Προς το περιεχόμενο

Φαι στα Village αγορασμενο εκτος.


Giorgos09

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ στο σινεμά πάω μόνο και μόνο για τα νάτσος. Κατα τ'άλλα τις ταινίες τις προσφέρει απλόχερα ο θείος. Στο σινεμά δεν πας για να δεις ταινία, πας για όλο το πακέτο.

εγω δε ξαναπαω γιατι δεν εχει δρακουλινια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να πάρω pop-corn,coca-cola κτλ σε σινεμά γύρω στα 8 χρόνια :-D

 

Στο Γυμνάσιο είχα μια αλλεργία και όποτε έτρωγα pop-corn έβγαζα κοκκινίλες οπότε είχα σταματήσει να παίρνω.Τώρα δε με πειράζουν αλλά μου χει μείνει το κουσούρι.Βέβαια εκτός σινεμά τρώω κανονικά pop-corn κτλ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζαρτιέρες, τα νεύρα γίνονται ζαρτιέρες.

 

α σόρρυ το ήξερα ζαντιερες...και στα εσωρουχαδικα έτσι τις λένε...χα θα παω τη δευτέρα και θα ζητήσω ένα ζευγάρι με τι σωστή προφορά!αλλά αυτο το ρ δεν μου κάθεται το ν βγαίνει ποιο αβίαστα.thanks για τη διόρθωση πάντως ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τελευταια φορα που πηγα σινεμα(village-mall) πηρα τη συσκευασμενη κοκα κολα τα μικρο μπουκαλακι 2,50 ευρω παρακαλω!Εγω κρατουσα ενα 2ευρω και περιμενα και ρεστα τρομαρα μου και ξανα ανοιξα πορτοφολι!

Η κοκα κολα που ειναι στο μηχανημα δεν ειναι μεσα ως υγρο αλλα ειναι το μιγμα της κοκα κολα σαν "παστα" καπως απο το οποιο περναει νερο και βγαινει η κοκα μετα(αυτα απο παιδι που δουλευε σε goody's).Και ειναι λογικο γιατι αλλιως θα επρεπε να εχει τονους κοκα κολας σε δεξαμενη απο κατω απο το μηχανημα:P!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το σιρόπι της κόκα κόλας. Και στα εργοστάσια και σε χονδρική έτσι παραδίδεται. Ένα κουτί με κάτι που μοιάζει συρόπι μέσα το οποίο αναμυγνείεται με σόδα από το μηχάνημα στην ανάλογη δοσολογία και ιδου το αναψυκτικό. Για αυτό και η γεύση της παίζει ανάλογα την χώρα όπου έχουν διαφορετικό τύπο νερού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κινητα, κουβεντολοι, ροφηματα με καλαμακι και οιοδηποτε φαγητο μυριζει ή/και κανει ΧΡΑΤΣΑ ΧΡΟΥΤΣΑ επρεπε να απαγορευεται σε αιθουσες μην πω και σε λεωφορεια. Στα θεατρα πως μπορειτε; τι δεν πατε; δεν εκπλησσομαι!

 

ΧΡΑΤΣΑ ΧΡΟΥΤΣΑ ΧΡΑΤΣΑ ΧΡΟΥΤΣΑ μπεεερμπ ΠΩΠΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΗΜΑ γκουχ γκουχ ΟΧΙ ΡΕ ΣΥ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΖΕΗΚ ΓΚΥΛΕΝΧΑΑΛ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΟΜΠΥ ΜΑΓΚΟΥΑΗΡ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΔΕΙ ΣΤΟ χρατσα χρουτσα ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΗΚΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΕΤΑ (ηχος κινητου σφυριξα κι εληξεεεεεες) ΣΛΟΟΟΥΥΥΥΡΠ αααχ ξεδιψασα - μονο παγος εμεινε τ αφηνεις λιγο κατω; ΧΡΑΤΣΑ ΧΡΟΥΤΣΑ θες mentos;

 

 

Αι σιχτιρ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στα θερινά να απαγορεύονται τα καλαμάκια (σουβλάκια) και οι γρανίτες, όπως και οι γκόμενες με σαγιονάρα και άβαφα νύχια.

 

Τσιφότι σε νοιώθω, αλλά ρε μαν, νομίζω πως το σινεμά δεν είναι για σενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλας για την αμερικη, δεν εχει καμια σχεση το popcon με αυτο της ελλαδας.

 

 

1200 θερμιδες? ΑΞΙΖΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ. Μαλλον το μονο μερος που τελειωνα το popcorn εντελος μεχρι κατω ηταν η αμερικη. Πηγαινα cinema οταν βαριομουνα για να φαω popcorn. Με λιωμενο βουτυρο απο πανω... θανατος κυριολεκτικα :P

 

Ποο..επαθα εμφραγμα απο χοληστερινη μονο που το ακουσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κινητα, κουβεντολοι, ροφηματα με καλαμακι και οιοδηποτε φαγητο μυριζει ή/και κανει ΧΡΑΤΣΑ ΧΡΟΥΤΣΑ επρεπε να απαγορευεται σε αιθουσες μην πω και σε λεωφορεια. Στα θεατρα πως μπορειτε; τι δεν πατε; δεν εκπλησσομαι!

 

ΧΡΑΤΣΑ ΧΡΟΥΤΣΑ ΧΡΑΤΣΑ ΧΡΟΥΤΣΑ μπεεερμπ ΠΩΠΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΗΜΑ γκουχ γκουχ ΟΧΙ ΡΕ ΣΥ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΖΕΗΚ ΓΚΥΛΕΝΧΑΑΛ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΟΜΠΥ ΜΑΓΚΟΥΑΗΡ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΔΕΙ ΣΤΟ χρατσα χρουτσα ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΗΚΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΕΤΑ (ηχος κινητου σφυριξα κι εληξεεεεεες) ΣΛΟΟΟΥΥΥΥΡΠ αααχ ξεδιψασα - μονο παγος εμεινε τ αφηνεις λιγο κατω; ΧΡΑΤΣΑ ΧΡΟΥΤΣΑ θες mentos;

 

 

Αι σιχτιρ!!!

 

Συμφωνώ! Θα έπρεπε να απαγορεύονται όλα.. Στην Γερμανία γιατί σε πετάνε από αίθουσα αν χτυπήσει το κινητό, αν σπάσεις τα @@ όλων των τριγύρω, κτλ? Εδώ αντιθέτως οι ταξιθέτες είναι άφαντοι μόλις αρχίσουν οι πρώτες διαφημίσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα τηγανίζω κεφτεδάκια. Θα μπουν στο τάπερ. Στα άλλα τάπερ έχω βάλει ήδη τυρι, ελιές, τουρσιά, φασόλια γίγαντες και βουρ για Τεν-τεν σε 3D, θα πετάω τους κεφτέδες στους θεατές και θα λένε: και γαμώ τα εφε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα τηγανίζω κεφτεδάκια. Θα μπουν στο τάπερ. Στα άλλα τάπερ έχω βάλει ήδη τυρι, ελιές, τουρσιά, φασόλια γίγαντες και βουρ για Τεν-τεν σε 3D, θα πετάω τους κεφτέδες στους θεατές και θα λένε: και γαμώ τα εφε!

 

Εσυ προχωρας την τεχνολογια σε 4D ρε :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...