Προς το περιεχόμενο

-10ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ Me&home του Getitnow.gr


sinnaig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε λίγα δευτερόλεπτα ένας εκπρόσωπος θα συνδεθεί μαζί σας...

Έχετε συνδεθεί με τον/την Τάκης Χριστίδης.

Τάκης Χριστίδης: Καλημέρα σας πως μπορώ να σας εξυπηρετήσω ;

Πελάτης: καλημερα! η προσφορα με τα 10ευρω στην πρωτη αγορα ειναι μονο για me&home η και για αγορες getitnow?

Πελάτης: τις κατηγοριες εννοω

Τάκης Χριστίδης: Την προσφορά την παίρνουν οι νέοι αγοραστές, τόσο στο Getit όσο και στο Me&home.

Ως νέοι χρήστες λογίζονται αυτοί που αγοράζουν για πρώτη φορά είτε από το ένα είτε από το άλλο site.

 

Αν δηλαδή κάποιος έχει αγοράσει στο παρελθόν είτε από το Getitnow είτε από το Me&home δεν δικαιούται τη προσφορά.

 

Οι νέοι πελάτες τη δικαιούνται μία φορά για ένα καλάθι.

 

Δεν υπάρχει όριο στη τιμή του καλαθιού, τα 10€ έκπτωση τα παίρνει όσο και να κοστίζει το προϊόν.

 

Αν δηλαδή η τιμή ενός προϊόντος είναι μικρότερη ή ίση με 10€ το παίρνει δωρεάν

Πελάτης: στο σποτακι λεει με αγορα προιοντων για μενα και τον χωρο μου με την ΥΠΟΓΡΑΦΗ του getitnow! γιαυτο το λογο ρωτησα! δεν το διευκρινιζετε σωστα! ευχαριστω

Τάκης Χριστίδης: ζητω συγνωμη για την παρεξηγηση

Τάκης Χριστίδης: Ευχαριστώ που χρησιμοποιείτε την υπηρεσία chat του GETITNOW.GR. Να έχετε μια όμορφη μέρα.

Input Area

 

 

(μονο το ζητω συγνωμη για την παρεξηγηση πληκτρολογησε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 223
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τάκης Χριστίδης: Την προσφορά την παίρνουν οι νέοι αγοραστές, τόσο στο Getit όσο και στο Me&home.

Ως νέοι χρήστες λογίζονται αυτοί που αγοράζουν για πρώτη φορά είτε από το ένα είτε από το άλλο site.

 

Αν δηλαδή κάποιος έχει αγοράσει στο παρελθόν είτε από το Getitnow είτε από το Me&home δεν δικαιούται τη προσφορά.

 

Οι νέοι πελάτες τη δικαιούνται μία φορά για ένα καλάθι.

 

Δεν υπάρχει όριο στη τιμή του καλαθιού, τα 10€ έκπτωση τα παίρνει όσο και να κοστίζει το προϊόν.

 

Αν δηλαδή η τιμή ενός προϊόντος είναι μικρότερη ή ίση με 10€ το παίρνει δωρεάν

 

τι δωρεαν; αφου λεει για παραγγελιες ανω των 10 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια για να βαλουν την προσφορα σημαινει οτι εχουνε προβλεψει τα παντα.

 

Δηλαδη παλια που εστελνε ΔΩΡΕΑΝ κατι σημαιες, τσουρεκια, μπαλες, μπρελοκ κτλ ΜΑΖΙ με τα μεταφορικα το ειδατε να πεφτει εξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχει και κατι αλλο ωραιο το getitnow...

 

Αν εχεις γενεθλια σου κανει δωρο 10% απο την αγορα σου.....

 

Αν κατι κανει 300ε το παιρνεις 270 καλο?

 

Δημιουργεις εμαιλ και βαζει γενεθλια αυτο τον μηνα και πηρες την εκπτωση.....

Για οσους δεν αρκει το 10ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχει και κατι αλλο ωραιο το getitnow...

 

Αν εχεις γενεθλια σου κανει δωρο 10% απο την αγορα σου.....

 

Αν κατι κανει 300ε το παιρνεις 270 καλο?

 

Δημιουργεις εμαιλ και βαζει γενεθλια αυτο τον μηνα και πηρες την εκπτωση.....

Για οσους δεν αρκει το 10ευρω

 

 

Γελοία μαρκετινίστικα κόλπα για να τραβήξουν πελατεία. Ότι μπορεί ο καθένας. Και πολλοί, όπως εσύ, τσιμπάνε. Αν έλεγαν 10% έκπτωση, θα τους λέγατε γύφτους. Με αυτές τις μαλακιούλες, πέφτετε με τα μούτρα. Τέτοια μας αξίζουν, τέτοια μας δίνουν. !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελοία μαρκετινίστικα κόλπα για να τραβήξουν πελατεία. Ότι μπορεί ο καθένας. Και πολλοί, όπως εσύ, τσιμπάνε. Αν έλεγαν 10% έκπτωση, θα τους λέγατε γύφτους. Με αυτές τις μαλακιούλες, πέφτετε με τα μούτρα. Τέτοια μας αξίζουν, τέτοια μας δίνουν. !!!!

 

Δεν εχεις αδικο αλλα αν βρεις ενα προιον σε καλη τιμη σε σχεση με τον ανταγωνιστο. Ενα επιπλεον 10% σε συνφερει....

 

Οπως και να εχει το -10 ειναι μεγαλη προσφορα για φτηνα προιοντα οπως οι μνημες (με 1,6ε 8γιγα μικροΣΔ).

Υπαρχουν πολλα προιοντα που στην ουσια δεν πληρωνεις τιποτα. Για τα ακριβα τα -10ε δεν ειναι τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελοία μαρκετινίστικα κόλπα για να τραβήξουν πελατεία. Ότι μπορεί ο καθένας. Και πολλοί, όπως εσύ, τσιμπάνε. Αν έλεγαν 10% έκπτωση, θα τους λέγατε γύφτους. Με αυτές τις μαλακιούλες, πέφτετε με τα μούτρα. Τέτοια μας αξίζουν, τέτοια μας δίνουν. !!!!

 

Εντάξει, ό,τι πιστεύει ο καθένας, εγώ πήρα πάντως ΣΧΕΔΟΝ ΤΖΑΜΠΑ χαρτί εκτύπωσης , ένα βιβλίο που ήθελα, ένα γκάτζετ για το γραφείο και τώρα ένα φλασάκι.

Εάν το θεωρεί κάποιος αυτό μ*****ούλα, να γλιτώνω 30-40 ευρώ από αγορές που θα είχα κάνει σε Πλαίσια, Μουλτιράμα, κλπ., μακάρι να κάνουν ΟΛΑ τα μαγαζιά τέτοιες μ*****ούλες από καιρό σε καιρό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχεις αδικο αλλα αν βρεις ενα προιον σε καλη τιμη σε σχεση με τον ανταγωνιστο. Ενα επιπλεον 10% σε συνφερει....

 

Οπως και να εχει το -10 ειναι μεγαλη προσφορα για φτηνα προιοντα οπως οι μνημες (με 1,6ε 8γιγα μικροΣΔ).

Υπαρχουν πολλα προιοντα που στην ουσια δεν πληρωνεις τιποτα. Για τα ακριβα τα -10ε δεν ειναι τιποτα.

 

 

Ώπα μεγάλε, είπες για 10% . Το -10€ είναι καλό για φτηνα πράγματα, ΑΛΛΑ εγώ απάντησα στο 10% που ανάφερες

 

Εντάξει, ό,τι πιστεύει ο καθένας, εγώ πήρα πάντως ΣΧΕΔΟΝ ΤΖΑΜΠΑ χαρτί εκτύπωσης , ένα βιβλίο που ήθελα, ένα γκάτζετ για το γραφείο και τώρα ένα φλασάκι.

Εάν το θεωρεί κάποιος αυτό μ*****ούλα, να γλιτώνω 30-40 ευρώ από αγορές που θα είχα κάνει σε Πλαίσια, Μουλτιράμα, κλπ., μακάρι να κάνουν ΟΛΑ τα μαγαζιά τέτοιες μ*****ούλες από καιρό σε καιρό!

 

Δες την απάντησή μου στον Damianpcb2. Είπε για 10 %. Για ποσοστό μίλησε κι όχι για ποσόν !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώπα μεγάλε, είπες για 10% . Το -10€ είναι καλό για φτηνα πράγματα, ΑΛΛΑ εγώ απάντησα στο 10% που ανάφερες

 

 

 

1) Εδωσα την απαντηση μου για το ποσοστο.....

 

2) Αλλαξα παραγραφο και γυρισα το θεμα και στο 10ευρω...

 

3) Συζητηση κανουμε . Καποιους ενδιαφερει καποιους οχι.

 

Με εκτιμηση

Δαμιανος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Εδωσα την απαντηση μου για το ποσοστο.....

 

2) Αλλαξα παραγραφο και γυρισα το θεμα και στο 10ευρω...

 

3) Συζητηση κανουμε . Καποιους ενδιαφερει καποιους οχι.

 

Με εκτιμηση

Δαμιανος

 

Τα σέβη μου ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλώσατε όλα τα email σας ?

Ωραία ! Θα σας βρίσκουν σίγουρα τα διαφημιστικά.

 

 

Αχαχαχαχα. Αν μας ζητούσαν να δώσουμε το mail μας για 100€, θα βλέπαμε παντού τη CIA, KGB, και όλη τη Ρώσικη μαφία που θέλει να μας φακελώσει. Όταν το εξαγοράζουν με μια δωροεπιταγή του δεκάρικου, τους λέμε κι ευχαριστώ. Είπαμε : τέτοια μας αξίζουν !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...