Προς το περιεχόμενο

-10ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ Me&home του Getitnow.gr


sinnaig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως θελεις πληρωνεις.

Μπορεις να βαλεις πληρωμη και παραλαβη απο το καταστημα και να μην πληρωσεις τιποτα επιπλεον.

Πηρα μια μνημη micro sd που εκανε 11,53 και μου αφαιρεσε τα 10 ευρω κατα τη διαρκεια της ολοκληρωσης της παραγγελιας.Πριν ακομα την επιβεβαιωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 223
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ας μας εξηγήσει κάποιος πως δουλεύει.

 

Θέλει καινούριο λογαριασμό?

Πρέπει να γίνει πρώτα αγορά και μετά παίρνεις έκπτωση για επόμενες αγορές?

 

Είναι πολύ απλό, γιατί μπερδεύεσαι?

 

Ισχύει για την πρώτη αγορά. Αν έχεις ήδη αγοράσει από το getitnow, δεν ισχύει η προσφορά.

Αν δεν έχεις αγοράσει και κάνεις Login στο site, θα σου εμφανιστεί η έκπτωση 10€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, το βρήκα, απλά έγγραφε στο 1ο απο τα 3 βήματα για να πάρεις την προσφορά, πως κάνεις login αν εχεις ήδη λογαριασμό.

Αρχικά, υπέθεσα πως ήταν προσφορά για το me&home, για την 1η δηλαδή αγορά απο αυτό το section, για όλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γραφτεις το μονο που θελει ειναι ενα email ωστε να σου αφαιρεσει την εκπτωση των 10ευρω.

Αν παρω κατι και κανω νεα εγγραφη με νεο email θα διασταυρωσουν και τα υπολοιπα στοιχεια μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια με αυτη τη λογικη καποιος να αγορασει ολα τα αντικειμενα που πουλα τα get it now με 10Ε δωρεαν. Τα απειρα mail ευκολα φτιαχνονται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει τι να πω!!!

παρηγγειλα αυτες τις μπαταριες για τη φωτογραφικη μου. (εχω τις 1800mah και ειναι μπομπα!)

http://www.getitnow.gr/prod/eikona-ihos/aksesoyar-foto-binteo/fortistes-mpataries/varta-accu-2500mah-mpataria-typoy-aa/prod251021pp/

με 5,39 € αντι 15.39!!! :-D :-D :-D

Ηταν τσιμπημενη η 15,39 αλλα ενταξει.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΦΙΛΕ!!!!

επισης μπραβο getitnow τα καλα να λεγονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια με αυτη τη λογικη καποιος να αγορασει ολα τα αντικειμενα που πουλα τα get it now με 10Ε δωρεαν. Τα απειρα mail ευκολα φτιαχνονται..

Το σκεφτήκαμε όλοι αυτό! Απλά το Getitnow μπορεί να το κόψει Όποτε γουστάρει. Είναι σαφές ότι αγοράζουν ακριβά το δικαίωμα να βγουν την άλλη μέρα και να πουν "hello, είμαστε οι καλύτεροι, έχουμε πάνω απο 100.000 εγγεγραμμένους χρήστες"....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκεφτήκαμε όλοι αυτό! Απλά το Getitnow μπορεί να το κόψει Όποτε γουστάρει. Είναι σαφές ότι αγοράζουν ακριβά το δικαίωμα να βγουν την άλλη μέρα και να πουν "hello, είμαστε οι καλύτεροι, έχουμε πάνω απο 100.000 εγγεγραμμένους χρήστες"....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

ομως ξεχναμε οτι δε θα αγορασουν ολοι κατι που κανει 10 ευρω και θα το παρουν τσαμπα...

υπαρχουν πολλοι που θα παρουν κατι που κανει 90 ευρω πχ και θα το παρουν 80. στο εμποριο ο τζιρος ειναι πολυ σημαντικος. και ας βγαινει με το ελαχιστο κερδος.

 

οσον αφορα αυτο που αναφερεις με τους εγγεγραμενους χρηστες συμφωνω απολυτα. αντι να δωσει 200000 ευρω ή παραπανω για μια διαφημιστικη καμπανια 1 μηνα σε ενα ιδιωτικο καναλι προτιμα να εγγραψει ετσι 20000 χρηστες σε μια μερα με 10 ευρω το χρηστη...και πιστεψτε και οι 20000 που θα εγραφουν κατι θα ψωνισουν. κανεις δε θελει να χασει το 10 ευρω. μονο εγω πηρα τηλ 5 φιλους μου και τους ενημερωσα για την προσφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.getitnow.gr/welcome-me-n-home

 

ΔΩΡΟ 10€ για τη πρώτη σας αγορά άνω των 10€.

Τα αφαιρεί στην πορεία της παραγγελίας όταν δηλωνετε νέο εμαιλ και νεα στοιχεία.

 

μόλις πήρα μια Kingston- Class 4 - SDHC 8GB με 1,66 :rolleyes:

 

ένα ευχαριστώ στον sinnaig ;)

 

ελπίζω να παραλάβουμε και να μην έχουμε τα καλά του public και τόσων άλλων ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...