Προς το περιεχόμενο

Ποιά κάρτα γραφικών είναι καλύτερη;


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερες! Επειδη  βλεπω αρχισε ν ακουγεται η 760 απο το site της evga.. Και εγω ειμαι ηδη σε αναμονη να μου ρθει πακετο απο vision-studιο. .. Πειτε μου οτι δεν εκανα *μακακια* που πηρα την Asus 7950 dc2t v2.. :/

Χρηση gaming/oc θα γινει

Επεξ/σία από Skr1ll3x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο την πηρες?? Δεν θα το ελεγα οτι εκανες μλκια,απο ειδα σε reviews,πανω κατω max 4fps να προηγειται η 760,αλλα με oc νομιζω πιο ψηλα θα πηγαινες με την 7950.. Ασε που η υλοποιηση που πηρες ειναι πιο κρυα και πιο αθορυβη απο της ΕΒΓΑ.. Στην θεση σου παντως προσωπικα εγω δεν θα την επεστρεφα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

330.. Δεν το κοβω να την ακυρωνω γιατι ψιλοπροτιμω το cooler της Asus παρα το reference style..

Η μια απο Ελλαδισταν η αλλη απ εξω.. Ξερω η διαφορα ειναι μεγαλη ~100.. :/

 

Ελπιζω να μην θεωρειται πατατα η αγορα και επιλογη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερες! Επειδη  βλεπω αρχισε ν ακουγεται η 760 απο το site της evga.. Και εγω ειμαι ηδη σε αναμονη να μου ρθει πακετο απο vision-stud. .. Πειτε μου οτι δεν εκανα *μακακια* που πηρα την Asus 7950 dc2t v2.. :/

Χρηση gaming/oc θα γινει

 

Δεν έκανες μα...κια..Οι κάρτες είναι όπως στα λέει ο Prospector.Εγώ που πήρα την 760 SC από EVGA τώρα, μάλλον θα βάλω και μία ψύκτρα επάνω αν χρειαστεί. Απλά τα λεφτά ήταν εδώ και η γυναίκα τα βολιδοσκοπούσε για άλλα πράγματα οπότε έκανα κίνηση νίντζα :ph34r:  It was now or never!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να βαλεις extra ψυχτρα? Οι reference δεν εχουν καλη ψυξη για oc? Καλα εκανες.. και γω απο το Γεναρη προσπαθω να φτιαξω το μηχανημα που παρειγγηλα, και θα το χω στα χερια μου Ιουλη, γιατι ολο λογαριασμοι ξεπεταγοντουσαν..

 

 

Να υποθεσω οτι ανεβαινει πιο ψηλα η Asus απο την evga? Αν και base clock η evga εχει στα 1000+ κ νομιζα οτι αυτη ανεβαινει παραπανω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να βαλεις extra ψυχτρα? Οι reference δεν εχουν καλη ψυξη για oc? 

 

Έχω ένα κόλλημα, ένα βίτσιο ρε παιδί μου. Θέλω όταν ανοίγω το PC και λειτουργεί να μην ακούω τίποτα. Επειδή με την κάρτα που έχω τώρα δεν είχα ποτέ πρόβλημα με θόρυβο, αν η reference ψύκτρα με ενοχλήσει πάει καρφί για αλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα κόλλημα, ένα βίτσιο ρε παιδί μου. Θέλω όταν ανοίγω το PC και λειτουργεί να μην ακούω τίποτα. Επειδή με την κάρτα που έχω τώρα δεν είχα ποτέ πρόβλημα με θόρυβο, αν η reference ψύκτρα με ενοχλήσει πάει καρφί για αλλαγή.

Δεν θα σ'ενοχλησει.. οι ψύκτρες της evga δεν είναι ακριβώς reference..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...