Προς το περιεχόμενο

Person Of Interest [CBS]


Mapas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το είδα εγώ.

Ανατροπή τρελή στο τέλος, και κλασικά σου κεντρίζει το ενδιαφέρον για την επόμενη season.

 

Εγώ το παράτησα πάντως:P

 

tragicfear.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειδα και γω.Την περιμενα την ανατροπη στο τελος και ηταν σχεδον σιγουρο οτι θα εκλεινε με cliffhanger.Κυλησε αρκετα καλα σαν σεζον παντως και εβλεπα παντα με ενδιαφερον τα επεισοδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ανατροπη στην ανατροπη το κανανε.

 

Παντως,ανεξαρτητα απο τον βασικο κορμο του σεναριου που μοιαζει λιγακι βλακωδης σε ολη την πρωτη σαιζον περνουσε ευχαριστα η ωρα.Τολμω να πω πιο ευχαριστα απο το homeland που ειναι ισως καλυτερη ως σειρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη την σειρα την απογειωσαν οι πρωταγωνιστες.Εξαιρετικες ερμηνειες και παρολο που το γενικο στορυ ξεκινησε καπως αδυναμα,καταφερε να ξεδιπλωσει υπεροχες προσωπικοτητες και συγκινιτικες στιγμες που σπανια βλεπω πλεον σε σειρες.Η αγαπημενη μου σειρα μακραν για φετος.Και φυσικα αγαπημενος χαρακτηρας αυτος του Jon Reese.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Δείτε ένα ωραίο θεματάκι για κάποια θέματα που θα έχουν ενδιαφέρον να δούμε στην επόμενη σεζόν.

 

http://tv-island.blo.../2012/08/2.html

 

Έχουν βγει και trailers για τη 2η σεζόν που φαίνεται ότι η σειρά έχει αρκετά πράγματα να μας προσφέρει και φέτος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

 

θα το έχει και η nova φέτος όποτε μάλλον αξίζει να το δούμε κι αυτό!

 

 

 

Γενικά φέτος θα πέσει πολύ κάψιμο με τις σειρές. Ήδη έχουμε στο πρόγραμμα boardwalk, game of thrones και τώρα ψήνομαι να αρχίσω και αυτό που φαίνεται καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνα το μην το σκέφτεσαι!Εγώ έπαθα πλάκα με το 1o επεισόδιο της 2ης σεζόν.Περιττό να σου πω ότι σε κρατάει σε απίστευτη αγωνία για το 2ο επεισόδιο!Ούτε επί εποχής lost δεν είχαμε τόση αγωνία μιλάμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παιρνει το praise που του αξιζει γιατι εχει τη ρετσινια του CBS και δεν ξερεις τι να την θεωρησεις σαν σειρα. Παντα ομως, αυτα που περιμενεις θα στα δωσει. Καθε επεισοδιο εχει τον τροπο του και τελικα αυτο ειναι που μετραει. Ο βαθμος ικανοποιησης ειναι παντα σε υψηλα επιπεδα και αξιζει το χρονο και το bandwidth που θα καταναλωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το αρχισω και εγω,δεν εχω ακουσει κακο λογο μεχρι τωρα..και βαθμος στο ιμδβ ολο και αυξανεται ειχε ξεκινησει απο 7.8-7.9 και τωρα ειναι 8.3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...