Προς το περιεχόμενο

ΟΤΕ TV δορυφορικά στις αρχές Οκτωβρίου


djtheofanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα παρει οτι διχνει και το ConnX Tv ; Αν ναι ΟΚ αλλα αν οχι τι γινεται ; τι θα μας διχνει το Sport 1 - 2 - 3 απο την στιγμη που ολα ειναι στην Nova και οτι δεν ειναι εκει ειναι στο ConnX ;

 

 

Εννοειται οτι θα δίχνει ό,τι και το conn-x tv, τα ίδια κανάλια θα είναι με διαφορετικό τρόπο μετάδοσης.

Αυτή τη στιγμή τα conn-x sport 1-2-3 έχουν ισπανικό, γερμανικό και ιταλικό πρωτάθλημα μεταξύ άλλων απ' όσο ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 351
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θα μπορούσε να είχε περισσότερα κανάλια το full πακέτο. πιστεύω πρέπει να προσφέρει κάτι παραπάνω για να πουμε πως αξιζει. αναμένουμε να δούμε το τελικό προϊόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλτε κάθε μπουκέτο σε άλλο δορυφόρο μ*****ς. Έχω γεμίσει τη σκεπή πιάτα και έχω δώσει ένα κάρο λεφτά σε multiswitch. Κομμένα από μένα, δε δίνω δεκάρα άλλο πιά βαρέθηκα.

 

Τους χαλούσε να πάνε στον hotbird?

Aφενος τα transponder/συχνοτητες του hotbird ειναι γεματα και πιασμενα, αφεταιρου και ελευθερα να ηταν θα ειχε πολυ πολυ ακριβοτερα ενοικια (αρα και αρκετα ακριβοτερες τιμες για τον καταναλωτη).

 

Ετσι πηγαν σε διπλανο δορυφορο του 13Ε ωστε να καθιστουν ευκολοτερη την ληψη στους Ελληνες που εχουν ηδη δορυφορικη τηλεοραση σπιτι τους. Δε θα μπορουσαν να κανουν πολλα καλυτερα σε αυτο το θεμα. Ενα LNB, ενα switch και μια βαση για 2ο LNB στο ιδιο πιατο (συνολικο κοστος εξοπλισμου ~15-20 ευρω) και εισαι πανετοιμος.

 

Αν πρεπει να κριθουν για κατι στο θεμα επιλογης δορυφορου, ειναι οτι δεν χρησιμοποιησαν τον Hellas Sat 2. Και αυτο το κανανε κατα κυριο λογο για να ειναι ευκολη η ληψη και να μην απαιτει νεο εξοπλισμο (επιπλεον εξοδα για τον καταναλωτη--->λιγοτερο ανταγωνιστικο πακετο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου το διάβασα ότι έχει γίνει κάτι αλλά από οσο θυμάμαι μόνο το περιεχόμενο του Connx TV θα παίζει. Εμένα πάντως αυτό δε θα με έκανε να αλλάξω τη νόβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ που είδα λίγο γρηγορα τα καναλια που θα εχει, δεν βρηκα κατι αποκλειστικά για ταινίες. ελπίζω να έχουν κάτι σε αυτο το τομέα αλλιώς θα χάσουν πολλούς συνδρομητες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ που είδα λίγο γρηγορα τα καναλια που θα εχει, δεν βρηκα κατι αποκλειστικά για ταινίες. ελπίζω να έχουν κάτι σε αυτο το τομέα αλλιώς θα χάσουν πολλούς συνδρομητες

 

 

Ή απλά δεν θα πάρουν.. grin.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ακουστεί ότι το Entertainment Pack θα περιλαμβάνει τα εξής κανάλια για ταινίες/σειρές:

 

Universal

Fox Life

FX

Sundance SD

Sundance HD

 

Για τιμές έμαθες τίποτα..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...