Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκε το LG Optimus LTE με οθόνη 4.5" ιντσών


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μη χαίρεστε παλικάρια. Να τη χ@$ω την LG.

 

Έχω το LG Optimus 2X και έχω φτύσει αίμα. Αν δεν ήταν κάτι φιλότιμα ατομάκια να φτιάχνουν custom ROMs ούτε ένα SMS δεν θα είχα πάρει (τα έτρωγε το τηλέφωνο γιατί crashαρε το SMS application). Πάλι καλά που δεν έκανε reboot όποτε γούσταρε το δικό μου σαν κάτι άλλους.

 

Έχει ανακοινώσει ότι θα βγάλει ROM για διορθώσεις από Μάϊο του 2011 και ακόμα ψάχνουμε να το βρούμε!!!!

 

Πάρτε το νέο της θηρίο και θα χαρείτε reflash που θα πάει σύννεφο!!!!!!!!!

 

Όξω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κινητάρα είναι αυτή?Πιστεύω οτι και η τιμη του θα είναι πολύ πιο κάτω απ το νέο iphone...Συν οτι θα του ρίχνει στ αυτιά!Μπράβο LG!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κινητάρα είναι αυτή?Πιστεύω οτι και η τιμη του θα είναι πολύ πιο κάτω απ το νέο iphone...Συν οτι θα του ρίχνει στ αυτιά!Μπράβο LG!

Πραγματικα ελπιζω να μιλας με δοση ειρωνειας. Θα του ριχνει στα αυτια με το υπεροχο πλαστικο υλικο κατασκευης που δανειστηκε η Lg, απο την κοκα κολα??? Πραγματικα δεν καταλαβαινω καποιους που εχετε φαγωθει με την τεραστια οθονη. Δηλαδη η παντοφλοποιηση των κινητων απο ολες τις εταιρειες, πλην της Apple, εχει καταντησει αηδια. Δηλαδη θεωρειτε τοσο ωραιο να κουβαλας μια τετοια γκουμουτσα μεσα στο παντελονι και να μην μπορεις να χειριστεις το κινητο ανετα με το ενα χερι??? Γιατι μη μου πειτε οτι μπορειτε να κουμανταρετε ανετα 4,5'' οθονη με το ενα χερι γιατι θα πιστεψω οτι ειστε ο Φασουλας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα ελπιζω να μιλας με δοση ειρωνειας. Θα του ριχνει στα αυτια με το υπεροχο πλαστικο υλικο κατασκευης που δανειστηκε η Lg, απο την κοκα κολα??? Πραγματικα δεν καταλαβαινω καποιους που εχετε φαγωθει με την τεραστια οθονη. Δηλαδη η παντοφλοποιηση των κινητων απο ολες τις εταιρειες, πλην της Apple, εχει καταντησει αηδια. Δηλαδη θεωρειτε τοσο ωραιο να κουβαλας μια τετοια γκουμουτσα μεσα στο παντελονι και να μην μπορεις να χειριστεις το κινητο ανετα με το ενα χερι??? Γιατι μη μου πειτε οτι μπορειτε να κουμανταρετε ανετα 4,5'' οθονη με το ενα χερι γιατι θα πιστεψω οτι ειστε ο Φασουλας....

 

Συγνωμη φιλε αλλα πολυ πριν βγει το μηλο τα κινητα πλαστικο δν ειχαν?Τωρα ξαφνικα σε πειραξε....?μην ψαχνεις να βρεις δικαιολογιες απλα για να δειξεις ποσο Applefunboy εισαι.....αν δν σου αρεσε απλα μην το κατακρινεις...εμεις δν κοιταμε το πλαστικο αλλα την λειτουργικοτητα που τα μηλα δν εχουν ακομα τα βασικα που εχουν τα κινητα...επισης αυτο που λες ειναι οπως η διαφημιση της SEAT που δν το παιρνει ο αλλος επειδη κανουν θορυβο οι υαλοκαθαριστηρες,χαλαρωστε λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα ελπιζω να μιλας με δοση ειρωνειας. Θα του ριχνει στα αυτια με το υπεροχο πλαστικο υλικο κατασκευης που δανειστηκε η Lg, απο την κοκα κολα??? Πραγματικα δεν καταλαβαινω καποιους που εχετε φαγωθει με την τεραστια οθονη. Δηλαδη η παντοφλοποιηση των κινητων απο ολες τις εταιρειες, πλην της Apple, εχει καταντησει αηδια. Δηλαδη θεωρειτε τοσο ωραιο να κουβαλας μια τετοια γκουμουτσα μεσα στο παντελονι και να μην μπορεις να χειριστεις το κινητο ανετα με το ενα χερι??? Γιατι μη μου πειτε οτι μπορειτε να κουμανταρετε ανετα 4,5'' οθονη με το ενα χερι γιατι θα πιστεψω οτι ειστε ο Φασουλας....

Ειναι απο πλαστικο αλλα εχει λογικη τιμη, εσυ θα προτιμουσες πχ η τηλεοραση σου ή το ΧΒΟΧ σου ή οτι αλλη συσκευη εχεις να ηταν απο καλο υλικο και ας ηταν πανακριβα τοτε γιατι δεν ειναι πρωτες σε πωλησεις οι τηλεορασεις Bang & Olufsen ???

 

Οσο για την οθονη αυτα ειναι γουστα οπως αλλη θελουν λαπτοπ με 15αρα οθονη και αλλη με 17αρα, αν θες μικρο κινητο παρε τοτε το Xperia Mini.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε λίγο καιρό θα κουμπώνεις το κινητό σου σε ένα dock station που θα βγάζει έξοδο σε μονιτορ και πληκτρολόγιο και θα κάνεις έτσι την δουλειά σου.. έχουν ακόμα να δουν τα μάτια μας..

 

Το κάνω ήδη.

Έχω SGS2 με Gingerbread 2.3.5 του χω αγοράσει bluetooth compact πληκτρολόγιο - ποντίκι όπως επίσης και HDMI καλώδιο.

Του έχω κάνει εγκατάσταση BACKTRACK 5 ARM κάθομαι αναπαυτικά στον καναπέ "παίζοντας" με το backtrack ή και φορτώνοντας και scummvm games όπως π.χ. Monkey Island

Πολύ ευχάριστα περνάει η ώρα!

 

:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κινητά βγάζουν ρε παιδιά? σε λίγο θα πετάξω το pc μου με τον i7 και θα το αντικαταστήσω με ένα από αυτά :P

 

μπα δεν τους συμφερει οικονομικα, πως θα πουλανε 2 συσκευες? απλα θα καταλαβουν (αν δεν το εχουν κανει ηδη) οτι πρεπει να βαλουν ορια στα μεγεθη οθονων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά χαρακτηριστικά, δεν λεω...αλλα αν κρίνω την υποστήριξη της Lg σε θέματα firmware- updates κλπ ...μια ακόμη πατάτα θα είναι. Έτσι την πάτησα και με το Arena: ένα υπέροχο σε χαρακτηριστικά κινητο που ποτε δεν είχε την σωστή υποστήριξη, αλλά ούτε ενδιαφέρθηκαν σοβαρά για αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε εντάξει.. εγώ μιλούσα για πλήρη desktop replacement. Οχι για 1-2 πραγματάκια. δλδ του κουμπώνει το πληκτρολόγιο, κουμπώνει κ την οθόνη στην mini-hdmi θυρα και με το κατάλληλο λειτουργικό σύστημα κ υποστήριξη (βλέπε το πανέμορφο eee-pad transformer!!!!) έχεις ένα τέλειο desktop, laptop, όπως θες πες το! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...