Προς το περιεχόμενο

-10ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ Me&home του Getitnow.gr


sinnaig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 223
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πολύ καλή η προσφορά τους! Ό,τι μπορούμε να γλυτώνουμε τέτοιες εποχές, κέρδος είναι. :mrgreen:

 

Αλλά παιδιά, προσοχή! Τα ελέγχουνε (όσο μπορούνε δηλαδή) τα ψεύτικα profiles και όταν είναι προφανές ότι απευθύνονται στο ίδιο φυσικό πρόσωπο, επικοινωνούν και ακυρώνουν την παραγγελία. Ή μάλλον ακυρώνουν την προσφορά, άμα θες τα παίρνεις στην κανονική τους τιμή.. Γιατί η προσφορά λένε ότι αφορά 1 φυσικό πρόσωπο..

 

Εγώ κάπως έτσι την πάτησα... ^_^ ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο offtopic αλλά μην ανοίγω θέμα: Στο pc μου σέρνει πάντα η σελίδα του getitnow. Συμβαίνει και σε άλλους; Είναι θέμα server; Γιατί γενικά δεν έχω πρόβλημα στο browsing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή η προσφορά τους! Ό,τι μπορούμε να γλυτώνουμε τέτοιες εποχές, κέρδος είναι. :mrgreen:

 

Αλλά παιδιά, προσοχή! Τα ελέγχουνε (όσο μπορούνε δηλαδή) τα ψεύτικα profiles και όταν είναι προφανές ότι απευθύνονται στο ίδιο φυσικό πρόσωπο, επικοινωνούν και ακυρώνουν την παραγγελία. Ή μάλλον ακυρώνουν την προσφορά, άμα θες τα παίρνεις στην κανονική τους τιμή.. Γιατί η προσφορά λένε ότι αφορά 1 φυσικό πρόσωπο..

 

Εγώ κάπως έτσι την πάτησα... ^_^ ^_^

 

και εγώ :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή η προσφορά τους! Ό,τι μπορούμε να γλυτώνουμε τέτοιες εποχές, κέρδος είναι. :mrgreen:

 

Αλλά παιδιά, προσοχή! Τα ελέγχουνε (όσο μπορούνε δηλαδή) τα ψεύτικα profiles και όταν είναι προφανές ότι απευθύνονται στο ίδιο φυσικό πρόσωπο, επικοινωνούν και ακυρώνουν την παραγγελία. Ή μάλλον ακυρώνουν την προσφορά, άμα θες τα παίρνεις στην κανονική τους τιμή.. Γιατί η προσφορά λένε ότι αφορά 1 φυσικό πρόσωπο..

 

Εγώ κάπως έτσι την πάτησα... ^_^ ^_^

 

 

 

Δηλαδη αν παμε για παραλαβη εγω,η μανα μου,η αδερφη μου,η κοπελα μου

μιλαμε για 4 φυσικα προσωπα αρα ΚΑΝΟΝΙΚΑ δεν πρεπει να εχουμε προβλημα...????

(το γεγονος οτι μενουμε στο ιδιο σπιτι δεν νομιζω οτι παιζει ρολο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη αν παμε για παραλαβη εγω,η μανα μου,η αδερφη μου,η κοπελα μου

μιλαμε για 4 φυσικα προσωπα αρα ΚΑΝΟΝΙΚΑ δεν πρεπει να εχουμε προβλημα...????

(το γεγονος οτι μενουμε στο ιδιο σπιτι δεν νομιζω οτι παιζει ρολο)

 

Η προσφορά ισχύει για 1 φυσικό πρόσωπο. Ό,τι καταλαβαίνει ο καθένας!

 

Γι αυτό που λες νομίζω ότι είσαι οκ και δεν έχεις πρόβλημα...

 

Υποθέτω κάποιοι θα το ξεφτίλισαν! χαχα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη για την περιεργεια, αλλα απο την στιγμη που φαινεται ακομα η προσφορα στην αρχικη σελιδα στο banner, εσεις πώς ξερετε οτι τελειωσε; Συνεχιζετε και φτιαχνετε νέα accounts για το "ελεγξετε"?

 

ΥΓ. Και οι 3 παραγγελιες της οικογενειας ειναι ακομα υπο επεξεργασια (απο το βραδυ της Τριτης).

 

Εdit: Για καποιο λογο ηθελε καθαρισμο cache-cookies κλπ για να "φυγει" το πανω banner! Οποτε απλα επιβεβαιωνω μονο στο me&home πλεον (απο κει πηρα παντως εγω ετσι κι αλλιως!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή η προσφορά τους! Ό,τι μπορούμε να γλυτώνουμε τέτοιες εποχές, κέρδος είναι. :mrgreen:

 

Αλλά παιδιά, προσοχή! Τα ελέγχουνε (όσο μπορούνε δηλαδή) τα ψεύτικα profiles και όταν είναι προφανές ότι απευθύνονται στο ίδιο φυσικό πρόσωπο, επικοινωνούν και ακυρώνουν την παραγγελία. Ή μάλλον ακυρώνουν την προσφορά, άμα θες τα παίρνεις στην κανονική τους τιμή.. Γιατί η προσφορά λένε ότι αφορά 1 φυσικό πρόσωπο..

 

Εγώ κάπως έτσι την πάτησα... ^_^ ^_^

 

Τι εννοεις την πατησες?

Σε πηραν τηλεφωνο και ακυρωσαν την παραγγελια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις την πατησες?

Σε πηραν τηλεφωνο και ακυρωσαν την παραγγελια?

 

Η αλήθεια είναι το παράκανα, έφτιαξα 3-4 accounts.

 

Ναι με πήραν τηλέφωνο, με ενημέρωσαν για την προσφορά ότι ισχύει για 1 φυσικό πρόσωπο και ως εκ τούτου δεν ισχύει η προσφορά. Και με ρώτησαν αν θέλω να προχωρήσω με την κανονική τιμή ή να τα ακυρώσω όλα. Κάποια πήρα, κάποια ακύρωσα. Ήταν ευγενέστατοι βέβαια... αλλά στενοχωρήθηκα :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι το παράκανα, έφτιαξα 3-4 accounts.

 

Ναι με πήραν τηλέφωνο, με ενημέρωσαν για την προσφορά ότι ισχύει για 1 φυσικό πρόσωπο και ως εκ τούτου δεν ισχύει η προσφορά. Και με ρώτησαν αν θέλω να προχωρήσω με την κανονική τιμή ή να τα ακυρώσω όλα. Κάποια πήρα, κάποια ακύρωσα. Ήταν ευγενέστατοι βέβαια... αλλά στενοχωρήθηκα :cry:

 

Το ίδιο όνομα είχες δηλώσει;;; :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...