Προς το περιεχόμενο

Grimm (2011)


eu@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 212
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

συμπαθεστατη σειρα αλλα ο τελευταιος κυκλος απαραδεκτος. δυο τελευταια επισοδεια καπως καλυτερα, να τα λεμε κι αυτα.

 

Το ίδιο πιστεύω και εγώ η 4 σεζον  ήταν λίγο τσίρκο ( ότι να ναι) μακάρι στην 5η να δώσουν ένα τέλος ( αξιοπρεπή )  μήπως και την σώσουν όσο προλαβαίνουν ακόμα.

 

edit : Λέω για την 4η γιατί την είχα αφήσει ( ξέμεινα και την συνεχίζω τώρα ) κρίμα γιατί 1η και 2η σεζόν είναι σταθερή αξία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο πιστεύω και εγώ η 4 σεζον  ήταν λίγο τσίρκο ( ότι να ναι) μακάρι στην 5η να δώσουν ένα τέλος ( αξιοπρεπή )  μήπως και την σώσουν όσο προλαβαίνουν ακόμα.

 

edit : Λέω για την 4η γιατί την είχα αφήσει ( ξέμεινα και την συνεχίζω τώρα ) κρίμα γιατί 1η και 2η σεζόν είναι σταθερή αξία. 

ζηλεψαν τους χαμους που εκανε το βαμπαηρ νταηαριζ στον τελευταιο κυκλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζηλεψαν τους χαμους που εκανε το βαμπαηρ νταηαριζ στον τελευταιο κυκλο

 

 

Όσοι δεν έχετε δει την 5 σεζόν μην το ανοίξετε το spoiler !!!

 

Ειλικρινά η 5 σεζόν δείχνει να είναι ακόμα χειρότερη από την 4! από 2 επεισόδια που είδα.

 

Μόνο σε εμένα έκανε εντύπωση ότι η Ζουλιέτ στην κηδεία της δεν είχε ούτε έναν δικό της άνθρωπο? μόνο οι γνωστοί από την σειρά ήταν όπως πάντα.

Για εμένα καταλυτικό ρόλο έπαιξε εκεί που εμφανίστηκε ξαφνικά η μάνα του, από εκεί και πέρα έχει γίνει άλλη σειρά (σαπουνόπερα) αλλά το κακό δεν είναι ότι έκανε μπάκα αλλά ότι δεν λένε να την τελειώσουν με αξιοπρέπεια όσο ακόμα μπορούν και κάπως έτσι πάει από το κακό στο χειρότερο νομίζοντας ότι βγάζουν άσσους από το καπέλο.

 

Προσωπικά αρχίζει και με κουράζει πολύ ακόμα και τα επεισόδια σε μερικά σημεία τα τρέχω. Δεν ξέρω πόσο ακόμα αλλά η 5 είναι stop σε εμένα όποια εξέλιξη και αν έχει.

Κρίμα γιατί μάλλον δεν την προτείνω πλέον υπάρχουν καλύτερες σειρές με αρχή μέση και τέλος!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Σημερα ηταν πολυ ενδιαφερον το επεισοδιο και νομιζω αρχιζει να ανεβαινει παλι ποιοτικα η σειρα οπως παλιοτερα. :)

Απο ότι είδα στο trailer ξεκινάει να γίνεται παιχνίδι με τα κλειδιά! άντε να δούμε επιτέλους!!

 

 

Πάντος ο Nick με την Adalind είναι πολύ καλύτερο ζευγάρι απο ότι ήταν με την juliette

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1) Επιτέλους κλειδιά! :-D  

2) Ο λαός θέλει περισσότερο Άνταλιντ.

3) Εύα μάς είσαι αδιάφορη. Και που υπάρχεις πολύ σου είναι :devil: 

 

 

Παρόλα αυτά της πάει το ψυχρό στύλ, έτσι ανέραστη που ήτανε, βρήκε το στοιχείο της!! χαχαχα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

 

5 seasons for a stick...

 

 

 

και καλά το καρφί από το σταυρό του Χριστού. Τα εχουν κανει αχταρμα σε αυτη τη σεζον, μεχρι και τις πορειες στην Αθηνα δειξανε. Να τελειώνει να μπει στο χρονοντούλαπο για τα καλά

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

και καλά το καρφί από το σταυρό του Χριστού. Τα εχουν κανει αχταρμα σε αυτη τη σεζον, μεχρι και τις πορειες στην Αθηνα δειξανε. Να τελειώνει να μπει στο χρονοντούλαπο για τα καλά

 

 

ξύλινο καρφί? Άσε το μέγεθος, για γίγαντα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σημασια εχει τι ηταν? Σημασια εχει τι κανει και πως θα αξιοποιηθει σεναριακα. Απο το Supernatural που εχει καταντησει χυλοπιτα,πολυ καλυτερους ηθοποιους εχει και για μενα βλεπεται ακομη ευχαριστα. Υβριδικη και πολυποικιλη σειρα,με στοιχεια τρομου,thriller,πολιτικης ιντριγκας,συναισθηματικη,κ.τ.λ. Εχει καλη ποιοτητα και βλεπεται πολυ ευχαριστα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ξύλινο καρφί? Άσε το μέγεθος, για γίγαντα...

 

 

 

Όντως...Βέβαια σταυροφορίες, κατακόμβες, σταυροί, η φράση του Wu για stickmata, προς το θρησκευτικό το πάνε. Στο τέλος θα αποκαλυφθεί ότι ο Χριστός και οι 12 απόστολοι ήταν οι πρώτοι Grimms

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...