Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, aris1964 είπε

Κατέβασε την ανάλυση σε κινητό-φωτογραφικη που χρησιμοποιείς,και θα ανέβουν οι φωτό.

Τώρα της έβγαλα θα το ξέρω για άλλη φορά. Σε ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2144

  • ilpapacha

    1973

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

1 ώρα πριν, skoudinio είπε

Τώρα της έβγαλα θα το ξέρω για άλλη φορά. Σε ευχαριστώ πολύ 

Άνοιξε την εικόνα στο κινητό σου και κάνε τη screen shot. Ανέβασε το screen shot. Λογικά θα είναι κάπου μισό ΜΒ το screen shot

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια η landmann ειναι σιγουρα φουλ no name Kινεζια??? Ειχα βγει για περιπατο Χαλανδρι κ βρηκα σ ενα στενο μαγαζι μονο Landmann,δηλαδη αντιπροσωπεια στην Ελλαδα ,που σημαινει ανταλακτικα κτλ..Ειχε απο μπρικετες της εταιρειας μεχρι οτιδηποτε σχετικα με το ψησιμο.Μου εκανε εντυπωση.Γενικα μια φορα που ειχα τσεκαρει ψησταρια landmann στον Κωτσοβολο μου ειχε φανει πολυ vfm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, telis είπε

Πρόβλημα με την μπουκάλα λόγω ζέστης και ήλιου δεν μπορεί να υπάρξει; εμένα το μπαλκόνι μου βλέπει νότια και το καλοκαίρι βράζει ο τόπος αφού το βλέπει όλη την ημέρα ήλιος. Οκ, έχω τέντες αλλά και πάλι η ζέστη ειδικά σε καύσωνες είναι αφόρητη. 

Όπως λένε και άλλοι συμφορουμίτες δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά αν θες να μην είναι εκτεθιμένη η μπουκάλα μπορείς να την βάζεις και αυτήν κάτω από το κάλυμμα της ψησταριάς.

Αυτό κάνω και εγώ και δεν την χτυπάει ούτε ο ήλιος αλλά ούτε και η βροχή για να μην σκουριάζει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενοντας την παραδοση της ψησταριας εντος της ερχομενης εβδομαδας παρηγγειλα αυτο εδω το θερμομετρο

https://www.amazon.co.uk/Inkbird-Bluetooth-Thermometer-Temperature-bluetooth/dp/B06WGMDSBL/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

Δεν ξερω αν τυχον το εχει καποιος παντως δειχνει καλο στην κριτικη και τις περιγραφες, θα επανελθω με review οταν παραλαβω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, spyros_vas είπε

Περιμενοντας την παραδοση της ψησταριας εντος της ερχομενης εβδομαδας παρηγγειλα αυτο εδω το θερμομετρο

https://www.amazon.co.uk/Inkbird-Bluetooth-Thermometer-Temperature-bluetooth/dp/B06WGMDSBL/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

Δεν ξερω αν τυχον το εχει καποιος παντως δειχνει καλο στην κριτικη και τις περιγραφες, θα επανελθω με review οταν παραλαβω.

Έχω εγώ το μοντέλο με τα 4 probes. Μια χαρά είναι με αρκετές ρυθμίσεις και ειδοποιήσεις στο κινητό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, alimentas είπε

Παιδια η landmann ειναι σιγουρα φουλ no name Kινεζια??? Ειχα βγει για περιπατο Χαλανδρι κ βρηκα σ ενα στενο μαγαζι μονο Landmann,δηλαδη αντιπροσωπεια στην Ελλαδα ,που σημαινει ανταλακτικα κτλ..Ειχε απο μπρικετες της εταιρειας μεχρι οτιδηποτε σχετικα με το ψησιμο.Μου εκανε εντυπωση.Γενικα μια φορα που ειχα τσεκαρει ψησταρια landmann στον Κωτσοβολο μου ειχε φανει πολυ vfm.

Η landmann είναι γερμανική εταιρία αλλά δεν ξέρω που φτιάχνει τις ψησταριες....

https://landmann.com/uk/about-landmann/

Επεξ/σία από voliotis_gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα ενδιαφέρομαι για αγορά ψησταριάς και σκέφτομαι την blackbull glass lid 0304blb καμμια γνώμη υπάρχει για αυτή; 

Αν μπορούσα θα πήγαινα για κάτι καλύτερο αλλά δεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Χτες βράδυ έριξε μια καλή μπόρα από ότι είδα το πρωί. Αν κ παρακολουθώ τον καιρό, την πάτησα κ την είχα ξεσκέπαστη με το καπάκι κλειστό εννοείται.

Βγήκα το πρωί με αγωνία τι θα δω στο μπαλκόνι αλλά μου φάνηκε στεγνή, αν κ το μπαλκόνι είχε νερά. Σαν να το απώθησε το πολύ νερό. Campingaz series 3.

Της έκανα ένα άναμμα λίγο να μου φύγει η έννοια κ να τραβήξει. Έχει τύχει σε κανέναν; Θεωρητικά δεν είναι όλα ανοξείδωτα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Skatzivas είπε

Καλημέρα σε όλους. Χτες βράδυ έριξε μια καλή μπόρα από ότι είδα το πρωί. Αν κ παρακολουθώ τον καιρό, την πάτησα κ την είχα ξεσκέπαστη με το καπάκι κλειστό εννοείται.

Βγήκα το πρωί με αγωνία τι θα δω στο μπαλκόνι αλλά μου φάνηκε στεγνή, αν κ το μπαλκόνι είχε νερά. Σαν να το απώθησε το πολύ νερό. Campingaz series 3.

Της έκανα ένα άναμμα λίγο να μου φύγει η έννοια κ να τραβήξει. Έχει τύχει σε κανέναν; Θεωρητικά δεν είναι όλα ανοξείδωτα; 

Θεωρητικα το μονο που εχει προβλημα αν μεινει βρεγμενο ειναι η μαντεμενια σχαρα. Μην ανησυχείς για τα υπόλοιπα. Πιο πολυ σκουριαζουν νομιζω αν εισαι κοντα σε θαλασσα και τα τρωεει η αλμυρα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω τη Webber Genesis II E310 στα 536€ παράδοση Ελλάδα! 

Αν εξαιρέσεις το γεγονός ότι είναι σχετικά μεγάλη για μπαλκόνι ή τιμή απλά δεν υπάρχει. Πέρα από το μέγεθος ψησταριάς το γεγονός ότι οι Genesis κατασκευαζονται (αν δεν κάνω λάθος) Αμερική είναι στα συν της. 

 

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να την προτίμησω έναντι της Spirit. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Efkarmir3 είπε

Βλέπω τη Webber Genesis II E310 στα 536€ παράδοση Ελλάδα! 

Αν εξαιρέσεις το γεγονός ότι είναι σχετικά μεγάλη για μπαλκόνι ή τιμή απλά δεν υπάρχει. Πέρα από το μέγεθος ψησταριάς το γεγονός ότι οι Genesis κατασκευαζονται (αν δεν κάνω λάθος) Αμερική είναι στα συν της. 

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να την προτίμησω έναντι της Spirit. 

Τέλειο!

Μπορείς να δώσεις link γιατί θα μας βγάλει από τη δύσκολη θέση για ένα δώρο γάμου που σκοπεύουμε να κάνουμε σε ένα φιλικό ζευγάρι που θα παντρευτούν Σεπτέμβρη κορωνοιου επιτρέποντος 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Efkarmir3 είπε

Βλέπω τη Webber Genesis II E310 στα 536€ παράδοση Ελλάδα! 

Αν εξαιρέσεις το γεγονός ότι είναι σχετικά μεγάλη για μπαλκόνι ή τιμή απλά δεν υπάρχει. Πέρα από το μέγεθος ψησταριάς το γεγονός ότι οι Genesis κατασκευαζονται (αν δεν κάνω λάθος) Αμερική είναι στα συν της. 

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να την προτίμησω έναντι της Spirit. 

Πλακα κανεις!!! 2 παρε αν εχει τοσο χαχα! Που την βρηκες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...