Προς το περιεχόμενο

Φαι στα Village αγορασμενο εκτος.


Giorgos09

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελος τα ονειρα. Εβαλαν μια νεα ταμπελα στα εκδοτηρια εισητηριων των Village the Mall που λεει οτι απαγορευεται η καταναλωση φαγητου που δεν ειναι αγορασμενο απο το κυλικειου των village. Οποτε αν θελουν σε σταματανε. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος τα ονειρα. Εβαλαν μια νεα ταμπελα....

μάλλον είναι αρχή στα όνειρα. στα όνειρα του village (και του κάθε village) που νομίζει ότι θα με υποχρεώσει να πληρώσω coca cola σε πλαστικό ποτήρι με τιμές καφετέριας και στο τέλος θα πίνω και ζαχαρόνερο. ας κοιτάξουν, αν όχι τις τιμές, τουλάχιστον την ποιότητα αυτού που πουλάνε. και αν το διορθώσουν τότε ίσως και να σταματήσω να βάζω λαθραία προϊόντα από το περίπτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τί, θα σου κάνουν ψαχτήρι πριν μπεις;

 

ναι και μαλλον θα εχουν και σκυλους ειδικα εκπαιδευμενους σε μυρωδιες φαγητων και λοιπων σνακ σε περιπτωση που τα εχουμε βαλει σε τσαντες κτλ :P

 

και δεν καθομαι σπιτι μου, να μου φερει την ταινια κανας θειος μου, να την απολαυσω στο home cinema μου, τρωγοντας ΟΤΙ θελω;! για να δουμε..ποιος θα χασει, το village η εγω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τόσο φθηνό εισητήριο ρε παιδιά λογικό δεν είναι να θέλουν να βγάλουν από κάπου χρήματα, στην περίπτωση μας από το κυλικείο?

.

.

.

.

.

oh wait!!!!

 

 

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τότε ίσως και να σταματήσω να βάζω λαθραία προϊόντα από το περίπτερο

πρόσεχε πάντως, είναι επικίνδυνο σπορ:

http://www.youtube.com/watch?v=TysjNDTWEBc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ στα στερ άναψα και τσιγάρο σε μια ταινία 3d πριν 2 χρονιά αλλά δεν είπε κανένας κάτι! ζήτημα να ήμασταν 20 άτομα μέσα φυσικά! και εσείς κολλάτε στο φαγητό? στην Ελλαδα είστε βρε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ αντιθέτως οι ταξιθέτες είναι άφαντοι μόλις αρχίσουν οι πρώτες διαφημίσεις..

 

και υποτιθεται γιαυτο πληρωνονται.οχι μονο να σου δειχνουν την θεση αλλα για να επιτηρουν την ομαλη θεαση των ταινιων.

 

παντως δεν ειναι παντου ετσι.

σε ενα συνεκοικιακο σινεμα στους αμπελοκηπους,ειχα πετυχει χοντρο μπουκετιδι για τα ματια μιας κοπελας μεσα στην αιθουσα ενω εμπανε ο κοσμος μεσα.

φυσικα οι ταξιθετες τους πεταξανε ολους εξω. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ στα στερ άναψα και τσιγάρο σε μια ταινία 3d πριν 2 χρονιά αλλά δεν είπε κανένας κάτι! ζήτημα να ήμασταν 20 άτομα μέσα φυσικά! και εσείς κολλάτε στο φαγητό? στην Ελλαδα είστε βρε!

και το περηφανευεσαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω πως πρεπει να απαγορεψουν καθε ειδους φαγητο κατα τη διαρκεια της ταινιας οποτε δε θα μαλωνουμε και για το αν κανει να φερνουμε απεξω ή οχι.

 

 

και το περηφανευεσαι?

Παω στοιχημα οτι εξυνε και τα @@ του οταν το ελεγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Κόκα Κόλα είναι νερομπλούτσα και πανάκριβη εκεί, όπως και οι υπόλοιπες αηδίες που δίνουν, οπότε καλά κάνουν και παίρνουν απ' έξω. Βέβαια απο την άλλη στο σινεμά υποτίθεται δεν πάς για να φάς μέχρι ΣΚΑΣΜΟΥ, τρώς πρίν ή μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και υποτιθεται γιαυτο πληρωνονται.οχι μονο να σου δειχνουν την θεση αλλα για να επιτηρουν την ομαλη θεαση των ταινιων.

 

παντως δεν ειναι παντου ετσι.

σε ενα συνεκοικιακο σινεμα στους αμπελοκηπους,ειχα πετυχει χοντρο μπουκετιδι για τα ματια μιας κοπελας μεσα στην αιθουσα ενω εμπανε ο κοσμος μεσα.

φυσικα οι ταξιθετες τους πεταξανε ολους εξω. :mrgreen:

 

Δεν ειναι ετσι τα πραγματα.

Δουλευε η κοπελα μου στο village στο ρεντη. Ειχε περασει απο ολα τα ποστα,και ταξιθετρια.

Βασικη της δουλεια ηταν να βαζει τον κοσμο να κατσει,και να καθαριζει τα χοντρα απο τις αιθουσες οταν τελειωνε μια ταινια,μεχρι να μπει η επομενη.

Δε γινεται να καθεται μεσα να παρακολουθει μηπως καποιο ζωο κανει σαν ζωο. Αν ημασταν πολιτισμενοι θα σεβομασταν τους γυρω μας.

Αν υπαρξει προβλημα τοτε καποιος παει,αν προλαβαινει… Αλλα επειδη ειμαστε ζωα και μονο εκμεταλλευονται τα αφεντικα (θυμασαι στο αλλο θεμα ε?), δεν ειχαν ατομα και ετρεχαν σαν παλαβοι.

Αρα ΔΕΝ πληρονονται να κανουν τον τροχονομο. Υπαρχουν security γι αυτο.

 

Και ναι στο κυλικειο ειναι ολα χαλια,τα εχω ξαναπει. Μακρια απο ποπ κορν,καραμελες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ στα στερ άναψα και τσιγάρο σε μια ταινία 3d πριν 2 χρονιά αλλά δεν είπε κανένας κάτι! ζήτημα να ήμασταν 20 άτομα μέσα φυσικά! και εσείς κολλάτε στο φαγητό? στην Ελλαδα είστε βρε!

 

Ωραιος ρε!Καλως ηρθες και στο φορουμ.

Έκανες google search και πέτυχες το θέμα, έφτιαξες account για να μας πεις αυτο και περηφανος λες και εκανες κατορθωμα.

Ναι στην Ελλάδα είμαστε που έγινε μπουρδέλο. Οχι μονο απο τους πολιτικούς τους κουστουματους αλλα και απο τύπους σαν και σένα.

 

Εύγε!

 

Όσο για το φαι στα σινεμα ειναι αποτυχία. Περα οτι ειναι ανθυγιεινό μου την σπάει να ακούω ρουφήγματα κόκα κόλας απο διπλά, pop-corn να γεμίζει το πάτωμα και οι καρέκλες να τα παταω και να κανουν κρατς-κρατς, συν οτι οι τιμες ειναι απαγορευτικές,συν οτι πηγα να δω ταινία δεν χρειαζεται εκεινη τη στιγμη να χλαπακιαζω και να κοιταω την ταινία σα σκύλος που του χουν δώσει ψαρονέφρι.Συν οτι δεν ειναι καλο για την πεψη οταν απασχολεις τον εγκεφαλο σου(αργείς να καταλάβεις ότι "φουλαρεις").

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταια μας εχουν σωσει οι προσφορες 2for1 της cosmote,vodafone ως προς την τιμη,αλλα για λογους αρχης δεν πρεπει να δινουμε 5-6 ευρω για τις βλακειες αυτες.Πολλες φορες το εχω κανει αλλα το κανω λογω συνηθειας και λαιμαργιας,ομως τελευταια το εχω κοψει.

 

Παρτε ενα νερακι και τελος :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...