κάρο λεφτά σε multiswitch. Κομμένα από μένα, δε δίνω δεκάρα άλλο πιά βαρέθηκα.

 

Τους χαλούσε να πάνε στον hotbird?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μόνος λόγος που θα έβαζα δορυφορική είναι discovery & nat geo κανάλια και αν γίνει καλή τιμή θα το σκεφτώ...

 

Εβάλα μια φορά Connx TV και δεν ξαναβάζω αν δεν είναι από δορυφόρο το σήμα...

 

Και κάτι που ενδιαφέρει άλλους είναι οι ταινίες μέσα στο πακέτο αλλά δεν είδα να έχει τίποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλτε κάθε μπουκέτο σε άλλο δορυφόρο μ*****ς. Έχω γεμίσει τη σκεπή πιάτα και έχω δώσει ένα κάρο λεφτά σε multiswitch. Κομμένα από μένα, δε δίνω δεκάρα άλλο πιά βαρέθηκα.

 

Τους χαλούσε να πάνε στον hotbird?

 

Δεν εχεις άδικο...

 

απ την άλλη μπορούμε με ένα lnb επιπλέον σε πιάτο το οποίο στοχεύει hotbird να πιάσουμε τον ΟΤΕ ή και το αντίθετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή του πακέτου αναμένεται ιδιαίτερα δελεαστική, κάτι που σαφώς θα χαροποιήσει τους τηλεθεατές, ενώ από πλευράς εκπομπής είναι ενεργοποιημένοι 3 αναμεταδότες, οι οποίοι περιέχουν τα κανάλια NET / ET1 / ET3 / H BOYΛΗ / Universal Eastern Europe / Fox Life Greece / FX Greece / OTE Sport 1 / OTE Sport 2 / OTE Sport 3 / Disney Channel / Alter / Σινεσπορ+ / Πρισμα+ / ESPN America / Extreme Sports / ESPN Classic / Discovery Channel / Discovery Science Channel / Investigation Discovery Europe / Discovery World / Discovery Travel & Living Europe / C-Music / Style Network EMEA / ZoneReality / Fashion TV / World Fashion Channel / Kids Co / Baby TV / Euronews / Deutsche Welle / France 24 (αγγλικά) / France 24 (γαλλικά) / Al Jazeera Int. / Russia Today / Bloomberg / Blue Hustler / Sundance Channel HD / MTV HD (Greece) / Eurosport / Eurosport 2 / VH1 (MTV Music 24) / SD Test / MAD Hits / Al Jazeera (Ar.) / Hustler TV / Dorcel TV / Test HD 5 / Nat Geo Wild / OTE Sport HD (Test HD) / Test HD 2 / Test HD 3.

 

 

 

ΟSource.png Πηγή: Δορυφορικά Νέα

2 παρατηρησεις . 1ον ΟΤΕ και δελεαστικη τιμη κατι δεν μου κολλαει . Δυσκολα τα πραγματα και απο οσο ειπε και καποιος πιο πριν η Nova δεν εχει σκοπο να αλλαξει την τιμολογιακη πολιτικη της αρα μαλλον το δελεαστικη ειναι κοντα στα ιδια με την Nova ?!?!

 

2ον .NET / ET1 / ET3 / H BOYΛΗ / Universal Eastern Europe / Fox Life Greece / FX Greece / OTE Sport 1 / OTE Sport 2 / OTE Sport 3 / Disney Channel / Alter / Σινεσπορ+ / Πρισμα+ / ESPN America / Extreme Sports / ESPN Classic / Discovery Channel / Discovery Science Channel / Investigation Discovery Europe / Discovery World / Discovery Travel & Living Europe / C-Music / Style Network EMEA / ZoneReality / Fashion TV / World Fashion Channel / Kids Co / Baby TV / Euronews / Deutsche Welle / France 24 (αγγλικά) / France 24 (γαλλικά) / Al Jazeera Int. / Russia Today / Bloomberg / Blue Hustler / Sundance Channel HD / MTV HD (Greece) / Eurosport / Eurosport 2 / VH1 (MTV Music 24) / SD Test / MAD Hits / Al Jazeera (Ar.) / Hustler TV / Dorcel TV / Test HD 5 / Nat Geo Wild / OTE Sport HD (Test HD) / Test HD 2 / Test HD 3.

 

Δεν θα σχολιασω το ΕΤ1 - ΝΕΤ - ΕΤ3 - ΒΟΥΛΗ .......Ουτε τα Σινεσπορ+ - Πρισμα+ ........ Ειναι νομιζω εντελως ανουσιο . Πρωταθληματα Ευρωπαϊκα θα εχει ; Θα παρει οτι διχνει και το ConnX Tv ; Αν ναι ΟΚ αλλα αν οχι τι γινεται ; τι θα μας διχνει το Sport 1 - 2 - 3 απο την στιγμη που ολα ειναι στην Nova και οτι δεν ειναι εκει ειναι στο ConnX ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά έχω βαρεθεί να ακούω για τα πακέτα του ΟΤΕ ΣΑΤ, τις τιμές που θα έχει και τα κανάλια που θα έχει. Από μάρτη καλοκαίρι και από αύγουστο χειμώνα έχει πάει το όλο project. Μόνοι τους τρέχουν οι γερμανοί και πάλι αργούνε...αν το κανάλι δουλεύει τόσο ρολόι όσο και ο σχεδιασμός του έργου, σωθήκαμε!

κάθε μήνα, εδώ κι ένα χρόνο και, όλο τα ίδια λένε. απλά αναταράζουν τα νερά για να συζητιούνται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην προνομιακή τιμή των 2304982309 euro? aman teleshoping καταστάσεις?

:-D

 

καλά το animal planet δεν το έχει?

πάντως, δεν εχει κανενα διαφορετικο κανάλι απο αυτα που ξέρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...