Προς το περιεχόμενο

Ultra-Mini 1080P Full HD Media Player $29.99


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 451
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το κακο με ολα αυτα ειναι οι ελληνικοι υποτιτλοι. το εψαχνα κι εγω πολυ καιρο να παρω ενα τετοιο..δεν βρηκα ποτε ακρη για το αν θα παιξουν ελληνικους υποτιτλους (για τα περισσοτερα μου ελεγαν εξ αρχης οτι δεν θα παιξουν, ενω για αλλα δεν ηξεραν καν κι εγω δεν ηθελα να ρισκαρω). οποτε τελικα πηρα ενα pico hd και μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια υπαρχει κανα αλλο media player γνωστης μαρκας με αντιστηχα χαρακτηριστηκα και να παιζει ελληνικους υποτιτλους?Ξερω το wd live tv αλλα ρωταω μηπως υπαρχει τιποτα ποιο φθηνο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλα αγγελια που ζητουσα ενα (γιατι ηθελα ενα τοσο μικρο media player για να το κουβαλαω ευκολα απο δω κι απο κει) και πηρα ενα σφραγισμενο στο κουτι του! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα σε αυτα τα κινεζικα ειναι αν υποστηριζουν gr srt και εαν κανουν downsizing στον ηχο.

π.χ. να συνδεσεις σε hdmi και να ακουσεις απο dts σε στερεο κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τσιμπησε πριν κανα μηνα αυτο

περνει εσωτερικο δισκο 2.5 sata ..πριν κανα χρονο το εδινε η otenet δωρο με conn-x

ειναι ιδιο με το micca slim hd που κανει review το anandtech

το δινει και η πολυ γνωστη futeko το ιδιο πιο ακριβα !

ειναι καλο για αυτο που κανει...και υποστηρικη ελληνικων full

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας πω ρε παιδιά να μου πείτε αν ξέρετε..Εγώ έχω την LG pv350.

Για να μου παίξει αρχειάκια με dts ήχο,πρέπει να έχω ηχοσύστημα dts, ή αν πάρω media player,μπορεί αυτό να μετατρέπει τον dts ήχο ώστε να παίζει στην τηλεόραση ή σε ηχεία που δεν υποστηρίζουν dts?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...