Προς το περιεχόμενο

Person Of Interest [CBS]


Mapas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 473
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαίρομαι, η σειρά είναι ευχάριστη, όχι κάτι τι απίστευτο άλλα έχει κάνει μια ικανοποιητική αρχή και έχει τις βάσεις να προχωρήσει ακόμα καλύτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα παει η σειρα για serialised action διοτι main story που να εξελισσεται δε φαινεται ακομα στον οριζοντα.

 

Ο Jim Caviezel μου φαινεται ολο και καλυτερος για το ρολο,o emmerson οχι κατι εξαιρετικο στα γνωστο στοιχειο του μυστηριου τυπου που ξερει πολλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρά σε στυλ μου θυμίζει ταινίες Tony Scott (και ειδικά το Enemy of the State), κάτι που μόνο καλό είναι. Για το είδος της είναι πολύ καλή, και το περίεργο είναι ότι θεωρώ π.χ. το 5ο επεισόδιο το καλύτερό της μέχρι στιγμής, παρά το ότι δεν προχώρησε το background story καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρον ειναι μονο αυτοτελη με ελαχιστα στοιχεια main story. Βασικα ουτε καν main story, στοιχεια background δειχνουν μονο

 

Ευελπιστουμε οτι τωρα που ξερουν οτι εχουν 22 επεισοδια, και πιθανως και 2η σεζον, να δειξουν main story

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρον ειναι μονο αυτοτελη με ελαχιστα στοιχεια main story. Βασικα ουτε καν main story, στοιχεια background δειχνουν μονο.

To 5o επεισοδιο ηταν γαματο παντως,ειδικα εκει στο τελος τους εφαγε λαχανο.

Εγω πιστευω οτι το main story εχει να κανει με την γκομενα του που πεθανε,αν και θα δουμε και αλλες πληροφοριες για τον Φιντς και κατι παιζει με αυτον.Εγω θα θελα να δειξουν κανα επεισοδιο με το μηχανημα που τους δινει τα νουμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
The compelling fall finale of CBS’ Person of Interest, facing all repeats and an ABC year-end special, drew 12.8 million total viewers this Thursday to net the freshman drama its largest audience since its premiere, while holding steady with a 2.8 demo rating

 

Λογικα θα ανανεωθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...