Προς το περιεχόμενο

Homeland


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άνοιξα το topic μετά απο πολύ καιρό γιατί έχω να δω το Homeland απο το 4ο επεισόδιο αυτή της season και το άνοιξα σήμερα έτσι απο περιέργεια. Η δικαιολογία αφού το κάνουν και οι άλλοι, τι σε πειράζει που το έκανα και εγώ είναι δικαιολογία επιπέδου δημοτικού. Αν δεν καταλαβαίνεις ότι έκανες λάθος, πάω πάσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά όταν θέλω να συζητήσω μεμονωμένα και πιο παλιά επεισόδια σε σειρές, πάω σε forum που έχουν πιο εξειδικευμένο χαρακτήρα και άρα δομή , πχ http://www.gtvs.gr/forums/326-Homeland-Episode-Reviews

 

Επίσης μέχρι να "διαταχθώ" από το forum για την εκάστοτε πολιτική πχ από τον τίτλο (βλ walking dead) ή στο 1ο ποστ ή κάπως αλλιώς , δεν βλέπω λόγο να ακολουθήσω κάποια πολιτική ως προς τα spoiler.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ο Thomas έχει απόλυτο δίκιο, κι είμαστε όλοι φάουλ, κι εγώ πιο πάνω απάντησα σε σποιλερ χωρίς ταγκς με παράθεση κιολας και δεν το πήρα χαμπάρι καν. Κάντε μια επεξεργασία και τέλος, εδώ και χρόνια έτσι λειτουργεί η ενότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τα spoiler tags , καλα ολα

Με ποια λογικη ομως καποιος που δεν εχει δει το τελευταιο επεισοδιο μπαινει στην τελευταια σελιδα ενος νηματος κ μετα παραπονιεται για spoilers?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε ξαδερφε τροχονομος ειμαι

Ειναισ σαν να διαβαζεις την πλοκη της ταινιας στο imdb κ μετα να μπαινεις στο insomnia κ να λες δεν μου αρεσε η πλοκη 

 

Ειναι εξαρετικο απλο οταν δεν θες να σποιλεριαστεις , απλα δεν μπαινεις να διαβαζεις σχολια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τα spoiler tags , καλα ολα

Με ποια λογικη ομως καποιος που δεν εχει δει το τελευταιο επεισοδιο μπαινει στην τελευταια σελιδα ενος νηματος κ μετα παραπονιεται για spoilers?

 

Με τη λογική ότι έχω δει τις προηγούμενες season και όταν κάποιος γράφει κάτι χωρίς spoiler εννοείτε ότι γράφει για πράγματα που έγιναν σε προηγούμενες season. Άμα κάποιος είχε απορία για κάτι που έγινε πιο πριν δεν υπάρχει λόγος να βάλει spoiler tag. Και άλλος ένας λόγο είναι αυτός που λέει o frenzy.

 

Εγώ πάντως την υποχρέωση μου την έκανα και πάτησα report στο σχόλιο του rwmi γιατί έβρισε. Το τι θα κάνει ο moderator είναι δική του υπόθεση, απο εδω και πέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apparently , δεν εννοειται για πολλους

 

Assume λοιπον οτι ενας random παπαρας θα γραψει χωρις spoilers κ θα σου χαλασει αυτο που περιμενεις να δεις . Αν δεν το κανεις απο "κοντρα" , καντο για να μην παει χαμενη η ωρα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε ξαδερφε τροχονομος ειμαι

Ειναισ σαν να διαβαζεις την πλοκη της ταινιας στο imdb κ μετα να μπαινεις στο insomnia κ να λες δεν μου αρεσε η πλοκη 

 

Ειναι εξαρετικο απλο οταν δεν θες να σποιλεριαστεις , απλα δεν μπαινεις να διαβαζεις σχολια

Όχι ρε κουμπάρε, αν θέλω να ποστάρω για το προηγούμενο επεισόδιο στην τελευταία σελίδα θα ποστάρω πάλι, δεν έχει επιλογή το καβουρδιστήρι να ποστάρω σε όποια σελίδα θες εσύ. Τεσπα θα μπει κάποια στιγμή ο οριτζιναλ τροχονόμος ο Σελλερζ και θα τουμπεκιάσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσταρε οπου θες , για οποιο επεισοδιο θες . Δεν με απασχολει ιδιαιτερα

Η ωρα που θα χασεις ειναι κριμα επειδη καποιος σου σποιλαρε το επεισοδιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν διάβαζες την ενότητα εποχές Lost που κρατούσαν οι συζητήσεις για ένα επεισόδιο μερικές εβδομάδες ή μήνες κι έμπαιναν να ποστάρουν μερικοί μόλις παιζόταν στις ΗΠΑ το επεισόδιο. Έμπαιναν προειδοποιήσεις με μεγάλα κόκκινα γράμματα κι αν θυμάμαι καλά είχαν φύγει και με μπαν μερικοί για τα σποηλερς.

 

Δεν έχεις δίκιο, κι η ενότητα λειτουργεί πολύ καλά έτσι. Δεν χρειάζεται να πω άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...