Προς το περιεχόμενο

ΟΤΕ TV δορυφορικά στις αρχές Οκτωβρίου


djtheofanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 351
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Kαι μιας που το συζητουσαμε, μολις σημερα η nova εξασφαλισε τα δικαιωματα του Τσου Λου για τις σεζον 2012-2015 τις Τριτες. Ενω τις Τεταρτες θα τις εχει η ΕΡΤ.

 

Αρα το connx συνεχιζει να μην ειναι ανταγωνιστικο ειδικα οταν την επομενη σεζον θα υπαρχει μονο 1 αγωνας Τσου Λου στην ελευθερη τηλεοραση. Ας πουμε αν εξασφαλιζε τις Τριτες το connx συν Ισπανια κλπ στα 25 ευρω τοτε ναι θα ειχαμε θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κανάλια για κάθε πακέτο υποτίθεται ότι θα είναι αυτά:

 

1) FAMILY PACK

 

Vouli

ERT HD*

ET1

NET

ET3

PRISMA+

CINE+/SPORT+

Al Jazeera Intl

Al Jazeera Ar

France 24 Fr

France 24 En

Euronews

Russia Today

Deutsche Welle

Bloomberg

Fashion TV

World Fashion

Disney Channel

Nickelodeon HD*

Kids Co

Baby TV

National Geographic Wild HD*

Discovery

Discovery Science

Discovery ID

Discovery TLC

Style

MTV HD*

MAD Hits

VH1

C Music TV

Eurosport HD*

Eurosport 2

ESPN America HD*

ESPN Classic

Extreme Sports

 

 

2) ENTERTAINMENT PACK

 

FAMILY PACK +

 

Sundance Channel HD*

Universal

Fox Life

FX

Blue Hustler

 

 

 

3) SPORT PACK

 

FAMILY PACK +

 

OTESPORT HD*

OTESPORT 1

OTESPORT 2

OTESPORT 3

Blue Hustler

 

Επαγγελματικό 1 & 2

 

 

OTESPORT HD

OTESPORT 1

OTESPORT 2

OTESPORT 3

ERT HD*

EUROSPORT HD*

EUROSPORT 2

FASHION TV

ET1

NET

ET3

PRISMA+

CINE+/SPORT+

 

Εγω εχω μια απορια αμα πχ αποφασισω να βαλω το πακετο sport το οποιο ειναι 25 για τουσ μη συνδρομητες (δεν ειμαι συνδρομητης οτε) στη λιστα γραφει sport pack και family pack μαζι δηλαδη θα εχω και το family pack με 25 ε το μηνα???? η προσθετω και τα λεφτα του sport pack γιατι αποτι καταλαβα το sport pack ειναι ενσωματομενο με τα αλλα πακετα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι μιας που το συζητουσαμε, μολις σημερα η nova εξασφαλισε τα δικαιωματα του Τσου Λου για τις σεζον 2012-2015 τις Τριτες. Ενω τις Τεταρτες θα τις εχει η ΕΡΤ.

 

Αρα το connx συνεχιζει να μην ειναι ανταγωνιστικο ειδικα οταν την επομενη σεζον θα υπαρχει μονο 1 αγωνας Τσου Λου στην ελευθερη τηλεοραση. Ας πουμε αν εξασφαλιζε τις Τριτες το connx συν Ισπανια κλπ στα 25 ευρω τοτε ναι θα ειχαμε θεμα.

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν είναι ενσωματωμένο.

 

Είναι το Family Pack + αυτά τα 5 κανάλια. Και θα το έχεις με ~25€/μήνα.

 

Δηλαδη ασ πουμε βαζω sport pack και εχω μαζι και τα καναλια του family pack με 25 ευρω ολα αυτα....μια χαρα ακουγεται :) με λιγα λογια αμα βαλω sport pack δε πληρωνω το family pack ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί κάνεις δύσκολη τη ζωή σου;

 

Αν σ' ενδιαφέρει το Sport Pack ξέχνα το Family. Το Family είναι standard για όλα.

 

Εσένα σ' ενδιαφέρει ότι το Sport Pack θα έχει τα κανάλια που θα έχει, και η τιμή θα είναι αυτή που θα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς το sport pack χωρίς champions league δεν αξίζει και πολύ. (ειδικά για τους ποδοσφαιρόφιλους)

Σωστο διοτι για τους μπασκετοφιλους δεν αξιζει καθολου :P

 

Το ΟΤΕsat αξιζει για το family pack του και για το κοινο στο οποιο ενδιαφερεται. Για σπορτ κατα τη γνωμη μου ειναι πισω και η τιμη του για οσα προσφερει δεν νομιζω οτι ειναι ιδιαιτερα δελεαστικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις αν πηρε αναβολη ξανα η διαθεση του πακετου η οχι , γιατι εχω ακουσει οτι πηρε αναβολη ξανα η διαθεση του , και κανεις δεν γνωριζει ποτε τελικα θα ειναι διαθεσιμο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα για τον δεκτη ξερουμε πχ αν θα τον χρεωνουν ξεχωριστα απο τη συνδρομη η αν θα ειναι δωρεαν.....και κατι αλλο αν παραδειγμα εγω βαλω OTE TV και εχω συνδρομη 1 χρονο και μετα δε ξανα κανω συνδρομη πρεπει να επιστρεψω το δεκτη η τον κραταω ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με όσα έχουν ακουστεί ο δέκτης και η παντρεμένη κάρτα θα διατίθενται δωρεάν με την προϋπόθεση υποχρεωτικής 12μηνης παραμονής στην υπηρεσία.

 

Για πιάτο κ.λπ. δε γνωρίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με όσα έχουν ακουστεί ο δέκτης και η παντρεμένη κάρτα θα διατίθενται δωρεάν με την προϋπόθεση υποχρεωτικής 12μηνης παραμονής στην υπηρεσία.

 

Για πιάτο κ.λπ. δε γνωρίζω.

 

εγω καπου ειχα διαβασει οτι για 24 μηνη συνδρομη ο δεκτης ειναι δωρεαν για 12μηνη θα χρεωνεται στα 189 ευρω.....μακαρι να τον δινουν δωρεαν. το πιατο λογικα θα το δινουν ξεχωριστα μιας και οι πιο πολλοι εχουν ηδη εγκατεστημενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...