Προς το περιεχόμενο

Homeland


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο mIkeius όσο και να σπάει αρχ... κάποιες φορές γιατι παει κόντρα σε όλα, τώρα θα μας έλεγε οτι δεν ειναι Δεκέμβρης αλλα Ιούλιος τουλαχιστον σε όλα τα μπραφ δικαιολογεί όσο μπορεί την άποψη του

Ενώ εδω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο mIkeius όσο και να σπάει αρχ... κάποιες φορές γιατι παει κόντρα σε όλα, τώρα θα μας έλεγε οτι δεν ειναι Δεκέμβρης αλλα Ιούλιος τουλαχιστον σε όλα τα μπραφ δικαιολογεί όσο μπορεί την άποψη του

Ενώ εδω...

σκέψου τι επίπεδο μπορεί να έχεις για να βλέπεις mikeius

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκέψου τι επίπεδο μπορεί να έχεις για να βλέπεις mikeius

ποτε δεν καταλαβα την θελουν να πουν αυτοι που μιλανε για "επιπεδο",αλλα αν υποθεσω οτι υπαρχει κατι τετοιο τοτε σιγουρα εξαρταται περισσοτερο απο αυτα που λες και καθολου απο αυτα που βλεπεις.

Αρα δεν σε συμφερει να μιλας για επιπεδο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εχω ξεκινησει και εγω ειμαι στο 6ο επεισοδιο.Προκειται για σοβαρη σειρα με δοσεις ρεαλισμου μετα την μπουρδα για  παιδακια που ηταν το  fringe(οσο αντεξα και ειδα) ,αυτη μου φαινεται παραδεισος .

Ελπιζω να συνεχιζει και στους αλλους κυκλους σε αυτο το μοτιβο  και να κραταει το ενδιαφερον αμειωτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εχω ξεκινησει και εγω ειμαι στο 6ο επεισοδιο.Προκειται για σοβαρη σειρα με δοσεις ρεαλισμου μετα την μπουρδα για  παιδακια που ηταν το  fringe(οσο αντεξα και ειδα) ,αυτη μου φαινεται παραδεισος .

Ελπιζω να συνεχιζει και στους αλλους κυκλους σε αυτο το μοτιβο  και να κραταει το ενδιαφερον αμειωτο.

Ρε συ, βάλτο στην υπογραφή να μη γράφεις συνεχώς τα ίδια. "Το μνημόνιο είναι ευτυχία και σκατά στο Fringe"! :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ, βάλτο στην υπογραφή να μη γράφεις συνεχώς τα ίδια. "Το μνημόνιο είναι ευτυχία και σκατά στο Fringe"! :-D

Βαλε και εσυ το οχι σε ολα ,γιατι? Γιατι ετσι :)

 

 

 

 

 

Y.Γ A! και σκατα στο Fringe.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τι λετε εδω, οτι το μνημονιο δεν ειναι ευτυχια; Ευλογια για τον τοπο;
Το Homeland πρεπει να το ξαναπιασω απο την αρχη, καπου μου την εσπασε η ψυχωτικη πρακτορας αλλα ειναι ισως η καλυτερη σειρα που εχω δει ποτε μου.
Ολα εξαρτωνται απο το τελος που θα δωσουν, ποσο θα το τραβηξουν, γιατι και το Lost καλο ηταν αλλα το ξεσκισαν απο καποιο σημειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωσα  και την 3η σεζον  που για μενα ειναι η καλυτερη μεχρι τωρα .Ξερει κανεις να ενημερωσει ποτε θα βγει ο 4ος κυκλος ?

 

 

 

 

 

 

Σκατα στο Fringe  .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωσα  και την 3η σεζον  που για μενα ειναι η καλυτερη μεχρι τωρα .Ξερει κανεις να ενημερωσει ποτε θα βγει ο 4ος κυκλος ?

Σεπτέμβρη μάλλον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 O  3oς  κυκλος σαφως  κατώτερος  των  2  πρωτων.

 Ο  4ος  δεν  εχει  πια  κανενα  νοημα  , αλλα  ας  οψεται  η τηλεθεαση 

 

Δεν θα το λεγα - τα πρώτα 2-3 επεισόδια δεν βλεπόταν

με το focus στην οικογένεια του Brody κτλ. Ευτυχώς έγινε καλύτερη η σεζόν προς την μέση αλλα είναι λιγότερο ολοκληρωμένη σεζόν σε σχέση με τις πρώτες 2

 

 

Επίσης δεν θα το λεγα - δεν καταλαβαίνω τι πειράζει σε όλους

το reboot

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Moλις την τελειωσα και εγω... Θεωρω την 2 λιγο καλυτερη απο 3 και την 1 σεζον τελευταια....
Μου αρεσε οπως εξελιχθηκε η 3 σεζον, παμε τωρα για την 4 και ανυπομονω για το τι θα δουμε!

 

 

Εχω μια ελπιδα οτι ο Μπροντι θα ζει με καποιο τροπο...

Επισης μην κραζετε την 4η σεζον πριν δειτε το στορυ της!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...