Προς το περιεχόμενο

Ουσιώδεις οι μειώσεις τιμών για τα tablets το 2012


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντάξει οι κύριοι του πλαισίου δεν ζουν στην Ελλάδα ούτε πατάνε στη γή. 450 ευρώ για turbo x tablet ;

Με 450 ευρώ παίρνω ipad 2 ( digigood ebay)

Στα 250 μια χαρά θα ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παγκοσμια κριση σου λεει υστερα και οι μαρκετιστες επιμενουν να πλασαρουν αχρηστα προιοντα στην συντριπτικη πλειοψηφια των brainwashed καταναλωτων

 

δεν πειραζει παιδια,ολοι μαζι στον καιαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παγκοσμια κριση σου λεει υστερα και οι μαρκετιστες επιμενουν να πλασαρουν αχρηστα προιοντα στην συντριπτικη πλειοψηφια των brainwashed καταναλωτων

 

δεν πειραζει παιδια,ολοι μαζι στον καιαδα

 

 

Εχεις χρησιμοποιήσει ποτέ σου tablet;

Πάω στοίχημα πως αν μιλούσαμε και το ημερολόγιο έγραφε 2000 τα ίδια θα έλεγες για τα λαπτοπ.

Τα tablet ήρθαν για να μείνουν δεν είναι παροδικό φαινόμενο όπως τα netbook.

Ο τρόπος που χρησιμοποιούμε τις συσκευές μας αλλάζει.

Η λογική πορεία των πραγμάτων είναι να στραφούν όλοι οι κατασκευαστές σε arm λύσεις και to x86 σιγά σιγά να αποσυρθεί από το προσκήνιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις χρησιμοποιήσει ποτέ σου tablet;

Πάω στοίχημα πως αν μιλούσαμε και το ημερολόγιο έγραφε 2000 τα ίδια θα έλεγες για τα λαπτοπ.

Τα tablet ήρθαν για να μείνουν δεν είναι παροδικό φαινόμενο όπως τα netbook.

Ο τρόπος που χρησιμοποιούμε τις συσκευές μας αλλάζει.

Η λογική πορεία των πραγμάτων είναι να στραφούν όλοι οι κατασκευαστές σε arm λύσεις και to x86 σιγά σιγά να αποσυρθεί από το προσκήνιο.

Και τα desktop σε 2 χρονακια θα έχουν ARM επεξεργαστές έτσι?

Εδώ βγαίνουν tablet με sb και όσο νουπο κ με ivy σε win8.

Εγώ θα τιμούσαν ένα tegra σε smartphone, άλλα για tablet περιμένω τους ivy για να τσιμπίσω ένα.! Να κατεβαζω ότι πρόγραμμα θέλω, τις ταινίες μου, σειρές και τα παιχνίδια μου(όλους τους pc τίτλους) και όλα αυτα χωρίς να ψαχνομαι στα app stores!

 

Α ξέχασα ότι θα μπορώ να εχω κ όλα τα περιφερειακά μου, απευθείας με usb& συμβατους drivers!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πέσουν οι τιμές θέλουν δεν θέλουν γιατί πολύ απλά ο κόσμος δεν έχει χρήμα!

αν δεν υπάρχει χρήμα δεν αγοράζεις καν...Έλληνα :D

 

Εχεις χρησιμοποιήσει ποτέ σου tablet;

Πάω στοίχημα πως αν μιλούσαμε και το ημερολόγιο έγραφε 2000 τα ίδια θα έλεγες για τα λαπτοπ.

Τα tablet ήρθαν για να μείνουν δεν είναι παροδικό φαινόμενο όπως τα netbook.

Ο τρόπος που χρησιμοποιούμε τις συσκευές μας αλλάζει.

Η λογική πορεία των πραγμάτων είναι να στραφούν όλοι οι κατασκευαστές σε arm λύσεις και to x86 σιγά σιγά να αποσυρθεί από το προσκήνιο.

πρέπει να χρησιμοποιήσει κάποιος tablet για να το κρίνει? αν νομίζεις ποτέ οτι θα αντικατασταθεί το desktop είσαι γελασμένος....ο φίλος εννοεί, οτι...έχεις ήδη desktop/laptop, ίσως kai netbook και πάς να πάρεις και tablet, ενώ το κινητό σου είναι ένα tablet μικρότερης διαγωνίου κι αυτό...το ταμπλετ θα το αγοράσει ένας gadgetakias, που δε τον ενδιαφέρει να βγάλει την ουσία απο μια συσκευή, αλλά να τη μοστράρει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενώ το κινητό σου είναι ένα tablet μικρότερης διαγωνίου κι αυτό...

το ταμπλετ θα το αγοράσει ένας gadgetakias, που δε τον ενδιαφέρει να βγάλει την ουσία απο μια συσκευή, αλλά να τη μοστράρει..

μπα.. και εσυ που το ξερεις ποιος θα αγορασει ή ποιος οχι ενα tablet? ασχολεισε με την χαρτομαντια , ταρω, λες και τον καφε?

 

Παρε εσυ να διαβασεις περιοδικα ή βιβλια στο κινητο σου αφου σε εχει βολεψει τοσο πολυ,

και ασε τους αλλους να αγοραζουν tablets.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν υπάρχει χρήμα δεν αγοράζεις καν...Έλληνα :D

 

 

πρέπει να χρησιμοποιήσει κάποιος tablet για να το κρίνει? αν νομίζεις ποτέ οτι θα αντικατασταθεί το desktop είσαι γελασμένος....ο φίλος εννοεί, οτι...έχεις ήδη desktop/laptop, ίσως kai netbook και πάς να πάρεις και tablet, ενώ το κινητό σου είναι ένα tablet μικρότερης διαγωνίου κι αυτό...το ταμπλετ θα το αγοράσει ένας gadgetakias, που δε τον ενδιαφέρει να βγάλει την ουσία απο μια συσκευή, αλλά να τη μοστράρει..

 

Είδες πουθενά στο ποστ μου τη λέξη desktop ;

Ξέρεις και τα λαπτοπ και τα netbook x86 επεξεργαστες έχουν.

Πιστεύω ότι τα tablet θα εξαφανίσουν τα netbook και θα περιορίσουν κατά πολύ τα λαπτοπ.

Τα desktop θα μείνουν ανέπαφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...