Προς το περιεχόμενο

Ζούμε το τέλος του ευρω;


μαφαλντα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι ρε, ο επαγγελματικος στρατος ή ο μισθοφορικος που θα μας φερουνε νομιζεις δεν θα παιρνει λεφτα...Τσαμπα θα ναι...

 

Σε βολευει να πηγαινεις απο το αλφα το ωμεγα ? Τι αλματα θα κανετε ακομα για το πολυαγαπημενο σας δημοσιο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οποτε ας παραμεινει η θητεια ως εχει, μη σου πω να αυξηθει ωστε να απολυθουν ΕΠΟΠ και να εχεις σαφως μικροτερο κοστος για το δημοσιο.

 

Δωσε αριστερη κωλοτουμπα στο λαο λεμε, βραχυκυκλωνουν οι εγκεφαλοι σας απο τις ιδεοληψιες που συγκρουονται μεταξυ τους κατα περιπτωση :devil:

 

Αμα λεω εγω οτι απαλασσεσαι λογω..."επιχειρηματολογιας"...

Δεν ειμαι εγω αυτος που διατυμπανιζει οτι κινδυνευουμε απο την Τουρκια. Οι μνημονιακοι ειναι. Συνεπως οσο κανω εγω κωλοτουμπα που σε ενα απο τα εκατονταδες θεματα που παει να επιβαλλει η Τροικα συμφωνω (με τον αστερισκο που ειπα προηγουμενως) τοσο κανετε και εσεις κωλοτουμπα που συμφωνειτε με αυτο το μετρο. Βεβαια απο την πλευρα ενος ειλικρινους πατριωτη και οχι ενος νεοφιλελευθερου που το παιζει πατριωτης αυτο απο μονο του ειναι θεμα υψιστης ασφαλειας και ικανο να τον φερει σε συγκρουση με την τροικα. Αρα ή πιστευεις οτι κινδυνευουμε απο την Τουρκια οποτε κανεις κωλοτουμπα που χαιρεσαι, ή πιστευεις οτι δεν κινδυνευουμε και ακυρωνεις ενα απο τα πιο (ανεδαφικα) πιασαρικα επιχειρηματα των μνημονιακων. Το φοβητρο της Τουρκιας. Διαλεγεις και παιρνεις.

 

Σε βολευει να πηγαινεις απο το αλφα το ωμεγα ? Τι αλματα θα κανετε ακομα για το πολυαγαπημενο σας δημοσιο.

Λες κατι που δεν στεκει. Μου λες "δεν υπαρχουν λεφτα" και σου απανταω οτι ουτε με την εναλλακτικη του επαγγελματικου στρατου θα τα γλυτωσεις. Εσυ εκει βλεπεις κωλοτουμπα. Εγω βλεπω τρικυμια εν κρανιω.

 

Εχετε φαει τα λυσσακά σας! Σαν λιγουρια που την πεφτετε σε ενα μοντελο ειστε...(μοντελο της λογικης εν προκειμενω :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι εγω αυτος που διατυμπανιζει οτι κινδυνευουμε απο την Τουρκια. Οι μνημονιακοι ειναι.

1. Απο που προκυπτει πως οσοι λενε οτι "απτη στιγμη που μπηκαμε στο χωρο του μνημονιου ΠΡΕΠΕΙ να το εφαρμοσουμε για διαφορους λογους", ειναι μνημονιακοι, γουσταρουν τροικες κλπ μπουρδες που διαβαζω εδω και σελιδες?

2. Απο που προκυπτει πως οσοι λενε το παραπανω ειναι πατριωτες/στρατογκαυλοι/βλεπουν πολεμους με Τουρκια κλπ. Πως ακριβως προκυπτει αυτη η συνδεση (συγχυση θα ελεγα εγω για να ειμαστε και πιο ακριβεις..) στο...μυαλο σου? Εξηγησε το μας λιγο

3. Και αφου μας εξηγησεις τα παραπανω δειξε μας και την κωλοτουμπα του νοητου αυτου προσωπου που ειναι και μνημονιακος και στρατογκαυλος και τρεμει τους εισβολεις κλπ κλπ.

4. Kαι αφου φτασεις επαρκως στο να βγαλεις ακρη απο τα παραπανω, πες μας και ποιοι ειναι αυτοι εδω στο φορουμ στους οποιους αναφερεσαι οτι συγκεντρωνουν ολα τα παραπανω χαρακτηριστικα...

 

ΥΓ. Προσεξε, πριν -μετα χαρας- απαντησεις στο 4ο ερωτημα, δωσε απαντησεις στα προηγουμενα...

 

Συνεπως οσο κανω εγω κωλοτουμπα που σε ενα απο τα εκατονταδες θεματα που παει να επιβαλλει η Τροικα συμφωνω

Ετσι θελω να τ'ακουω αυτο :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Λες κατι που δεν στεκει. Μου λες "δεν υπαρχουν λεφτα" και σου απανταω οτι ουτε με την εναλλακτικη του επαγγελματικου στρατου θα τα γλυτωσεις. Εσυ εκει βλεπεις κωλοτουμπα. Εγω βλεπω τρικυμια εν κρανιω.

 

Εχετε φαει τα λυσσακά σας! Σαν λιγουρια που την πεφτετε σε ενα μοντελο ειστε...(μοντελο της λογικης εν προκειμενω :P)

 

Αρα εσυ λες οτι λεφτα υπαρχουν.Διολου τυχαιο που αναπολεις το νεο 80.Δεν ξερω τι προτεινε η τροικα ακριβως , και επισης δεν θεωρω την καθε προταση της σαν ιερο νομο , σε αντιθεση με σενα προφανως.

 

σας βαριεμαι...

 

 

Ξερεις τι απολαυση ειναι να χτυπας το μπριζολακι σου με την μπυριτσα και να διαβαζεις τον Ρικο ? :-D

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Απο που προκυπτει πως οσοι λενε οτι "απτη στιγμη που μπηκαμε στο χωρο του μνημονιου ΠΡΕΠΕΙ να το εφαρμοσουμε για διαφορους λογους", ειναι μνημονιακοι, γουσταρουν τροικες κλπ μπουρδες που διαβαζω εδω και σελιδες?

Λες οποιος συμφωνει με το μνημονιο να μην ειναι μνημονιακος? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

2. Απο που προκυπτει πως οσοι λενε το παραπανω ειναι πατριωτες/στρατογκαυλοι κλπ. Πως ακριβως προκυπτει αυτη η συνδεση (συγχυση θα ελεγα εγω για να ειμαστε και πιο ακριβεις..) στο...μυαλο σου? Εξηγησε το μας λιγο

Αυτο

Αυτο λεω οτι δεν ειναι πατριωτες.

3. Και αφου μας εξηγησεις τα παραπανω δειξε μας και την κωλοτουμπα του νοητου αυτου προσωπου που ειναι και μνημονιακος και στρατογκαυλος κλπ κλπ.

Το ειπα παραπανω.

4. Kαι αφου φτασεις επαρκως στο να βγαλεις ακρη απο τα παραπανω, πες μας και ποιοι ειναι αυτοι εδω στο φορουμ στους οποιους αναφερεσαι οτι συγκεντρωνουν ολα τα παραπανω χαρακτηριστικα...

Ομοιως.

 

Αν νομιζεις οτι θα απανταω σε καθε βλακεια που με ρωτανε εισαι γελασμενος. Χαρη σου κανω σημερα επειδη εχω κεφια.

 

Ετσι θελω να τ'ακουω αυτο :D

Επισης συμφωνω και με την ειρηνη στον κοσμο. Και η Τρωικα το ιδιο θα σου πει επισημα. Αλλη μια κωλοτουμπα ε? Τρικυμια εν κρανιω λεμεεεεε.

 

Αρα εσυ λες οτι λεφτα υπαρχουν.Διολου τυχαιο που αναπολεις το νεο 80.Δεν ξερω τι προτεινε η τροικα ακριβως , και επισης δεν θεωρω την καθε προταση της σαν ιερο νομο , σε αντιθεση με σενα προφανως.

Oχι δεν λεω αυτο. Εγω θα συμφωνουσα ετσι και αλλιως στο να μην πηγαινουμε στρατο. Αλλο αν τωρα αυτο χρησιμοποιειται ως προσχημα για να ιδιωτικοποιηθεί (παλι λεφτα θα χρειαστεις).

 

Ξερεις τι απολαυση ειναι να χτυπας το μπριζολακι σου με την μπυριτσα και να διαβαζεις τον Ρικο ? :-D

Τα συναισθηματα ειναι αμοιβαια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παντως σου εδωσα μια τελευταια ευκαιρια να σοβαρευτεις ή εναλλακτικα να σε παρει στα σοβαρα καποιος που διαθετει IQ > IQ ραδικιου. Απωλεσες την ευκαιρια -δεν περιμενα να κανεις και τιποτα αλλο εξαλλου- , συνεχισε να μας ψυχαγωγεις. Εξαλλου http://psixologia.me...p?id=210&type=1 http://psixologia.me...p?id=729&type=1 αρα σε ευχαριστουμε :P

 

Και φυσικα οταν γραφεις ασυναρτησιες, ακαταλαβιστικα πραγματα, κωλοτουμπες ή απλα οταν ζοριζεσαι να απαντησεις και καταφευγεις σε ευφυολογηματα και κλισε γυμνασιου, δεν χρειαζεται να συνοδευεις τις απαντησεις σου με την φραση "χαρη σου κανω που σου απανταω, ειναι επειδη εχω κεφια σημερα".

Αφενος δεν ειναι ιδιαιτερα δυσκολο να καταλαβει κανεις οτι αντιπροσωπευεις τον κλασσικο τυπο που θα εχει σε ολα μια απαντηση που θα κατατροπωνει τον "αντιπαλο" (??) συν το οτι θα εισαι παντα αυτος που θα εχει τον τελευταιο λογο , αφεταιρου δεν διασκεδαζεις τις εντυπωσεις απο τις σαχλαμαρες που προηγηθηκαν αυτης της φρασης. Ουτως η αλλως δηλαδη δε θα σε παρει κανεις σοβαρα, δε χρειαζεται να του το πεις κι εσυ με την φραση "κανονικα δε θα απανταγα αλλα απανταω ετσι στην πλακα να περναει η ωρα (αρα μη με πολυπαιρνετε και στα σοβαρα)".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξενέρωτε...πλακα εχει...

Περηφανη...

 

Περίεργη αίσθηση του χιουμορ έχεις.Και κάνεις λάθος.

Από την άλλη μπορεί να σου αρέσει να κλειδώνονται θέματα-ούτε αυτό έχει πλάκα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παντως σου εδωσα μια τελευταια ευκαιρια να σοβαρευτεις ή εναλλακτικα να σε παρει στα σοβαρα καποιος που διαθετει IQ > IQ ραδικιου. Απωλεσες την ευκαιρια -δεν περιμενα να κανεις και τιποτα αλλο εξαλλου- , συνεχισε να μας ψυχαγωγεις. Εξαλλου http://psixologia.me...p?id=210&type=1 http://psixologia.me...p?id=729&type=1 αρα σε ευχαριστουμε :P

 

Και φυσικα οταν γραφεις ασυναρτησιες, ακαταλαβιστικα πραγματα, κωλοτουμπες ή απλα οταν ζοριζεσαι να απαντησεις (πανω απο ολα) και καταφευγεις σε ευφυολογηματα και κλισε γυμνασιου (εννοεις κατι σαν το προηγουμενο ποστ σου? - Δε σε πιανω εδω εισαι ακαταλαβιστικος :-D :-D ), δεν χρειαζεται να συνοδευεις τις απαντησεις σου με την φραση "χαρη σου κανω που σου απανταω, ειναι επειδη εχω κεφια σημερα". (Χρειαζεται για να μην νομιζεις οτι αλλη μερα θα σου εδινα σημασια). Αφενος δεν ειναι ιδιαιτερα δυσκολο να καταλαβει κανεις οτι αντιπροσωπευεις τον κλασσικο τυπο που θα εχει σε ολα μια απαντηση που θα κατατροπωνει τον "αντιπαλο" (??) (με μπερδεψες με τον εαυτο μου εδω :-D ) συν το οτι θα εισαι παντα αυτος που θα εχει τον τελευταιο λογο (για ρωτα το πουρναρι να σου πει) , αφεταιρου δεν διασκεδαζεις τις εντυπωσεις απο τις σαχλαμαρες που προηγηθηκαν αυτης της φρασης (εσεις αντιθετως με διασκεδαζετε πολυ :-D :-D ). Ουτως η αλλως δηλαδη δε θα σε παρει κανεις σοβαρα (ειδικα αυτο μη μου το κανετε), δε χρειαζεται να του το πεις κι εσυ με την φραση "κανονικα δε θα απανταγα αλλα απανταω ετσι στην πλακα να περναει η ωρα (αρα μη με πολυπαιρνετε και στα σοβαρα)". (Σε μπερδεψα με το πουρναρι που θελει μασημενη τροφη και ετσι σου λεω και τα αυτονοητα)

 

Ρε αυτός έχει πιο πλάκα από τον κλεκορ :-D

Το ξερω, ειμαι γαματος!

 

Περίεργη αίσθηση του χιουμορ έχεις.Και κάνεις λάθος.

Από την άλλη μπορεί να σου αρέσει να κλειδώνονται θέματα-ούτε αυτό έχει πλάκα.

Θα πρεπε. Τα θεματα κλειδωνονται επειδη καποιοι ειρωνευονται αντι να επιχειρηματολογουν. Καλη ωρα το σημερινο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργη αίσθηση του χιουμορ έχεις.Και κάνεις λάθος.

Από την άλλη μπορεί να σου αρέσει να κλειδώνονται θέματα-ούτε αυτό έχει πλάκα.

Να ηταν μονο η αισθηση του χιουμορ του "περιεργη"... :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα οι ψηφοφόροι αυτής της κυβέρνησης και του αγαπημένους τους μνημονίου, προπαθουν να μας πείσουν για το καλό που κάνει το μνημόνιο??

Ακόμα προσπαθουν να μας πείσουν ότι "φταίει ο λαός" (αλλά όχι οι ίδιοι), για ότι έγινε?

 

Περίεργη αίσθηση του χιουμορ έχεις.Και κάνεις λάθος.

Από την άλλη μπορεί να σου αρέσει να κλειδώνονται θέματα-ούτε αυτό έχει πλάκα.

Εχεις χάσει επεισόδια :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...