Προς το περιεχόμενο

-10ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ Me&home του Getitnow.gr


sinnaig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τις microSD και τα usb stick τα έχει πανάκριβα, οπότε δεν κερδίζεις κάτι.... τα 16gb τουλάχιστον που τσέκαρα.

 

Απο 9,68€ που την εχουν φτηνοτερη στην θεσσαλονικη νομιζω οτι ειναι καλυτερα με 1,53€ διπλα στο σπιτι μου.

http://www.skroutz.gr/s/336072/Kingston-MicroSD-8GB-SDC4-8GB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 223
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είσαι σίγουρος ρε φίλε ότι το πήρες με έκπτωση .., μόλις (ξανα)μίλησα με αντιπρόσωπο του Getitnow και μου είπε (ξανά) ότι αποκλείετε να ισχύει αυτό που λες μιας και ΔΕΝ ισχύει η προσφορά των 10 ευρώ για τα DailyDeal! Μου είπε να μας πεις τον αριθμό παραγγελίας σου για να το διερευνήσει!! :P Τι να πω, δεν ξέρουν και αυτοί τι τους γίνεται μου φαίνεται!! (Άσε που μόλις έπεσε και το site!)

 

Δεν μιλησα μαζι τους, εκανα την παραγγελια απο το site

post-67232-0-10083900-1317224487_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα και γω κάτι.

 

το πρώτο mail και το sms μου ήρθε κανονικά με την εκπτωση.

 

Τωρα με αυτά τα "διαθέσιμο με 2-5 μέρες παράδοση" δεν τα πολυ πάω καλά βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτιαξα και γω ένα καινούργιο λογαριασμό (με άλλο mail, αλλά τα ίδια στοιχεία διεύθυνσης με το προηγούμενο λογ.) και έκανα την παραγγελία στα 29 ευρώ!! :-D

Το κουφό είναι πως με 4 διαφορετικούς αντιπροσώπους που μίλαγα από το πρωί μου έλεγαν πως ΔΕΝ ίσχυε η έκπτωση στην συγκεκριμένη προσφορά, ήταν μάλιστα κάθετοι σε αυτό!! ΜΟΛΙΣ πήρα τηλέφωνο πάλι στα κεντρικά και που είπαν πως μάλλον έγινε λάθος στο σύστημα και μπήκε η έκπτωση ΧΩΡΙΣ να το θέλουν , ΑΛΛΑ όσοι πήραμε ηλεκτρονική απάντηση (που είναι σαν απόδειξη) ότι και να γίνει , θα το πληρώσουμε 29!! :mrgreen:

Αυτά είναι ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πρωτη φορα που γραφτηκα σημερα εδωσα λαθος email(οχι επιτηδες),το οποιο δεν μπορω ουτε να το δημιουργησω τωρα γιατι ειχε underscore "_" σε gmail,κατι που δεν επιτρεπεται.

Το sms της επιβεβαιωσης ηρθε κανονικα στο κινητο.

Να τους παρω να το διορθωσουν?Χρειάζεται κάπου το email αργότερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανενα καλο powered hub που θελω για το ps3 το site?? τι αλλο αγορασατε πειτε καμια ιδεα.. :)

Τα πάντα όλα αγοράσαμε φίλε! Εγώ ότι είχε 10-20 ευρώ το αγόρασα! Μήπως το ξεφτιλήσαμε λίγο;;; :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Άμα μου ακυρώσουν τις παραγγελίες τους έχω ξεγράψει.

Άλλωστε δεν είναι όλες για το ίδιο πρόσωπο, είναι για μένα, τον αδερφό μου, τον πατέρα μου, τη μάνα μου κτλ.

 

... το σκύλο μου

Eσυ θα τα παραλαβεις να φανταστω ε? Σκεφτομαι πως εχω 3 μεηλ αλλα αν βαλω διαφορετικα στοιχεια με την διευθυνση μου στο site τους, δεν θα υπαρξει προβλημα οταν παω να παραλαβω εγω τα καλουδια της "οικογενειας"? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...